Aura Organizasyon Turizm adres

Aura Organizasyon Turizm adres

Aura Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Atıl Barış Eriş, Elmas Poray, Talin Mersinlioğlu ve Tuna Demircan ortaklığıyla kuruldu.

Pangea Organizasyon Turizm Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pangea Organizasyon Turizm Mühendislik Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Özpehlevan tarafından kuruldu.

Gürkan Eğlence Hizmetleri Ve Organizasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gürkan Eğlence Hizmetleri Ve Organizasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Gürkan Kılıç tarafından kuruldu. 

Aura Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aura Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Atıl Barış Eriş, Elmas Poray, Talin Mersinlioğlu ve Tuna Demircan ortaklığıyla kuruldu.

AL Bisfur Organizasyon Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AL Bisfur Organizasyon Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Marwa Asaad Abdullah Abdullah ve O.Abdulmohsın Jawad Al Janabi ortaklığında kuruldu.

Arkhe Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Arkhe Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Yatırım Limited Şirketi bugün Kaan Tekintamgaç tarafından kuruldu.

TPR Proje Danışmanlık Eğitim Organizasyon Turizm Yayıncılık GIda İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TPR Proje Danışmanlık Eğitim Organizasyon Turizm Yayıncılık GIda İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gökhan Ceylan tarafından kuruldu.

Özkan Organizasyon Turizm Tekstil İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Özkan Organizasyon Turizm Tekstil İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 240 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Selçuk Özkan ve Serda Özkan ortaklığıyla kuruldu. 

Ard Organizasyon Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Ard Organizasyon Turizm Limited Şirketi bugün Kadıköyi'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de Abdulkadir    Beykoz  ve Fikret Acar ortaklığında kuruldu.

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köksal  tarafından kuruldu. 

İsis Organizasyon Turizm Gıda Kozmetik İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İsis Organizasyon Turizm Gıda Kozmetik İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Rukiye  Ayanoğlu tarafından kuruldu. 

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şuur Seyahat Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yıldız tarafından kuruldu.

Artuklu Organizasyon Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Artuklu Organizasyon Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 60 bin TL sermaye bedeli ile Bilal Burkay, Ömer Adak ve Ömer Ulfaruk Deniz ortaklığında kuruldu.

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Öztürk tarafından kuruldu. 

Aura Organizasyon Turizm adres

Aura Organizasyon Turizm adres Aura Organizasyon Turizm adres

Aura Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Atıl Barış Eriş, Elmas Poray, Talin Mersinlioğlu ve Tuna Demircan ortaklığıyla kuruldu.


Aura Organizasyon Turizm Ticaret Limited Şirketi konusu: 

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. 1-Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek. 2-Sesli ve ışıklı, görüntülü gösteriler yapmak, mevcut organizasyonlara katılmak. Her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak, yayınlamak, pazarlamak. 3-Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek, yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının...