Avangarde Collection istanbulda nerelere otel yapacak

Avangarde Collection istanbulda nerelere otel yapacak

Lucis Global ve Avangarde Collection Yönetim Kurulu Başkan Yarduncısı İsmet Öztanık, yeni işlere girdiklerini söylüyor. Öztanık, İstanbul'da üç otel daha açmayı istediklerini belirtiyor.

Luxury Collection Resort & Spa 20 Haziran'da yeniden açılıyor!

Bodrum’da yer alan ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşzamanlı olarak 20 Haziran 2020 tarihinden sonra kapılarını açıyor.

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Açıldı

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te misafirlerini ağırlamak üzere kapılarını açtı. Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini teşkil eden konaklarda misafirlerini zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Reges, a Luxury Collection Resort Çeşme açıldı!

Marriott Grubu'nun lüks segment markalarından The Luxury Collection, Türkiye’deki  üçüncü otelini Çeşme'de Reges, a Luxury Collection Resort & SPA adıyla hizmete açtı...

Ant Yapı, Radisson Collection’ı Bodrum’a getiriyor!

Ant Yapı, beşinci turizm yatırımını, dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group’un premium markası Radisson Collection ile Bodrum’da gerçekleştiriyor. Radisson Collection Resort & Spa Bodrum 2021 yılında faaliyete geçecek...

Radisson’un Collection dönüşümü!

İstanbul'un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul, 2019 yılında Radisson Hotel Group bünyesindeki en lüks marka olan Radisson Collection'a dönüşmeye hazırlanıyor…

Sultanahmet’teki Curio A Collection by Hilton'un açılışı 2018'de!

Türkiye’ye bundan 61 yıl önce ilk 5 yıldızlı oteli getiren Hilton Worldwide Grubu, Sultanahmet’te restorasyonu süren Curio A Collection by Hilton açılışını 2018 yılına erteledi.

The Marmara Collection otellerine ID-ISTANBUL eli değiyor!

İç Mimar İdil Özbek ve İç Mimar Muhammet Taşlı ortaklığındaki ID-ISTANBUL, The Marmara Collection bünyesindeki otellere stil danışmanlığı hizmeti veriyor.

ID-Istanbul'dan The Marmara Collection'a stil danışmanlığı hizmeti!

İç Mimar İdil Özbek ve İç Mimar Muhammet Taşlı ortaklığındaki ID-ISTANBUL, The Marmara Collection bünyesindeki otellere stil danışmanlığı hizmeti veriyor.

Avangarde Collection İstanbul'da 3 otel açacak!

Lucis Global ve Avangarde Collection Yönetim Kurulu Başkan Yarduncısı İsmet Öztanık, yeni işlere girdiklerini söylüyor. Öztanık, İstanbul'da üç otel daha açmayı istediklerini belirtiyor.

The Luxury Collection Bodrum'daki ilk otelini açtı!

STARWOOD Grubu'nun Premium markalarından The Luxury Collection, Türkiye'de ilk resort otelini Bodrum'da 'Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa' ismiyle açtı.

Caresse, Luxury Collection Resort Hotel açıldı!

The Luxury Collection, Türkiye’de ilk resort otelini Bodrum’da ‘Caresse, Luxury Collection Resort ’ ismiyle açtı.Büyükhanlı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Büyükhanlı Starwood Grubu’yla 1,5 yıldır görüştüklerini söyledi.

The Luxury Collection ilk resort otelini Bodrum'da açıyor!

Starwood Grubu markalarından The Luxury Collection, Türkiye’de ilk resort otelini Bodrum’da ‘Caresse, Luxury Collection Resort ’ ismiyle açtı.

Curio – A Collection by Hilton Hamburg'ta açılacak!

Hilton Worldwide’ın Curio – A Collection by Hilton markası yakında İstanbul’daki tarihi Rumeli Han’da ve Hamburg’daki Reichshof binalarında hizmet verecek.

Avangarde Collection istanbulda nerelere otel yapacak

Avangarde Collection istanbulda nerelere otel yapacak Avangarde Collection istanbulda nerelere otel yapacak

İstanbul'daki Golden Age ve Cyrstal otellerinin sahibi olan Öztanık Ailesi'nin ikinci kuşağından dört kardeş üç yıl önce işlerini ayırdı. Grup içinde yer alan Avangarde Collection otellerini bünyesine alan Lütfi Öztanık ile oğulları, ayrılık sonrası Lucis Global'i faaliyete geçirdi. Lucis Global şu an dört otelle faaliyet gösteriyor. Lucis Global ve Avangarde Collection Yönetim Kumlu Başkan Yardımcısı İsmet Öztanık, gnıbun İstanbul'da üç otel yatırımı üzerinde çalıştığını söylüyor. Öte yandan Lucis Intiative şirketiyle sektöre nitelikli işgücü kazandıracak bir akademi kuran Öztanık, bu girişim için Kadir Topbaş'ın oğlu Ömer Topbaş ile ortaklık yaptı. Ardından Murat ve Ayşecan Özyeğin ile Soluto adıyla entegre tesis yönetimi şirketi kuruldu. Önümüzdeki beş yılda yeni girişimlerin gelirlerinin otelcilik gelirlerini geçebileceğini söyleyen İsmet Öztanık, sonılanmızı aşağıdaki gibi yanıtladı: 


Öztanık Ailesi'nde...