avrupa konutları tem satışları

avrupa konutları tem satışları

Gaziosmanpaşa'da TEM otoyolunun kenarında yer alan Avrupa Konutları'nda fiyatları 137 bin ile 353 bin YTL arasında değişen 450 daire bir saatte satıldı. Bazı kişiler sıra numaralarını geç gelenlere 1000 YTL'ye satmaya çalıştı.

Artaş Avrupa Konutları Ataköy 2017'de teslim!

Artaş Adını Avrupa Konutları projeleriyle son yıllarda sıkça duyduk. Bize kendilerini ilk tanıttıkları proje Avrupa Konutları Atakent projesi olsa da en çok konuşulan ve firma için marka değeri yaratan proje Gaziosmanpaşa Tem projesiydi.

Avrupa Konutları Tem 2 adres bilgileri!

Avrupa Konutları Tem 2 adres bilgileri kapsamında proje, İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 414 adet daire ve 34 adet ticari ünite bulunuyor.

Avrupa Konutları Tem 2'nin kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Avrupa Konutları TEM 2'nin 3525 ada 5 parselde bulunan tüm bloklar ile bu bloklara ait altyapı ve çevre düzenleme işlerinin kısmi geçici kabul tutanağı kabul edildi.

Avrupa Konutları Tem 2 projesi Şubat sonunda teslim!

Avrupa Konutları TEM 2 Gaziosmanpaşa'da hayata geçiyor. 414 adet daire ve 34 adet ticari üniteden meydana gelen Avrupa Konutları TEM 2 projesinde teslimler Şubat ayında yapılacak.

Avrupa Konutları Tem 2 çok konuşulan projeler arasında yerini aldı!

3 bloktan oluşan Avrupa Konutları TEM 2, toplam 414 daireden oluşuyor. Blokların altında yer alan çarşı, alışveriş keyfini Avrupa Konutları sakinlerinin ayağına kadar getirirken, bölgenin de çekim merkezi olması öngörülüyor.

Avrupa Konutları TEM 2 güncel fiyat!

Toplam 3 blok halinde konumlanan Avrupa Konutları TEM 2 güncel fiyat listesine göre daireler 506 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Proje, Artaş İnşaat tarafından inşa ediliyor...

Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları TEM 2 ödeme planı!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden meydana gelen Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları TEM 2 ödeme planı kapsamında banka kredisi ile ödeme yapmak mümkün...

Avrupa Konutları TEM 2 ödeme planı!

Avrupa Konutları TEM 2 ödeme planı bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Küçükköy Avrupa Konutları TEM 2 projesinde fiyatlar 506 bin 500 TL'den başlangıç gösteriliyor...

Avrupa Konutları TEM 2 güncel fiyat listesi!

Avrupa Konutları TEM 2 güncel fiyat listesi 2+1'lerde 506 bin 500 TL'den başlıyor. 1+1'lerin tükendiği Avrupa Konutları TEM 2 projesinde çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor...

Avrupa Konutları Tem 2'de daireler yüzde 10 peşinatla!

Avrupa Konutları Tem 2 projesindeki daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.Projede yüzde 10 peşinatla daire sahibi olanabiliyor.

Avrupa Konutları Tem 2'de 577 bin TL'ye 3+1! Yüzde 10 peşinatla!

Avrupa Konutları Tem 2 projesinde yer alan dairelerden 3 oda 1 salon olanların fiyatları 577 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında yüzde 10 peşinatlı ödemelerin yanı sıra 2 farklı seçenek daha sunuluyor

Avrupa Konutları TEM 2'de 34 dükkandan 11 tanesi satıldı!

414 konut ve 34 ticari birimden oluşan Avrupa Konutları TEM 2'nin ticari üniteleri bugün açık artırma yöntemiyle ihaleye çıkarıldı. 34 adet dükkanda 11 tanesi 17 milyon 800 bin lira bedel ile satıldı.

Avrupa Konutları TEM 2 cadde mağazaları 10 Mayıs'ta satışta!

TOKİ İştiraki, Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı modeliyle inşa edilen Avrupa Konutları TEM 2'de mağazaların açık artırması Emlak Konut GYO kontrolünde 10 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

avrupa konutları tem satışları Haberi

avrupa konutları tem satışları

Konut piyasasının geneline hakim olan durgunluk devam ederken Avrupa Konutları'nda fiyatları 137 bin ile 352 bin YTL arasında değişen 450 daire yarım günde satıldı. Gaziosmanpaşa'da TEM otoyolunun kenarında inşa edilen Avrupa Konutları'nın ikinci etabında yer alan dairelere büyük ilgi oldu. İkinci etaptan daire almak isteyenlerin bir kısmı geceden sıraya girdiklerini ifade ettiler.