Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak

Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak

Merakla beklenen Avrupa Residence & Office'in satışları bugün başladı.Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markasını Ataköy'e taşıdığı Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde satışlar başladı.

Avrupa Office Ataşehir'in cephesine Guardian Glass imzası!

Sabri Paşayiğit Architects tasarımı Avrupa Office Ataşehir projesinin mimarisinde renkli cam kullanımını farklı bir boyuta taşınıyor. Guardian Glass yapının cephelerine Guardian SunGuard® HP Bright Green 40/29 ve SunGuard® HP Royal Blue 41/29 kaplamalı cam ürünleri ile katkı sunuyor.

Körfez ülkelerinden residencelere talep!

Avrupa Residence Suites Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Körfez ülkelerinden residence konseptine yoğun talebin olduğunu ifade etti...

Avrupa Residence Suites'te otel ve ev konforu bir arada!

TEM Avrupa Konutları'nın yanı başında bulunan Avrupa Residence Suites'te ev ve otel konforu bir arada sunuluyor. Avrupa Residence'a taleplerin gelmesi fiyatları yükseltti.

Ercan Yılmaz, Avrupa Residence Suites Genel Müdürü oldu!

Deneyimli turizmci Ercan Yılmaz, Avrupa Residence Suites genel müdürü oldu. Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi İş Güvenliği Yüksek Lisans mezunu.

Amassizmir Residence Office satışta! 330 bin TL'den başlıyor!

Karaca İnşaat tarafından hayata geçirilen Amassizmir Residence ve Office projesi İzmir'de hayata geçiriliyor. 69 üniteden oluşan projede 7 adet ofis ve 3 adet dükkan bulunuyor.

Avrupa Residence Office Ataköy fiyatları 714 bin 960'den başlıyor!

Ataköy'de, E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde yer alan Avrupa Residence & Office Ataköy'de kampanya başladı. Avrupa Residence Office Ataköy fiyatları 714 bin 960'den başlıyor.

Avrupa Residence and Office Ataköy fırsatlar başladı!

Artaş İnşaat’ın Ataköy’de inşa ettiği Avrupa Residence & Office Ataköy’de, hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı sunuldu. Tapu teslimlerinin de yapıldığı projede konut fiyatları 714.960 TL’den başlıyor.

Avrupa Residence-Office Ataköy fiyatları!

Avrupa Residence-Office Ataköy fiyatları 693 bin TL'den başlayarak değişiyor. Avrupa Residence Office Ataköy projesinde teslimler yakında başlıyor...

Artaş Avrupa Office Ataşehir Projesi!

Avrupa Office Ataşehir projesi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin karşısında Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilecek...

Avrupa Office Ataşehir projesi Dubai'de tanıtıldı!

Avrupa Konutları markasının en yeni halkası Avrupa Office Ataşehir projesi de ilk kez Dubai’de görücüye çıktı. Artaş İnşaat İstanbul’da hayata geçirdiği 3 milyar 570 milyon dolar değerindeki 6 projesiyle katıldı...

Avrupa Konutları Ataköy'de 12 aydan 120 aya vade imkanı!

Kaliteli ve lüks detayları, modern mimarisi ile Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Ataköy Avrupa Konutları'nda yatırımı erken değerlendirme imkanı!

E-5 otoyolunun hemen yanı başında Ataköy’de yükselen projede kaba inşaat tamamlandı. Avrupa Residence & Office Ataköy inşaatının hızlı ilerleyişi, yapılan yatırımların erkenden değerlenmesine imkan tanıyor.

Avrupa Konutları Ataköy'de teslimler bu sene yapılıyor!

Kaliteli ve lüks detayları, modern mimarisi ile Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak

Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak

Avrupa Residence & Office'in satışa çıktığının öğrenilmesi, projeyi uzun zamandır takip edenlerin satış ofisine akın etmesine neden oldu. Müşteri temsilcileri yoğunluk nedeniyle telefonlara cevap veremiyor.


Avrupa Residence & Office Ataköy projesi 2 blokta 130 birimden meydana gelecek. Hafriyat çalışmalarının sürdüğü proje, 8 bin 800 metrekare arsa alanına sahip. 


Avrupa Residence & Office İstanbul'un göbeğinde

Ataköy'de Fuzul Oto arsasında inşa edilen Avrupa Residence & Office, E-5'in hemen yanındaki konumu, Atatürk Havalimanı, Airport AVM ve Dünya Ticaret Merkezi'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor. 


Ekim ayında lansmanı yapılması planlanan Avrupa Residence'a, Nef Ataköy 22, Selenium Ataköy ve Ataköy Towers gibi pek çok seçkin proje...