Avrupa Residence Office

Avrupa Residence Office

Avrupa Konutları Ataköy ofis fiyatları 2 milyon 334 bin liradan başlayarak değişiyor. Avrupa Konutları Ataköy projesinde teslimleri 2016 yılının son çeyreğinde teslim ediliyor...

Avrupa Residence Office satışları ne zaman başlayacak?

Merakla beklenen Avrupa Residence & Office'in satışları bugün başladı.Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markasını Ataköy'e taşıdığı Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde satışlar başladı.

Avrupa Office Ataşehir'in cephesine Guardian Glass imzası!

Sabri Paşayiğit Architects tasarımı Avrupa Office Ataşehir projesinin mimarisinde renkli cam kullanımını farklı bir boyuta taşınıyor. Guardian Glass yapının cephelerine Guardian SunGuard® HP Bright Green 40/29 ve SunGuard® HP Royal Blue 41/29 kaplamalı cam ürünleri ile katkı sunuyor.

Körfez ülkelerinden residencelere talep!

Avrupa Residence Suites Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Körfez ülkelerinden residence konseptine yoğun talebin olduğunu ifade etti...

Avrupa Residence Suites'te otel ve ev konforu bir arada!

TEM Avrupa Konutları'nın yanı başında bulunan Avrupa Residence Suites'te ev ve otel konforu bir arada sunuluyor. Avrupa Residence'a taleplerin gelmesi fiyatları yükseltti.

Ercan Yılmaz, Avrupa Residence Suites Genel Müdürü oldu!

Deneyimli turizmci Ercan Yılmaz, Avrupa Residence Suites genel müdürü oldu. Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi İş Güvenliği Yüksek Lisans mezunu.

Amassizmir Residence Office satışta! 330 bin TL'den başlıyor!

Karaca İnşaat tarafından hayata geçirilen Amassizmir Residence ve Office projesi İzmir'de hayata geçiriliyor. 69 üniteden oluşan projede 7 adet ofis ve 3 adet dükkan bulunuyor.

Avrupa Residence Office Ataköy fiyatları 714 bin 960'den başlıyor!

Ataköy'de, E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde yer alan Avrupa Residence & Office Ataköy'de kampanya başladı. Avrupa Residence Office Ataköy fiyatları 714 bin 960'den başlıyor.

Avrupa Residence and Office Ataköy fırsatlar başladı!

Artaş İnşaat’ın Ataköy’de inşa ettiği Avrupa Residence & Office Ataköy’de, hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı sunuldu. Tapu teslimlerinin de yapıldığı projede konut fiyatları 714.960 TL’den başlıyor.

Avrupa Residence-Office Ataköy fiyatları!

Avrupa Residence-Office Ataköy fiyatları 693 bin TL'den başlayarak değişiyor. Avrupa Residence Office Ataköy projesinde teslimler yakında başlıyor...

Artaş Avrupa Office Ataşehir Projesi!

Avrupa Office Ataşehir projesi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin karşısında Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilecek...

Avrupa Office Ataşehir projesi Dubai'de tanıtıldı!

Avrupa Konutları markasının en yeni halkası Avrupa Office Ataşehir projesi de ilk kez Dubai’de görücüye çıktı. Artaş İnşaat İstanbul’da hayata geçirdiği 3 milyar 570 milyon dolar değerindeki 6 projesiyle katıldı...

Avrupa Konutları Ataköy'de 12 aydan 120 aya vade imkanı!

Kaliteli ve lüks detayları, modern mimarisi ile Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Ataköy Avrupa Konutları'nda yatırımı erken değerlendirme imkanı!

E-5 otoyolunun hemen yanı başında Ataköy’de yükselen projede kaba inşaat tamamlandı. Avrupa Residence & Office Ataköy inşaatının hızlı ilerleyişi, yapılan yatırımların erkenden değerlenmesine imkan tanıyor.

Avrupa Konutları Ataköy'de teslimler bu sene yapılıyor!

Kaliteli ve lüks detayları, modern mimarisi ile Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Avrupa Residence Office

Avrupa Residence Office Avrupa Residence Office


8 bin 796 metrekare alanda inşa edilen Avrupa Konutları Ataköy projesi Artaş İnşaat imzasını taşıyor. Avrupa Konutları Ataköy projesi 165 rezidans daire, 15 dükkan ve 52 ofisten meydana geliyor.


Avrupa Konutları Ataköy projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Avrupa Konutları Ataköy'de daireler 69 ila 103 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


Avrupa Konutları Ataköy'de ofislerin alanları 233 metrekareden başlıyor. Avrupa Konutları Ataköy ofis fiyatları 2 milyon 334 bin liradan başlangıç gösteriliyor.


Avrupa Konutları Ataköy'de rezidans fiyatları 750 bin liradan başlarken, dükkanların fiyatları 1 milyon 448 bin 500 liradan başlıyor. Avrupa Konutları Ataköy'de dükkanların alanları 52 metrekareden başlayarak değişiyor.


2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Avrupa Konutları Ataköy projesi İstanbul Kültür Üniversitesi'nin yanında E-5 otoyolu üzerinde...