Ayazma Emlak Konutları fiyat

Ayazma Emlak Konutları fiyat

Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire için satışlar devam ediyor. Fiyatlar 451 bin TL'den başlıyor...

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi!

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi haberimizde yer alıyor.  Ayazma Emlak Konutları projesinde 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1, 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor.

Ayazma Emlak Konutları kura çekilişi sonuçları!

Toplam 11 adet dairenin satışa çıkarıldığı proje İstanbul 'un Başakşehir ilçesinde yükseliyor. Ayazma Emlak Konutları kura çekilişi sonuçları bugün saat 14:00 itibariyle ile gerçekleşiyor.

23 soruda Ayazma Emlak Konutları projesi!

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları'nda kura çekimi 30 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek. İşte 23 soruda Ayazma Emlak Konutları projesi...

Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları ödeme koşulları!

11 adet konutun satışa çıkarıldığı projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks, 4+1 ve 4+1 dubleks olarak tasarlandı. Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları ödeme koşulları kapsamında 120 aya kadar vadelendirme sağlanıyor.

Ayazma Emlak Konutları fiyatı!

Ayazma Emlak Konutları'nda daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede 1239 tane daire yer alıyor. İşte Ayazma Emlak Konutları fiyatı...

Ayazma Emlak Konutları fiyatlar!

Ayazma Emlak Konutları projesindeki dairelerin tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. İşte Ayazma Emlak Konutları fiyatlar...

İkitelli Ayazma Emlak Konutları fiyat!

Daire teslimlerinin 36 ay sonra gerçekleşmesi öngörülen Ayazma Emlak Konutları 334 bin 176 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. İşte İkitelli Ayazma Emlak Konutları fiyat listesi...

İkitelli Ayazma Emlak Konutları iletişim!

İkitelli Ayazma Emlak Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Proje 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşuyor.

Başakşehir Ayazma Emlak Konutları kura satışları!

Başakşehir Ayazma Emlak Konutları kura satışları başvuru süreci devam ediyor. Projede yüzde 50 peşin ödeme yapıldığında kalan tutar için 0,50 faiz ile 120 ay vadelendirilebiliyor.

Ayazma Emlak Konutları fiyat!

Ayazma Emlak Konutları fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 0,50 faiz oranıyla 120 aya kadar vade yapılan projede başvurular 30 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek.

İkitelli Ayazma Emlak Konutları telefon!

İkitelli Ayazma Emlak Konutları telefon numarası 0216 579 15 15 olarak belirlendi. Kura satışları için başvuru süreci devam eden projede stüdyodan 4 oda 1 salon dublekse kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi!

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri minimum 117,19 metrekare, maksimum ise 251,49 metrekare olarak tasarlandı.

Ayazma Emlak Konutları Başakşehir kuralı satışlar!

Emlak Konut GYO imzası taşıyan Ayazma Emlak Konutları Başakşehir kuralı satışlar için başvuru süreci başladı. Proje 334 bin 176 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Ayazma Emlak Konutları daire fiyatları!

Daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Ayazma Emlak Konutları kuralı satışları için başvuru süreci başladı. Peki Ayazma Emlak Konutları daire fiyatları ne kadar?

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 2. Etap projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap park alanının kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 1. Etap proje kapsamındaki park alanının kısmi geçici kabulü yapıldığını duyurdu...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı...

Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire!

Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire için satışlar devam ediyor. Fiyatlar 451 bin TL'den başlıyor...

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi!

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi haberimizde yer alıyor.  Ayazma Emlak Konutları projesinde 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1, 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor.

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın kısmi geçici kabulü yapıldı...

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 2. Etap kira değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kira değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları 1. Etap Konut ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi için hazırlatılan kira değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut GYO Ayazma Emlak Konutları 2. Etap projesi için hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap 2017 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesinin 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları değerleme raporu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Ayazma Emlak Konutları değerleme raporu yayınladı.

Ayazma Emlak Konutları fiyat Haberi

Ayazma Emlak Konutları fiyat

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire için satışlar devam ediyor. 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1, 4+1 dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Ayazma Emlak Konutları'nda 1. etapta 14 daire, 3. etapta ise 4 daire alıcılarını bekliyor. 

Ayazma Emlak Konutları'nda dairelerin fiyatları 451 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 233 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Satış Koşulları:

KDV Dahil satış bedelinin yüzde 25’i peşin kalan tutarın aylık 0,50 vade farkı ile 120 ay sabit vadeli veya Tüfe’li satış koşulu ile vadelendirilmesi(taksitler hemen başlıyor)

KDV Dahil satış bedelinin tamamının peşin ödenmesi durumunda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.


Tel: 444 36 55
Web: