ayşe kırımlı praktiker

ayşe kırımlı praktiker

Yapı marketlerden alışveriş yapan kadınlar en çok ev ve mutfak gereçlerine ilgi gösterirken, erkeklerin ilgisi elektronik ve elektrikli aletlerde yoğunlaşıyor.

Ayşe Sunay Gürsu, Kuyumcukent Gayrimenkul'den ayrıldı!

Kuyumcukent Gayrimenkul Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olan Ayşe Sunay Gürsu, görevinden istifa etti.

Ayşe Sunay Gürsu kimdir?

Kuyumcukent Gayrimenkul Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Ayşe Sunay Gürsu kimdir? Ayşe Sunay Gürsu, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ayşe Sunay Gürsu'nun biyografisi...

Ayşe Boyner ilk mağazasını açtı!

Türkiye’nin perakende devleri arasında bulunan Boyner’in üçüncü nesil temsilcilerinden biri olan Ayşe Boyner, ailesinin izinden giderek kendi markasını oluşturdu ve ilk mağazasını hizmete açtı.

Ayşe Boyner Faraway’in ilk mağazasını açtı!

Boyner’in üçüncü nesil temsilcilerinden Ayşe Boyner, ailesinin izinden giderek kendi markası olan Faraway’in ilk mağazasını açtı...

Kuyumcukent Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Ayşe Sunay Gürsu oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak Ayşe Sunay Gürsu atandı...

Praktiker'e bir yıllık konkordato!

Mali yapısı bozulduğu gerekçesiyle 3 aylık geçici konkordato ilan eden yapı market zinciri Praktiker'e, bir yıllık daha konkordato süresi verildi.

Praktiker'e Fresh kardeş!

Hasan Yalçın yönetimindeki Praktiker ekibi şimdi yepyeni bir zincir için yola çıkmış. Fresh markasıyla yeni bir zincir oluşturmuş...

Mimar Ayşe Ayberk Batman kabri başında anılacak!

Mimar Ayşe Ayberk Batman için anma töreni düzenlenecek. Batman'ın ailesi ve sevenleri anma töreni için ailesi bir mesaj yayınladı.

Hadise Ayşe Sultan Korusu’ndan ev alacak!

Geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan sapık yüzünden şok geçiren Hadise, korunaklı olan Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşındı. Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşınan Hadise, 10 milyon liralık daire için kesenin ağzını açtı.

Kırımlı Petrol İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırımlı Petrol İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Emin     Kırımlı ve Engin  Kırımlı ortaklığında kuruldu. 

Kırımlı Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırımlı Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Barış Kırımlı tarafından kuruldu.

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu milyonluk evi harabeye çevirdi!

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu, Nilgün Keçili'nin Bebek'teki dairesinin aylık 10 bin liralık kirasını aylarca ödemeyince evden zorla çıkartıldı.

Praktiker mağazalaşmaya hız verdi!

Türkiye'de 21 mağazası bulunan Praktiker, 1,5 yıllık yeniden yapılanma sürecinin ardından mağazalaşmaya hız verdi. Şirket bu yıl 15 yeni mağaza açacak. Mağaza metrekarelerini de büyüten Praktiker, bin kişilik yeni istihdam sağlamayı planlıyor.

ayşe kırımlı praktiker

ayşe kırımlı praktiker ayşe kırımlı praktiker

Praktiker'in Türkiye'deki yapı marketlerin müşteri profiline ilişkin 500 kişiyle gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçları, Ümraniye tesislerinde düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. Şirketin Pazarlama Direktörü Ayşe Kırımlı, yapı market müşterilerinin yüzde 55'inin erkeklerden yüzde 45'inin de kadınlardan oluştuğunu aktardı. En çok lise ve üniversite mezunları yapı marketlerden alışveriş yaparken, müşteriler bir mağazada ortalama 80 dakika zaman harcıyor. Görerek almayı tercih eden müşteriler, ürünler hakkında bilgi ediniyor. Araştırmaya cevap verenlerin yüzde 83'ü 'Evimle ilgilenmek benim hobim.' diyor. Müşteri en çok ürün çeşidi ve fiyata dikkat ediyor. Ayrıca Türkiye'de market alışverişleri genelde ailece yapılıyor. Şu anda toplam 6 şehirde 9 mağazası bulunan Alman Praktiker'in Türkiye Ülke Müdürü Frank Bednar ise yeniden düzenlenen mağazalara ilişkin bilgi verdi. Etlik mağazasından başlanan ve...