Bahçelievler Osmaniye turizm tesis alanı imar durumu

Bahçelievler Osmaniye turizm tesis alanı imar durumu

Bahçelievler Osmaniye Mahallesi Revizyon Nazım İmar Planı'nda Turizm Tesis Alanlarına ilişkin itiraz imar planı askıya çıkarıldı.

Ntts Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ntts Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 120 bin TL sermaye bedeli ile A.A.S.Bakheet, Elfadıl A.A.B ve Hasnaa Zınnı ortaklığında kuruldu.

Ata 18 İnşaat Taahhüt Mimarlık Otomotiv Gıda Turizm Nakliyat Tekstil San.Ve Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Ata 18 İnşaat Taahhüt Mimarlık Otomotiv Gıda Turizm Nakliyat Tekstil San.Ve Tic.Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile ergün Ata, Sezai Ata ve Sukan Ata ortaklığında kuruldu.

Sinan İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinan İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 70 bin TL sermaye bedeli ile Oral Uğurlu tarafından kuruldu.

Aroğlu İnşaat Tekstil Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aroğlu İnşaat Tekstil Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Müge Aroğlu kuruldu.

Doğapak Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğapak Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sertaç Erdoğan tarafından kuruldu.

Voli Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Voli Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 2 milyon 250 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Ferruh Işık tarafından kuruldu.

Aydnyapı İnşaat Sanayi Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydnyapı İnşaat Sanayi Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Atahan Aydın tarafından kuruldu.

Azhal Yapı Bilişim Otomotiv Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Azhal Yapı Bilişim Otomotiv Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ali Bulut tarafından kuruldu.

Ace Havacılık Ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Ace Havacılık Ve Turizm Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ufuk Karaçoğlu tarafından kuruldu.

İck Turizm Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi kuruldu!

İck Turizm Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Karaarslan ve Cebrail Karaarslan ortaklığında kuruldu.

Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Bahçelievler'de 330 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Karagöl ve Ramazan Oğuz Meğer ortaklığında kuruldu.

Sng Otelcilik Turizm Yatırımları İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!  

Sng Otelcilik Turizm Yatırımları İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nazif Gönen ve Salim Gönen ortaklığında kuruldu.

Arrow Turizm Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arrow Turizm Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Hasan Jlousi Zada tarafından kuruldu.

Bahçelievler Osmaniye turizm tesis alanı imar durumu

Bahçelievler Osmaniye turizm tesis alanı imar durumu Bahçelievler Osmaniye turizm tesis alanı imar durumu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler İlçesi, Osmaniye mahallesi, 222 ada, 28 parsele ilişkin Revizyon Nazım İmar Planı'nda Turizm Tesis Alanlarına ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli 18 Mayıs 2018 tasdik tarihli plan bugün askıya çıkarıldı. İmar planı 31 Aralık 2018 tarihinde askıdan indirilecek.

İmar planı için...