Bal Konut projesinin lansmanı yarın

Bal Konut projesinin lansmanı yarın

Bal Konut projesi Kayseri Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor. Resmi satışların başlamadığı Bal Konut projesinin lansmanı yarın gerçekleşecek.

Biga'da toplu konut projesi hayata geçiyor! 

Çanakkale Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ilçede  94 daireden oluşan sosyal konut projesinin hayata geçeceğini açıkladı. 

Naci Ağbal: Konut kredilerinde güçlü genişleme belirgin!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal, "Enflasyon Raporu 2021-1" çevrim içi bilgilendirme toplantısında 2020 yılı konut kredisine dair açıklamalarda bulundu. 

TOKİ'nin Konya Meram'da başlattığı konut projesi meclis gündeminde!

TOKİ tarafından Konya Meram Gödene bölgesinde başlatılan konut projesinin tamamlanmaması meclis gündemine taşındı. Saadet Parti'li Karaduman, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Esenler Kentsel Dönüşüm Projesinin temeli atıldı!

Esenler'de Kentsel Dönüşüm Projesi 1617 konut projesinin temeli atıldı. 

TOKİ Bolu 300 konut kura çekimi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu 100 bin konut projesinin kura çekilişi yarın yapılacak.

TOKİ Artvin 300 konut kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Artvin 100 bin konut projesinin kuraları bugün çekilecek.

TOKİ Bursa Gemlik 100 bin konut kura çekilişi bugün!

Yatırımlarına devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Gemlik 100 bin konut projesinin kura çekilişi bugün yapılacak.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinin temeli bugün atılıyor!

İBB şirketi KİPTAŞ, yeni dönemin ilk konut projesinin, KİPTAŞ Silivri 4. Etap konutlarının temelini bugün atıyor. KİPTAŞ Silivri 4. Etap konutları için ön başvuru 21 Haziran'a kadar devam edecek... 

TOKİ 100 bin sosyal konut projesinin inşaatı başladı!

Dar gelirli vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapan TOKİ, 100 bin konut projesinin inşaatına başladı...

Vital Kamerhe, sosyal konut projesinin finansmanını zimmetine geçirme suçuyla hakim karşısında!

KDC Cumhurbaşkanı Felix Tshisekedi'nin özel kalem müdürü Vital Kamerhe bir sosyal konut projesinin finansmanını zimmetine geçirme suçuyla hakim karşısına çıktı...

Vital Kamerhe, bir konut projesi finansmanını zimmetine geçirme suçuyla yargılanıyor!

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Felix Tshisekedi’nin özel kalemi Vital Kamerhe, bir sosyal konut projesinin ve güvenlik güçleri için planlanan bir projenin finansmanını zimmetine geçirme suçlamasıyla hakim karşışına çıktı...

Vital Kamerhe, bir konut projesine ait finansmanı zimmetine geçirmekle suçlanıyor!

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Felix Tshisekedi’nin özel kalemi Vital Kamerhe, bir sosyal konut projesinin ve güvenlik güçleri için planlanan bir projenin finansmanını zimmete geçirmekle suçlanıyor...

TOKİ İzmir Aliağa 614 konut ihalesi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İzmir Aliağa 614 konut projesinin ihalesini bugün gerçekleştirecek.

Bal Konut projesinin lansmanı yarın Haberi

Bal Konut projesinin lansmanı yarın

Şehrin merkezin toplam 2 bin 400 konuttan meydana gelecek Bal Konut projesi Kayseri Belediyesi tarafından inşa edilecek. 


Kayseri Belediyesi Bal Konut projesinde yer alan daireler  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Yeni Karesi Bal Konut'ta resmi satışlar henüz başlamadı. Bal Konut projesinin lansmanı yarın saat 11:00'da Balkot'ta gerçekleşecek. 


Fiyat ve ödeme planının lansmandan sonra belirleneceği projede arsa tahsisi yapan alıcılara öncelikli bilgi verilecek.Bal Konut Projesi;

http://www.baltok.net/

Öznur...