Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökhan Balantekin tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Ümraniye, Altınşehir Mahallesi'nde kuruldu.

Bayrakoğulları İnşaat Kimya Metal Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayrakoğulları İnşaat Kimya Metal Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 750 bin TL sermaye bedeli ile Levent Bayram tarafından kuruldu.

Gelecek Gemi Makina İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gelecek Gemi Makina İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Ocak tarafından kuruldu.

Orz İnşaat Kimya Nakliye Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orz İnşaat Kimya Nakliye Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Şükrü Pektaş tarafından kuruldu.

Birlik Tuz İnşaat Kimya Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Birlik Tuz İnşaat Kimya Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Özgür Yılmaz tarafından kuruldu.

Neo 2021 Danışmanlık Organizasyon Lojistik Otomotiv İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Neo 2021 Danışmanlık Organizasyon Lojistik Otomotiv İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Aşık tarafından kuruldu.

Ert Plastik İnşaat Kimya Petrol Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ert Plastik İnşaat Kimya Petrol Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkadir Kökver tarafından kuruldu.

Dev Deri Elektrik İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dev Deri Elektrik İnşaat Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Tayfun Bodur tarafından kuruldu.

Mtt İnşaat Kimya Nakliye Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mtt İnşaat Kimya Nakliye Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Aktaşlı tarafından kuruldu.

Alkit Proje Elektrik İnşaat Kimya Otomotiv Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkit Proje Elektrik İnşaat Kimya Otomotiv Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Burhan Erenko tarafından kuruldu.

Raysa Elektrik Elektronik Paslanmaz Metal Ve İnşaat Kimya Limited Şirketi kuruldu!

Raysa Elektrik Elektronik Paslanmaz Metal Ve İnşaat Kimya Limited Şirketi bugün Kartal'da 450 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Dolmacı tarafından kuruldu.

Dirençler Elektrik Elektronik Paslanmaz Metal Ve İnşaat Kimya Limited Şirketi kuruldu!

Dirençler Elektrik Elektronik Paslanmaz Metal Ve İnşaat Kimya Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile İrfan Özgül tarafından kuruldu.

Koçolar Grup Organizasyon Reklam Bilişim İnşaat Kimya Metal Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koçolar Grup Organizasyon Reklam Bilişim İnşaat Kimya Metal Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Uğur Korkusuz tarafından kuruldu.

Tpn İnşaat Kimya Otomotiv Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tpn İnşaat Kimya Otomotiv Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Metehan Toker taarfından kuruldu.

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökhan Balantekin tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Ümraniye, Altınşehir Mahallesi'nde kuruldu.


Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj  ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde,...