Balantekinler İnşaat ne zaman kuruldu

Balantekinler İnşaat ne zaman kuruldu

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökhan Balantekin tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Ümraniye, Altınşehir Mahallesi'nde kuruldu.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın inşaatında 6 ay geride kaldı!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinin inşaatında 6 ay geride kaldı. Peki KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın inşaatında son durum ne? İnşaat ne kadar ilerledi?

KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın kaba inşaatı yıl sonunda tamamlanacak!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde yer alan konutların kuraları Haziran'da çekilmişti. Peki KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ın inşaatında son durum ne? Kaba inşaat ne zaman bitecek?

Enka İnşaat ne kadar kar dağıtacak?

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kar payı dağıtımı hakkında açıklama yaptı. Peki Enka İnşaat ne kadar kar dağıtacak?

Fulya Hilton Sitesi'nde inşaat ne zaman başlayacak?

Beşiktaş Fulya'da 45 yıl önce yapılan Hilton Sitesi'nin kentsel dönüşüm projesi ihalesini Emay İnşaat ve ortağı almıştı. Şu ana kadar projeler çizilmiş ama henüz bir çivi bile çakılmamış.Sürecin daha da hızlanması gerekiyor. Ancak bir türlü yol alınamıyor...

Enka İnşaat ne kadar kar dağıtacak?

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kar payı dağıtımı hakkında açıklama yaptı. Peki Enka İnşaat ne kadar kar dağıtacak?

TOKİ Silivri 1.356 konut projesinde inşaat ne zaman başlayacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Silivri'de satışa çıkarılan 1,356 konut projesinde inşaat çalışmaları başladı mı? Proje askıya mı alındı? İşte bu soruların yanıtı...

Emlak Konut'un 38 projesinde inşaat ne durumda?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın inşaatı devam eden 38 projesi havadan görüntülendi. Peki projeler ne durumda? İşte son halleri...

Öz Er-Ka İnşaat kimin?

Öz Er-Ka İnşaat kimin? Öz Er-Ka İnşaat, ne zaman kuruldu?

Akkuyu'da inşaat ne zaman başlayacak?

Akkuyu Nükleer AŞ'nin operasyondan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konstantin Ryzhak  santralin inşaatına başlamak için hazırlık çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.  

Demir İnşaat Demir Country ne zaman teslim?

Toplam 1.160 daireden meydana gelen Demir Country projesinde daire fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. Peki Demir İnşaat Demir Country ne zaman teslim?

İnşaat sektöründe ne kadar kredi garanti fonu kullanılıyor?

Hükümetin bu yılın mart ayı itibariyle ekonomiyi desteklemek amacıyla uygulamaya koyduğu politikalardan Kredi Garanti Fonu (KGF), ekonomik büyümeyi destekliyor. Peki, İnşaat sektöründe ne kadar kredi garanti fonu kullanılıyor?

Hasanoğlu İnşaat, 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi'ne katılıyor!

Hasanoğlu İnşaat yarın Boğaziçi Üniversitesi'nde "Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı" temasıyla gerçekleşecek olan 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi'ne katılıyor. 

Hasanoğlu İnşaat, MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne katılacak!

11-12 Ekim'de WOW Convetion Center'de gerçekleşecek olan MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne Hasanoğlu İnşaat da katılacak..

Balantekinler İnşaat ne zaman kuruldu Haberi

Balantekinler İnşaat ne zaman kuruldu

Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökhan Balantekin tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Ümraniye, Altınşehir Mahallesi'nde kuruldu.


Balantekinler İnşaat Kimya Metal Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj  ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde,...