Balıkesir arsa dolandırıcılığı

Balıkesir arsa dolandırıcılığı

Balıkesir'de ev ve arsa satın alma bahanesiyle birçok vatandaşı dolandırdığı iddia edilen kişi nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafınca tutuklandı.

Balıkesir'de 23 milyon TL'ye satılık arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Altıeylül Gümüşçeşme'de yer alan arsayı 23 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir Büyükşehir'den 47.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Karesi ilçesinde yer alan 26 bin 724 metrekarelik arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 47 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Balıkesir Dursunbey OSB’den bedelsiz arsa tahsisi!

Balıkesir'in en büyük ilçesi Dursunbey’de bin 20 dönüm üzerine kurulan Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi bedelsiz arsa tahsisi ve 4. derece teşviklerle yatırımcılara bedelsiz olarak arsa tahsis ediyor...

Balıkesir'de 28 milyon TL'ye satılık arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı,  Balıkesir Karesi'de yer alan arsayı 28 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de 14.7 milyon TL'ye icradan satılık okul binası ve akaryakıt istasyonu!

Burhaniye İcra Dairesi Müdürlüğü, Balıkesir ili, Burhaniye ilçesi, Geriş Mahallesi, Çayırlar mevkii, 441 ada, 233 parselde yer alan 4 bin 746 metrekarelik arsa üzerindeki okul binası ve akaryakıt istasyonunu 14 milyon 732 bin 595 TL'ye icradan satıyor...

Balıkesir Ayvalık'ta 8.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Balıkesir Ayvalık'ta yer alan arsayı 8 milyon 237 bin 500 TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de 47.1 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Altıeylül'de yer alan 3 adet arsayı 47 milyon 95 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de 25.7 milyon arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 25 milyon 679 bin 235 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.

İzmir'de dublörlü arsa dolandırıcılığı!

İzmir'de, 84 yaşındaki Saki Çınardalı'nın haberi olmadan değerli arazilerini satmak için dublör kullanarak kimlik çıkardıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 şüpheliden 2'si için tutuklama kararı verildi...

Balıkesir Büyükşehir'den 46.6 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül ilçesinde bulunan 2 adet arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin bedeli 46 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Balıkesir'de 45.6 milyon TL'ye satılık 2 adet arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü 45 milyon 600 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de ev ve arsa satın alma bahanesiyle dolandırıcılık!

Balıkesir'de ev ve arsa satın alma bahanesiyle birçok vatandaşı dolandırdığı iddia edilen kişi nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafınca tutuklandı.

Datça'da 2,5 milyon TL'lik arsa dolandırıcılığı!

İzmir ve Manisa'da yaşayan birbirine küs 2 kız kardeşin Muğla'nın Datça ilçesinde bulunan 5 parsel arsası, dolandırıcılar tarafından sahte belgelerle 5 ayrı kişiye 2,5 milyon TL karşılığı satıldı.

Balıkesir arsa dolandırıcılığı

Balıkesir arsa dolandırıcılığı Balıkesir arsa dolandırıcılığı

Balıkesir'de ev ve arsa satın alma vatandaşları dolandırdığı iddia edilen zanlı tutuklandı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; kendisini Harun Ertem olarak tanıtan Burhan Ç, internette satılık ev ilanı veren Sezai Köse ve İran uyruklu Masoud Nabizadeh Farsani ile görüşüp evi satın almak üzere buluştu.

Evi ve arsayı gördükten sonra beğendiğini ve almak istediğini söyleyen Burhan Ç, Köse ve Farsani ile tapu müdürlüğünde bir araya geldi. Tapu masraflarıyla ilgili yanında para olmadığını söyleyen Köse ve Farsani'den toplam 5 bin 500 lira para alarak Burhan Ç, telefonla konuşuyormuş gibi yaparak tapu müdürlüğünden uzaklaştı.

Dolandırıldıklarını anlayan Köse ve Farsani, durumu polise haber verdi. Arama çalışmalarına başlayan ekipler, bir su firmasından evine su sipariş eden şüpheli Burhan Ç'nin adresine ulaştı.

Burhan Ç, gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınırken,...