Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ kura

Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ kura

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli kategorisinde gerçekleşecek. Daire tipleri 2 oda 1 salon olarak tasarlanan projede aylık taksitler teslimden sonra ödeniyor.

Fatih Dönmez: Bor işlemeye başlıyoruz!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cuma günü Balıkesir Bandırma’da bor karbür tesisinin açılacağını duyurdu. Dönmez “Boru işlemeye başlıyoruz, bu madeni artık savunma, nükleer, metalurji, makine sanayilerinde kullanacağız” dedi.

Bandırma'da inşaat malzemeleri satan iş yerinde yangın!

Balıkesir Bandırma Örnek Sanayi Sitesi'nde inşaat malzemeleri satan bir iş yerinde henüz belirlenemeyen sebeple yangın çıktı. Yangına yaklaşık 10 itfaiye aracı müdahale ediyor.

Bandırma Yaşam Alanı hizmete açıldı!

Balıkesir Bandırma Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kapalı Pazaryeri ve Yaşam Alanı hizmete açıldı. proje, 450 araçlık otopark, 21 adet dükkan, lokantalar, kafeteryalar, 2 düğün salonu, 1 büyük mağazadan oluşuyor.

Balıkesir Bandırma'da 3.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Paşabayır Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 868 bin 780 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bandırma'da 30.1 milyon TL'ye icradan satılık çiftlik!

Balıkesir Bandırma İlçesi Ömerköy Mahallesi'nde yer alan Şeker Piliç ve yem Sanayii Ticaret A.Ş ye ait çiflik vasıflı gayrimenkul 30 milyon 110 bin 74 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bandırma'da 5.8 milyon TL'ye icradan satılık 4 arsa!

Balıkesir Bandırma'da yer alan üzerinde tavukhane ve depo bulunan 4 adet arsa toplamda 5 milyon 862 bin 120 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

TOKİ Edincik Alt Gelir başvuruları bugün başlıyor!

Balıkesir Bandırma - Edincik 412 Konut Projesi Alt Gelir Grubu kapsamındaki 1 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

Balıkesir Edincik TOKİ başvuru tarihleri!

Balıkesir Bandırma Edincik 316 adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 1 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Bandırma Kayacık başvuru tarihleri 2017!

724 konutluk Balıkesir Bandırma - Kayacık Alt Gelir Grubu kapsamındaki 2 adet konut için başvurular bugün başlıyor.

Balıkesir Edincik'te konut teslimleri sona eriyor!

Balıkesir Bandırma Edincik'te yer alan 316 adet konutun teslimleri başlıyor. Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap’ta inşa ettirilen proje çerçevesinde; konutların son telim tarihi bugün olarak belirlendi.

Bandırma Edincik TOKİ'de konut teslimleri başlıyor!

Balıkesir Bandırma Edincik'te yer alan 316 adet konutun teslimleri başlıyor. Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap’ta inşa ettirilen proje çerçevesinde; konutların teslim işlemleri 09 – 20. 01.2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

10 ilde acele kamulaştırma kararı!

Tunceli ve Kocaeli, Bandırma Edincik, Elazığ Keban, İzmir Bornova-Karşıyaka, Aksaray, Sivas, Antalya Alanya-Manavgat, Adana Kozan ve Düzce'de bulunan bazı projeler için acele kamulaştırma kararları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

TOKİ Bandırma Edincik'te 2. Etap konutlarına başlıyor!

TOKİ, Bandırma´ya bağlı Edincik Mahallesi´nde gerçekleştirilecek 2. etap konut projesi hakkında açıklama yaptı.

Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ kura

Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ kura Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ kura

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap Konutları satış fiyatları, proje ihalesi yapıldıktan sonra belli olacak. Projede taksitler teslimden bir sonraki ay ödenmeye başlanacak. 


Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli vatandaşlara özel olarak, 32 adet konut için düzenlenecek. Projede daireler 75 metrekare büyüklükte 2+1 şeklinde dizayn edildi. 


Kura çekiliş tarihi 15 Şubat 2016 olarak belirlenen TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap'ta başvuru işlemleri 30 Aralık 2015 tarihinde kadar kabul edilmişti. 


Edincik TOKİ 2. Etap Konutları için yüzde 12 peşinatta kalan bedel 180 ay, yüzde 20 peşinatta ise kalan bedel 240 ay vadelendiriliyor. 



Satış duyurusu için