balıkesir toki projeleri

balıkesir toki projeleri

Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren TOKİ, Balıkesir Altıeylül'de 558 adet konut ve 25 adet dükkan inşa edecek.

TOKİ Balıkesir 558 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül Gaziosmanpaşa Mahallesi 1. Etap projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Balıkesir Altıeylül 726 konut ihalesi 23 Eylül'de!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül 726 konut ihalesini 23 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Balıkesir Altıeylül projesi için düğmeye bastı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Balıkesir projeleri 2020!

TOKİ Balıkesir 2020 başvuru şartları neler? TOKİ Balıkesir projeleri 2020 başvuru ne zaman? 2020 TOKİ Balıkesir fiyatları ne kadar? TOKİ Balıkesir projeleri nerelerde? İşte detaylarıyla TOKİ 100 bin sosyal konut Balıkesir projeleri...

Balıkesir TOKİ 2. Etap alt gelir projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir 2. Etap alt gelir grubu projesinde yer alan 51 adet konut yarın satışa çıkıyor.

Balıkesir TOKİ 160 konut ihalesi yarın!

Balıkesir İli, Dursunbey İlçesi Üçeylül Mahallesi 160 Adet Konut ve1 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Balıkesir TOKİ 160 konut ihalesi 20 Mayıs'ta!

Balıkesir İli, Dursunbey İlçesi Üçeylül Mahallesi 160 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 20 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Sındırgı Balıkesir TOKİ son başvuru tarihi bugün!

TOKİ Balıkesir Sındırgı projesinde yer alan 239 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Balıkesir'de TOKİ'den OSB'ye uzanacak banliyö hattı açılacak!

Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve muhtarlar, Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur'u ziyaret etti. Uğur, projeleri ve yatırımları anlattı.

Mehmet Müezzinoğlu Balıkesir'de projeleri inceledi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulunarak Başkan Ahmet Edip Uğur ile görüştü.

Balıkesir Gönen Toki Evleri başvuruları!

Balıkesir Gönen Sarıköy Toplu Konut Projesi dahilinde 6 adet Alt Gelir Grubu konut açık satış usulü satılıyor. İşte, Balıkesir Gönen Toki Evleri başvuruları...

Toki Balıkesir İvrindi başvuru bedeli!

TOKİ ile Balıkesir Belediye Başkanlığı'nın işbirliğiyle hayata geçirilecek olan 168 konut için başvurular sürüyor. İşte, Toki Balıkesir İvrindi başvuru bedeli...

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik kura çekilişleri!

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik kura çekilişleri 15 Şubat 2016 Pazartesi günü gerçekleşecek. 240 aya kadar vade avantajı sunan projede 32 adet konut emeklilere özel olarak satışa çıkıyor.

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik Evleri kura!

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik Evleri kura çekimi kapsamında 32 adet daire satışa çıkarılacak. Taksit ödemelerine teslimden sonra başlanacak projede 180 veya 240 ay vade imkanı sağlanıyor.

Balıkesir TOKİ Edincik kura çekimi ne zaman?

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap'ta 32 adet konut satışa çıkarılıyor. Projede 240 ay taksit fırsatı sunuluyor. Peki Balıkesir TOKİ Edincik kura çekimi ne zaman?

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik 2. Etap başvuru dönemi!

Balıkesir TOKİ Bandırma Edincik 2. Etap başvuru dönemi 16 Kasım 2015 tarihinde başlayacak. Ödemeleri 120 ay vade imkanı ile yapılabilen projede 3+1 olarak tasarlanan konutlar yer alıyor.

balıkesir toki projeleri Haberi

balıkesir toki projeleri

Yeni konut yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir projesi için start verdi.

TOKİ Balıkesir Altıeylül Gaziosmanpaşa Mahallesi 558 konut ve 25 dükkan ihalesi bugün saat 11:30'da gerçekleştirecek.


TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde:

İKN    :    2021/456078 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Balıkesir İli Altıeylül İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi 1. Etap 558 Adet Konut, 25 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi
b) Niteliği, türü ve...