18 / 08 / 2022

Başakport satılık

Başakport satılık

Başakport projesi nerede sorusunun yanıtı ve Başakport fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Başakport projesiyle ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Muğla Milas'ta 14,2 milyon TL'ye satılık 5 arsa!

Milas Belediye Başkanlığı satılık 5 arsayı 14 milyon 232 bin 304,8 TL'den satışa sunuyor. İhale konusu taşınmazların satış işlemi işinin ihalesi 8 Haziran 2017 Perşembe günü saat 13:30’da yapılacak.

Mekan Yapı Başkule satılık ofis!

Mekan Yapı Başkule satılık ofis fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 liradan başlıyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen projenin 26 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor.

Bağcılar Mirage Rezidans satılık daire!

Bağcılar Mirage Rezidans satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen projede 342 daire ve 60 mağaza bulunuyor.

Bağcılar Mirage Residence satılık!

Bağcılar Mirage Residence satılık daire alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişiyor. 17 katlı 3 blok halinde yükselen projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

Mirage Residence Bağcılar satılık!

17 kat şeklinde yükselen proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Mirage Residence Bağcılar satılık daire tipleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık göstererek tasarlandı.

Rüyakent Evleri satılık daire fiyatları 150 bin TL'den başlıyor!

Akranlar İnşaat imzasıyla Malatya'da hayata geçirilen Rüyakent Evleri 22 bin 500 metrekare alanda 12 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Rüyakent Evleri satılık daire fiyatları 150 bin liradan başlıyor.

Bağcılar Defne Park Güneşli satılık!

Bağcılar Defne Park Güneşli satılık daire tipleri arasında 2+1 ve 3+1'ler yer alıyor. Akra Yapı imzası ile yükselen projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

Başakşehir Olimpa Park Plus satılık!

Başakşehir Olimpa Park Plus satılık daire alanları 135 metrekareden başlıyor. Teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşeceği proje Olimpa Park Alışveriş Merkezi'nin yanında inşa ediliyor.

Mirage Residence Bağcılar satılık!

Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje lansmana yüzde 10 indirim sağlanıyor. Mirage Residence Bağcılar satılık daire tipleri 1+1' den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Bulvar Bağlıca Evleri satılık!

Elmaslar İnşaat tarafından hayata geçirilen projede toplam 73 adet daire yer alıyor. Bulvar Bağlıca Evleri satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

Başakşehir Emlak Çadırı satılık!

Başakşehir Emlak Çadırı satılık daire fiyatları 99 bin TL olarak belirlendi. İlgi yönetim imzası ile her yıl düzenlenecek olan projede başvurular 29 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık ev!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede daire büyüklükleri 64 metrekareden başlıyor. Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık ev sayısı toplam 1.394 daireden meydana geliyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık daire!

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Projede toplam 1.394 daire bulunuyor.

Başakport satılık Haberi

Başakport satılık

Yirmi Dört Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen Başakport projesinde satışlar başladı. Projede, 56 adet konut ve 17 adet ticari ünite yer alıyor. 

Toplam 112 bağımsız bölüme yer verilen projede 9 katlı 2 blok bulunuyor. Kapalı havuz, hamam, sauna ve fitness gibi sosyal alanların bulunduğu Başakport projesi, 10 bin 100 metrekarelik arsa alanına sahip. 

25 bin 500 metrekarelik inşaat alanında hayata geçirilen projede, konut, cadde-dükkan ve mağazalar bulunuyor. 

Başakport projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor. Konutlarda manzarayla bütünleşen, oturanların keyifle yaşayacak geniş balkonlar bulunuyor. 

Başakport projesi, millet bahçeleri, yeşil alanlar ve Belediye gibi önemli alanlara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projede 3+1 evler için 1, 4+1 ve 5+1 konutlar içinse 2 adet otopark hakkı bulunuyor. 

Peki...