başkaşehir konutları teslim tarihi

başkaşehir konutları teslim tarihi

TOKİ ve Yapı Endüstrisi ortaklığıyla yapılan Başkaşehir projesinde, ilk etap dairelerin 150'si satışa çıktığı hafta satılınca, ikinci etapta yapımına başlanacak olan rezidans blokları da satışa çıktı.

TOKİ konutları ne zaman teslim edilecek?

TOKİ’den konut başvurusu yapan ve bu başvurusu sonucunda çekilen kura sonucunda hak sahibi olan vatandaşlar teslim tarihlerini araştırmaya başladı. İşte il il TOKİ konutları teslim tarihi...

Sofulu İlimtepe Konutları teslim tarihi!

Sofulu İlimtepe Konutları teslim tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

Kırıkkale Delice Çerikli Konutları teslim ediliyor!

TOKİ Kırıkkale Delice Çerikli Toplu Konut Projesi kapsamında inşa ettirilen 78 adet konutun teslim dönemi bugün başlıyor..

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Konutları teslim ediliyor!

Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesi kapsamında İdarece inşa edilen konutların teslim işlemleri bugün başlıyor..

Rize Hamamderesi Kentsel Dönüşüm Konutları teslim edildi!

20 Haziran'da başlayanR ize Merkez Hamamderesi Kentsel Yenileme Projesinde satılan konutların teslim işlemleri bugün sona eriyor...

Dumankaya ve Fi Yapı mağdurlarına konutları teslim edilecek!

Dumankaya ve Fi Yapı mağdurlarını sevindirecek haber geldi. TMSF Başkanı Gülal, Dumankaya ve Fi Yapı mağdurlarının konutlarını teslim etmek için Alman firması Drees&Sommer liderliğindeki konsorsiyumla anlaşma sağlandığını bildirdi.

Manisa'da TOKİ konutları teslim edildi!

Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi 1. Etap 1101 Konut Anahtar Teslim Töreni dün gerçekleşti. Törende konuşan TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak 81 ilde 551 şantiyede çalışmalarının devam ettiğini açıkladı..

TOKİ Giresun Bulancak Konutları teslim ediliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Giresun Bulancak'ta hayata geçirilen 342 daire sahiplerinin teslim işlemleri başladı..

TOKİ Soma Konutları teslim ediliyor!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan "Soma'daki maden faciasında ölen kardeşlerimizin ailelerine yönelik inşa ettiğimiz konutlarımızı önümüzdeki birkaç hafta içinde teslim etmiş olacağız" dedi.

Tem Avrasya Konutları teslim tarihi!

612 konut ve 17 dükkandan meydana gelen Tem Avrasya Konutları'nda yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Konya Kanyon Park Konutları teslim tarihi!

Kanyon Park Evleri projesi Seha Yapı tarafından Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi. Konya Kanyon Park Konutları teslim tarihi ne zaman?

İzmir Dap Yapı Konutları teslim tarihi!

Dap Yapı'nın İzmir Bornova'da hayata geçirdiği projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor. İzmir Dap Yapı Konutları teslim tarihi ne zaman?

İpsala 2. Etap TOKİ Konutları teslim edildi!

TOKİ tarafından Edirne İpsala'da Bozkurt Mahallesi'nde hayata geçirilen İpsala 2. Etap TOKİ Konutları teslim edildi.

başkaşehir konutları teslim tarihi

başkaşehir konutları teslim tarihi başkaşehir konutları teslim tarihi


Eylül ayında yapımına başlanan ve satışa çıktığı ilk haftada 150 dairenin satıldığın Başkaşehir projesinde yoğun talep nedeniyle rezidans blokları da satışa sunuldu. Yapı Endüstrisi Yönetim Kurulu Başkanı Suha Yılmaz, ilk etapta inşaatına başlanan stüdyo tipi dairelere yoğun ilgi gösterilmesi, iki hafta gibi kısa sürede bu dairelerin satışının tamamlanması nedeniyle rezidans bloklarının projesinde değişiklik yaptıklarını, stüdyo dairelerin sayısını arttırdıklarını açıkladı....