Avrupa Konutları Başakşehir'de teslim öncesi avantajlı kampanya!

Avrupa Konutları Başakşehir'de teslim öncesi avantajlı kampanya! Avrupa Konutları Başakşehir'de teslim öncesi avantajlı kampanya!

Emlak Konut güvencesiyle Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir'de daireler hızla sahiplerini bulurken, yılın son fırsatı kapsamında sunulan kampanyada, yüzde 5 peşinatla 60 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı sunuluyor. Artaş İnşaat, teslimine başlayacağı Avrupa Konutları Başakşehir projesi ile yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz kampanyasını başlatırken, konut alıcılarına avantajlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 941 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir de daireler, 623 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Avrupa Konuttan Başakşehir projesinde, yatırımcılardan yoğun ilgi gördüklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya; “Projemiz; Emlak Konut tarafından inşa edilen ve bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi. 3. havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alıyor. Avrupa Konutları markamızın ayrıcalıklarını Başakşehir’e taşıdığımız bu projemizle konut alıcılarına yüksek kalitede bir yaşam alanı sunarken kârlı bir yatırıma da imza atmalarını sağlıyoruz. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz projemizde teslimlere başlamak üzereyiz” diye konuştu.


Tatil köyü tadında

Planlı bir şekilde hızla gelişen Başakşehir, İstanbul’un en düzenli yerleşim alanları arasında öne çıkıyor. Dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi, yüksek standartlarda konforlu yaşam alanlarından oluşuyor. Bölgede yapılacak yeşil alanlara ek olarak, projenin yüzde  80’i de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Projede, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 tiplerinden oluşan daire seçenekleri yer alırken, Avrupa Konutları Başakşehir’de; 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler 277 metrekareden başlıyor.


Bugüne dek tüm projelerini “Tatil Köyü Konforunda Konut” konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde de ayrıcalıklı sosyal yaşam alanları sunuyor.


72 bin 706 metrekare arsa üzerine konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir’de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan, süs havuzlarına ayrılırken, projenin diğer sosyal yaşam alanları 3 etapta; 2’si kadın, 2’si erkekler için ayrı tasarlanmış 4 kapalı yüzme havuzu, 4 çocuk havuzu, 4 fitness salonu, 4 hamam, 4 sauna, 4 buhar odasından oluşuyor.

 

Web: http://www.avrupakonutlaribasaksehir.com/