29 / 06 / 2022

Bay View projesi satış

Bay View projesi satış

Yapı Endüstrisi, 2005 yılında yapımına başladığı Bodrum Gümüşlük'teki Bay View, projesini çok cazip fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Fetrek Çayı ve Sultanlar Vadisi Projesi mecliste!

Fetrek Çayı ve Sultanlar Vadisi Projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Bayır, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

İsrail'in Gazze saldırılarında yıkılan 270 ev için yeniden imar projesi!

Filistin Bayındırlık ve İskan Bakanı Ziyara, İsrail'in 2014'te Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda yıkılan 270'ten fazla ev için yeniden imar projesi başlattıklarını söyledi...

Uzundere Dönüşüm Projesi'nde evler yaz aylarında teslim edilecek!

İzmir Uzundere Projesi’nin birinci etabındaki 9 bloğun kaba inşaatları tamamlandı. Yeni konutlarını gezen Uzundereliler, “Hepsine bayıldık” dediler.

Lake View Resort Sapanca satılık villa!

Sapanca Lake View Resort projesi İstanbul Sapanca'da 14 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje 21 adet villadan meydana geliyor. Lake View Resort Sapanca satılık villa tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Amad Gayrimenkul'den Sapanca'ya Lake View Resort projesi!

Amad Gayrimenkul, Sapanca’da gerçekleştirdiği Navras Villaları’nın gördüğü büyük ilgi nedeniyle yeni bir yatırım kararı alarak bölgede 22 milyon TL yatırımla Lake View Resort villalarını geliştiriyor.

TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir başvuruları 2017!

TOKİ tarafından hayata geçirilen İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu projesi toplamda 147 adet daireden meydana geliyor. İşte, TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir başvuruları 2017...

TOKİ İzmir alt gelir projesi 2017 kura sonuçları!

TOKİ İzmir Bayındır projesinde toplamda 51 adet daire yer alıyor. İşte TOKİ İzmir alt gelir projesi 2017 kura sonuçları...

TOKİ İzmir Bayındır AGG kura sonucu!

TOKİ tarafından hayata geçirilen “İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu Konut Projesi” toplamda 89 adet daireden meydana geliyor. TOKİ İzmir Bayındır AGG kura sonucu henüz açıklanmadı.

TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir kura çekimi!

TOKİ'nin “İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan 140 adet konut kuralı satılacak. Peki, TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir kura çekimi ne zaman?

Bayındır TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ İzmir Bayındır Projesi kapsamında inşa ettirilen 140 adet konuttan 89 tanesi 26 Aralık 2016 - 27 Ocak 2017 tarihleri arasında kura yöntemi ile satışa sunuluyor.

TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu başvuruları başlıyor!

TOKİ tarafından İzmir Bayındır Projesi kapsamında inşa ettirilen 140 adet konuttan 51 tanesi 26 Aralık 2016 - 27 Ocak 2017 tarihleri arasında kura yöntemi ile satışa sunuluyor.

Bayırköy gölet projesi 2017'de tamamlanacak!

2016 yılında gerçekleştirilen projelerle Bilecik'in parlayan beldelerinden biri haline gelen Bayırköy'de, 2017 projeleri de çok ses getirecek.

Mersinli RES Projesi'ne bakanlıktan onay!

İzmir Bayındır, Kemalpaşa ve Torbalı arasında kurulacak Yander A.Ş.'ye ait Mersinli Rüzgar Enerji Santrali (RES) Projesi'ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan onay çıktı.

Bay View projesi satış Haberi

Bay View projesi satış

Yapı Endüstrisi bu projeyi müşterilerine 250 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Bay View projesi, 28 blokluk, toplam 114 daireden oluşuyor. A ve B tipi olarak tasarlanan konutlarda; bahçe katları 80-100 metrekare, birinci katlar ise 85 metrekare kullanım alanına sahip.

Toplam arazi büyüklüğü 46 bin metrekare olan ve 11 bin metrekaresi inşaat alanı olarak ayrılan Bay View projesinin, 34 bin 500 metrekarelik büyük bir kısmını sosyal tesis ve yeşil alanlar oluşturuyor. Projede yaşamın Haziran 2008'de başlaması planlanıyor....