BAYOSB ruhsat teslimi

BAYOSB ruhsat teslimi

Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'nde (BAYOSB) inşaat çalışmalarını tamamlayan Aymas, Remo ve Borataş Makine'nin işyeri açma ve çalışma ruhsatları düzenlenerek teslim edildi.

Ataköy Mega Yat Limanı için ruhsat alındı!

DATİ Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kıran: "Mega Yat Limanı projesi için Bakırköy Belediye Başkanı'nın inşaatın gerçekleştirildiği alanla ilgili 'belediyeye ruhsat müracaatında bulunulmadığı' şeklindeki sözleri gerçeği yansıtmıyor" dedi.

İş GYO İFM'de ruhsat işlemlerini tamamladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde (İFM), yaklaşık 5 bin metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde ofis ve ticari ünitelerden oluşacak projesinin ruhsat işlemlerini tamamladı.

Eski binaya ruhsat nasıl alınır?

İmar Kanunu gereğince bir arsa üzerinde, ruhsat alınmadan yapılabilecek yapılar hariç; ruhsatsız yapı inşaatına başlanılamıyor. Peki, bu şekilde inşa edilen eski binaya ruhsat nasıl alınır?

Konteyner ev için ruhsat gerekir mi?

Bir arsanız olduğunu ve üzerinde konteyner ev kurmak istediğinizi düşünelim. Taşınabilir konteyner cinsi yapılar için belediyeden herhangi bir izin alınır mı? Konteyner ev için ruhsat gerekir mi?

Avrupa Konutları Kayabaşı projesinin yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin yer teslimi Artaş İnşaat'a bugün yapıldı.

Manisa'da teleferik için yer teslimi yapıldı!

Manisa Spil Dağı Milli Parkı'na yapılacak olan 5,5 kilometre uzunluğundaki teleferik hattı ve diğer tesisler için yüklenici firmaya törenle yer teslimi yapıldı. İşte ayrıntılar...

Kentsel dönüşüm inşaatları ruhsat alma yasasına yetişecek mi?

Yürürlüğe giren Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği ile inşaat yapım süreçleri ile ilgili önemli kararlar alındı. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren ruhsat alma şartları değişiyor. Müteahhitler inşaatları yılbaşına kadar yetişmeye çalışıyor.

3. havalimanında yer teslimi tamamlandı, inşaat başlıyor!

DHMİ Genel Müdürü Yıldırım, "İstanbul 3. havalimanında yer teslimi 1 Mayıs itibarıyla resmen yapıldı. Master planında küçük değişiklikler var, havalimanının temeli yakında atılacak. Kredi sözleşmesi de bu ay olacak" dedi.

Ant Yapı Antplato'da ruhsat işlemleri tamamlandı!

Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan, Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’nun ruhsat işlemleri tamamlandı; çevre dostu ofisler satışa çıkıyor. Metrekare birim fiyatları 4.500 TL'den başlıyor.

İcrada taşınmaz tahliye ve teslimi!

İcradaki taşınmazın tahliye ve teslim işlemleri, taşınmaz borçlunun elindeyse farklı; taşınmaz üçüncü kişilerin elindeyse farklı şekilde gerçekleşiyor. İşte icrada taşınmaz tahliye ve teslimi işlemleri...

Plansız alanlarda ruhsat nasıl alınır?

Ruhsat, bir arsa üzerinde yapılacak inşaatlar için belediyeden alınacak izin olarak karşımıza çıkıyor. Peki, plansız alanda yapılacak binaya ruhsat alınır mı? Plansız alanlarda ruhsat nasıl alınır?

Kaçak eve ruhsat alma dilekçesi!

Kaçak olarak tespit edilen yapıdaki aykırılığın giderilmesi için 30 gün süre veriliyor. Belirlenen süre zarfında aykırılığın giderilmesi halinde yapı yıkılmıyor inşaatı devam ediyor. İşte, kaçak eve ruhsat alma dilekçesi!

Burdur İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin yer teslimi yapıldı!

Burdur Belediyesi İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin kesin projesi için yer teslimi yapıldı. Yer tesliminin ardından 180 gün içerisinde kesin proje çizilerek Burdur Belediyesine teslim edilecek.

BAYOSB ruhsat teslimi Haberi

BAYOSB ruhsat teslimi

Bünyesinde bulundurduğu başta lojistik olmak üzere altyapı ve enerji avantajıyla yerli ve yabancı birçok yatırımcının ilgi odağı durumunda olan Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'nde (BAYOSB) inşaat çalışmalarını tamamlayan Aymas, Remo ve Borataş Makine'nin işyeri açma ve çalışma ruhsatları düzenlenerek teslim edildi. 


Sanayiciler her türlü zor şartlara rağmen yatırımdan vazgeçmezken. BAYOSB'de yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. 


İzmir'in en genç OSB'lerinden olan BAYOSB'de yüzler gülüyor. Bölge içindeki müteşebbisler tarafından yükselen yeni istihdam alanları çok kısa bir süre içinde ekonomiye katkı koymaya başlayacak. BAYOSB'de hali hazırda faaliyette bulunan fabrika sayısı üretime başlayacak yeni tesislerle birlikte 5'e çıkacak. Yıllardan beri başta izmir olmak üzere Türkiye'de faaliyet gösteren birbirinden değerli markalara ev sahipliği yapmaya başladıklarını ifade eden BAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren. tüm çalışmaların baştan planlandığı...