18 / 08 / 2022

belediye şirketleri iş başvurusu

belediye şirketleri iş başvurusu

Personel alımları tüm hızıyla sürerken, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alımı ilanı daha yayımlandı. Söz konusu ilana göre, belediye şirketine 65 yaşına kadar ilkokul mezunu çok sayıda personel alınacak. İşte o personel alımı ilanı ile ilgili detaylar...

TMSF'den kapatılan 'evim şirketleri' için 698 milyon lira! 

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından kapatılan evim şirketlerinin tasfiye komisyonlarına 698 milyon Türk Lirası aktarıldı. İşte detaylar...

Hemen 65 yaşına kadar ilkokul mezunu çok sayıda personel alınacak! Belediye şirketi iş ilanını acil koduyla duyurdu!

Personel alımları tüm hızıyla sürerken, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alımı ilanı daha yayımlandı. Söz konusu ilana göre, belediye şirketine 65 yaşına kadar ilkokul mezunu çok sayıda personel alınacak. İşte o personel alımı ilanı ile ilgili detaylar...

Kur Korumalı Kredi Mevduat hesabında büyük vurgun! Vergisiz çalışmadan 650 bin lirayı cebe koydu

Hükümetin aşırı artan doları frenlemek için devreye aldığı Kur Korumalı Mevduat Hesapları bazı şirketleri için kazanç kapısına dönüştü. 20 Aralık'ta uygulamaya alınan sistemden faydalanan şirketlerin TL kredisi çekip döviz hesabı açarak kazanç elde ettiği ortaya çıktı.

Tasarruf finansman şirketleri için kritik hafta!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, BDDK, TMSF ve tasarruf finansman şirketlerinin temsilcileri çözüm bulmak amacıyla toplanacak. 

İzmir'de Büyükşehir Belediye binası için çalışmalar başladı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 30 Ekim tarihinde hasar alan ana hizmet binası için çalışmalara başladı. Bina için danışma kurulu oluşturuldu. 

Kripto para şirketleri için yeni zorunluluk!

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından alınan yeni karar doğrultusunda kripto varlık hizmet sağlayıcıları gerektiğinde müşteriler tarafından  gerçekleştirilen işlemlerin gerçek faydalanıcı bilgisini bildirmesinin zorunlu olmasına karar verdi. 

21 faizsiz konut şirketi için komisyon kuruldu!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) tasfiyesine karar verilen 21 faizsiz konut şirketleri için tasfiye komisyonu kurdu. 

Giresun Bulancak Belediyesi'nin binası yıkıyor!

Giresun Bulancak'a ait eski belediye binası için yıkım çalışmaları bu hafta içerisinde başlıyor. Yeni bina alanında inceleme yapan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar yeni bina inşaatı hakkında bilgi verdi.

Slovenya inşaat sektörüne Türk müteahhit imzası!

Slovenya inşaat sektöründe Türk şirketleri için önemli ülkelerden biri.  Yapı Merkezi, Cengiz Holding, Özaltın Grubu gibi inşaat devleri, ülkenin en büyük ölçekteki müteahhitlik işlerini kazanıyor. 

Türkiye Deniz Canlıları Müzesi izinsiz belediye alanı işgali iddiasıyla yıkıldı!

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi izinsiz belediye alanı işgali iddiasıyla yıkıldı.

Şişli Belediye Meclisi, Şişli Etfal Hastanesi yerinde yeniden yapılsın talebini kabul etti!

Şişli Belediye Meclisi, Şişli ve çevre ilçe sakinlerinden gelen “Şişli Etfal Hastanesi yerinde yeniden yapılsın” talebini oy çokluğuyla kabul etti.

Dikkat! Beyannameler birleşti!

Kamu idare ve müesseseleri, ticaret şirketleri, iş ortaklıkları, dernekler ve vakıflar için önemli bir gelişme yaşandı. Beyannameler birleşti. İşte tüm merak edilenler...

Türk müteahhitler Libya'yı yeniden imar edecek! 

Türkiye ve Libya arasında ticari ortaklıklar artıyor. Libya’da Türk şirketleri için 20 milyar dolarlık iş fırsatı bulunurken müteahhitlik işleri için anlaşmalar sağlanacak. 

belediye şirketleri iş başvurusu Haberi

belediye şirketleri iş başvurusu

Personel alımları tüm hızıyla sürerken, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alımı ilanı daha yayımlandı. Konu ile ilgili aktarılan detaylara göre, çeşitli pozisyonlar için gerçekleştirilecek olan personel alımında 55 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

Peki en az ilkokul mezunlarının alınacağı pozisyon için başvurular başladı mı? İşte detaylar...

Kamupersonelinet'in aktardığına göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre, başvuru yapacak olan kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerektiği bildirildi.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU ADAYLAR ALINACAK

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan işçi ilanı kapsamında başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması şartı aranıyor. Bunun dışında söz konusu adayların 18 yaşını tamamlamış olması da aranan şartlar arasında. Söz konusu pozisyon için  65 yaşına kadar olan herkesin başvuruları değerlendirilecek.

HANGİ KADROLARA ALIM GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Alım gerçekleştirilecek...