Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim

Göl Panorama Evleri ulaşım bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülen Göl Panorama Evleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde dizayn edildi...

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim!

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 05 40 olarak belirlendi. Göl Panorama Evleri'nde satış fiyatları 207 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri ödeme planı!

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri ödeme planı haberimizin içerisinde yer alıyor. Göl Panorama Evleri'nde dairelerin fiyatları 215 bin lira ile 800 bin lira arasında değişiyor

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat!

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat listesi 215 bin TL'den başlayarak değişiyor. Bahçeşehir'de yükselen Göl Panorama Evleri projesinde ilk etabın teslimleri Aralık 2016 yılında yapılıyor...

Göl Panorama Evleri projesi!

Göl Panorama Evleri projesi kapsamında yer alan daireler 208 bin 988 TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede yer alan konutlar 69,54 metrekare ile 240,94 metrekare arasında alanlara sahip...

İnşaat sektörünün en güçlü 5 ismi!

Capital'in geleneksel araştırması Türkiye'nin En Güçlü 30 İş İnsanı'nın sonuçları belli oldu. Bu yıl güçlüler liginde zirve değişmedi. İşte inşaat sektöründen yer alan isimler...

Safir Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Safir Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda İncil tarafından kuruldu.

Elmas Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elmas Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda İncel tarafından kuruldu.

Bema İnşaat marka konutlar geliştirmeye devam edecek!

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Pars, kendi arazilerinde Göl Panorama ve İstanbul Panorama gibi marka konutlar geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor...

Eylül 2010 İnşaat Gıda Et Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eylül 2010 İnşaat Gıda Et Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Geyik tarafından kuruldu. 

Alkamal Emlak İnşaat Gıda Hayvancılık Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkamal Emlak İnşaat Gıda Hayvancılık Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sofian Abou tarafından kuruldu. 

Cahan İnşaat Gıda Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cahan İnşaat Gıda Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bedir Cahan tarafından kuruldu. 

Menart İnşaat Gıda Otomotiv Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  kuruldu!

Menart İnşaat Gıda Otomotiv Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  10 bin TL sermaye ile bugün Fatih Korkmaz tarafından kuruldu.

BNC Group İnşaat Gıda Spor Turizm Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BNC Group İnşaat Gıda Spor Turizm Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  30 bin TL sermaye ile bugün Özcan Çikdem tarafından kuruldu. 

ASK Elektrik Elektronik İnşaat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ASK Elektrik Elektronik İnşaat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ahmet Samet Kantar tarafından kuruldu.

Has Bayraktar Grup İnşaat Gıda Otomotiv Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Has Bayraktar Grup İnşaat Gıda Otomotiv Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 1 milyon 600 TL sermaye ile bugün Hakim Bayraktar tarafından kuruldu.

Value Lınks İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Value Lınks İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Abdulazız Alı A Alkhedhaıry ve Omar Abdualzoz A Alkhedhaıry ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İsc Otomotiv Tekstil Medikal İnşaat Gıda Temizlik Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İsc Otomotiv Tekstil Medikal İnşaat Gıda Temizlik Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi İsmet Çetin tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim Haberi

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri iletişim

Dairelerin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildiği Göl Panorama Evleri ulaşım bilgileri hakkında bilgi vermeden önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim.


Bema İnşaat imzası ile inşa edilen Göl Panorama Evleri Bahçeşehir ödemeleri kapsamında 60 aya kadar firma bünyesi vade farksız taksitlendirilebiliyor.


Bahçeşehir Göl Panorama Evleri ne zaman teslim sorusuna 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projedeki dairelerin alanları 69,54 metrekare ile 240,94 metrekare arasında değişiyor.


Bahçeşehir Göl Panorama Evleri satış fiyatları!

1+1 daireler 207 bin TL ile 266 bin TL,

2+1 daireler 286 bin TL ile 372 bin TL,

2+1 daireler 276 bin TL ile 424 bin TL,

3+1 daireler 399 bin TL ile 523 bin TL,

3+1 daireler 419 bin TL...