26 / 06 / 2022

Bersad Danışmanlık iletişim

Bersad Danışmanlık iletişim

Bersad Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Bakırköy'de Ali  Kahraman ve Vahid Salmanı ortaklığında kuruldu. 

Arron Medya Bilişim Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arron Medya Bilişim Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de Aykut Güleç tarafından kuruldu.

Nursim Fmn Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nursim Fmn Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de Fikret Şimşek, Murat Yıldırım ve Nurettin Sözmen ortaklığında kuruldu.

Base4 Gayrimenkul İletişim Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Base4 Gayrimenkul İletişim Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta Ahmet Sinan Yelkovan ve Banu Yelkovan ortaklığında kuruldu.

Little Studio Sanatsal Danışmanlık Ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Little Studio Sanatsal Danışmanlık Ve Mimarlık Limited Şirketi Kadıköy'de Cansu Şimşek Dai tarafından kuruldu.

Moonrise İnşaat Mimarlık Müh.Turizm Bilişim Danışmanlık Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Moonrise İnşaat Mimarlık Müh.Turizm Bilişim Danışmanlık Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Maltepe'de Gökhan Aydoğdu tarafından kuruldu.

Novidan İnşaat Gıda İthalat İhracat Turizm Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Novidan İnşaat Gıda İthalat İhracat Turizm Danışmanlık Limited Şirketi Kağıthane'de Hüseyin Özmen ve Sercan Şimşek ortaklığında kuruldu.

Gdh Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Tekstil Gıda İnşaat Ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gdh Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Tekstil Gıda İnşaat Ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Gülçin Elçin ve Hakan Çetin ortaklığında kuruldu.

İnfo Gaz Teknoloji Bilişim Mühendislik Arge Ve Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnfo Gaz Teknoloji Bilişim Mühendislik Arge Ve Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Emre Bozkurt ve Ufuk Dişlioğlu ortaklığında kuruldu.

İtanom İnşaat Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İtanom İnşaat Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yeşim Öksüz tarafından kuruldu.

Znr34 İnşaat Bilişim Teknoloji Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Znr34 İnşaat Bilişim Teknoloji Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 600 bin TL sermaye bedeli ile Süreyya Nur Zengin tarafından kuruldu.

Avrupa Bilişim Teknik İnşaat Elektrik Danışmanlık Ve Altyapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avrupa Bilişim Teknik İnşaat Elektrik Danışmanlık Ve Altyapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile  Mücahit Taş tarafından kuruldu.

Esza Mimarlık İnşaat Danışmanlık Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Esza Mimarlık İnşaat Danışmanlık Sanayi Limited Şirketi  Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile  Esra Kocaman ve Zafer Şimşek tarafından kuruldu.

Batı E Ofis Bilişim Reklam Organizasyon Ve Danışmanlık Limited Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Batı E Ofis Bilişim Reklam Organizasyon Ve Danışmanlık Limited Şirketi Esenyurt Şubesi 50 milyon TL sermaye bedeli ile İbrahim Yalçın tarafından açıldı.

Bersad Danışmanlık iletişim Haberi

Bersad Danışmanlık iletişim

Bersad Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Bakırköy'de Ali  Kahraman ve Vahid Salmanı ortaklığında kuruldu. 

Bersad Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi konusu:
a.İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özelinşaatlar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Bersad Danışmanlık İthalat İhracat Limited Şirketi adres: Ataköy 7-8-9-10.Ksm Mh.Çoban Çeşme E5 Ya N Yol A Bl N.6/141...