Beylikdüzü Kale Kent proje teslim tarihi

Beylikdüzü Kale Kent proje teslim tarihi

Kale Kent Beykent ev fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Kale Kent Evleri'nde peşin alımlara yüzde 10 indirim uygulanıyor...

Belediyelerden Sefaköy-Beylikdüzü metrosuna onay çıkmamasına tepki: Metroma engel olma!

Mega kent İstanbul'da Sefaköy-Beylikdüzü metro projesinin Cumhurbaşkanlığı yatırım programına alınmamasına, merakla beklenen hattın geçeceği ilçelerdeki belediyeler tepki gösterdi.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 2. Etap açılışa hazırlanıyor!

İstanbul’un en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi’ni hizmete açan Beylikdüzü Belediyesi, 250 bin metrekare 1. etabının ardından şimdi de hızla 2.Etabı hizmete açmak için çalışmalara devam ediyor...

Beylikdüzü Yaşam Vadisi açıldı!

Beylikdüzü Belediyesi tarafından yaptırılan İstanbul’un en yeşil ve en büyük kent içi parklarından Yaşam Vadisi’nin ilk etabı açıldı.

Beylikdüzü'nün yaşam vadisi 19 Mayıs'ta açılacak!

Beylikdüzü Belediyesi tarafından yaptırılan İstanbul’un en yeşil ve en büyük kent içi parklarından Yaşam Vadisi’nin ilk etabı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda açılacak.

Kale Kent Evleri Beylikdüzü güncel fiyat bilgisi!

Kale Kent Evleri, Beylikdüzü'de inşa edildi. Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığı ile yükselen projede daire fiyatları 380 bin TL'den başlıyor...

Kale Kent Beylikdüzü daire fiyatları!

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan Kale Kent Beylikdüzü projesi Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale Gayrimenkul ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Kale Kent Beylikdüzü daire fiyatları 380 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Kale Kent Beylikdüzü satış fiyatları!

Kale Kent Beylikdüzü satış fiyatları 310 bin TL'den başlayarak değişiyor. Kale Kent Evleri Beylikdüzü projesinde 60 aya kadar sıfır faiz taksit fırsatı sunuluyor...

Kale Kent Beylikdüzü ev fiyatları!

Kale Kent Beylikdüzü ev fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Kale Kent Beylikdüzü projesinin ikinci etabı bu yıl sonu teslim edilecek...

Beylikdüzü Kale Kent Konutları fiyatlar!

Beylikdüzü Kale Kent Konutları fiyatları peşin alımlarda 285 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Kale Kent Beylikdüzü'nde 48 ay 0 faiz taksit imkanı sunuluyor...

Kale Kent Beylikdüzü 2016 Nisan daire fiyatları!

Kale Kent Beylikdüzü daire fiyatları 310 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Kale Kent Beylikdüzü projesinde 12 ay vade farksız taksitli ödeme seçeneği sunuluyor...

Beylikdüzü Kalekent'te Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!” kampanyası başlattı.

Kale Kent projesinde tapu teslimi başlıyor!

Gül İnşaat, LİV Yapı ve 3S Kale tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Kale Kent projesinde tapular daire sahiplerine 29 Kasım Pazar günü teslim edilecek..

Beylikdüzü Kalekent'te tapular teslim ediliyor!

Toplam 1471 daireden meydana gelen proje Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale imzasıyla yükseliyor. Beylikdüzü Kalekent'te tapular teslim ediliyor. Proje toplam 100 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Beylikdüzü Kale Kent proje teslim tarihi Haberi

Beylikdüzü Kale Kent proje teslim tarihi


1.420 daire ve 32 dükkandan meydana gelen Kale Kent projesi iki etaptan oluşuyor. Kale Kent'in ilk etabında teslimler hemen yapılırken, ikinci etap bu yıl sonu teslim edilecek.


Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale Gayrimenkul Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kale Kent Evleri İstanbul Beylikdüzü'ne bağlı Beykent bölgesinde yer alıyor.


Kale Kent Beykent ev fiyatları hemen teslimde 310 bin TL'den başlıyor. Kale Kent Beykent projesinde yüzde 25 peşinatla, 0,75 kredi faizi üzerinden taksitli olarak veya yüzde 50 peşinatla 60 ay sıfır faiz taksitli olarak ödemeler yapılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor.


100 bin metrekare alanda inşa edilen Kale Kent Beykent projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.Kale Kent Beykent ev fiyatları!


Kale Kent 1....