29 / 01 / 2023

bilecik bozüyük toki başvuru bedeli

bilecik bozüyük toki başvuru bedeli

TOKİ Bilecik Bozüyük Evleri 'nde Alt Gelir Grubu kapsamında toplam 251 adet konut açık satışa sunuluyor. Peki Bilecik Bozüyük TOKİ başvuruları ne zaman?

Bilecik Bozüyük TOKİ başvuruları!

Bilecik Bozüyük TOKİ başvuruları devam ediyor. Konut teslimlerinin sözleşme imzalama tarihi itibariyle 36 ay içerisinde gerçekleşeceği projede 3+1 olarak tasarlanan daireler satışa sunuluyor.

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları için gerekli belgeler!

Başvuru bedeli 1.000 TL olarak belirlenen TOKİ Bilecik Bozüyük'te 74,76 metrekarelik 2+1 daireler bulunuyor. İşte TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları için gerekli belgeler...

Bilecik Bozüyük TOKİ alt gelir grubu kura başvuruları!

Bilecik Bozüyük TOKİ alt gelir grubu kura başvuruları bugün başladı. Yüzde 12 peşinatta, kalan bedel için 180 ay vade yapılan projede 8 bin 644 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Bilecik Bozüyük alt gelir grubu başvuru şartları!

Kurası 26 Mayıs 2015 tarihinde çekilecek olan TOKİ Bilecik Bozüyük Evleri fiyatları 72 bin 36 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Bilecik Bozüyük alt gelir grubu başvuru şartları...

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları bugün başladı!

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları bugün başladı. Kura çekimi 26 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak olan projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan daireler satışa sunulacak.

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları yarın başlıyor!

Toplam 724 adet konutun kurayla satışa sunulduğu TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları yarın başlıyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede başvuru dönemi 15 Mayıs'ta sona erecek.

TOKİ Bilecik Bozüyük alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

Alt gelir grubu kapsamında satışa sunulan TOKİ Bilecik Bozüyük'te 8 bin 644 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Peki TOKİ Bilecik Bozüyük alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

TOKİ Bilecik Bozüyük 2022 Projesi tüm detaylarıyla!

TOKİ Sosyal Konut Projeleri başvuruları geçtiğimiz hafta Çarşamba günü başladı. TOKİ 250 bin Konut Projeleri kapsamında Bilecik’te de yeni projeleri hayata sokacak. Peki, TOKİ Bilecik Bozüyük Projesi’nde kaç konut yapılacak ve nasıl başvurulacak?

Bilecik Bozüyük için acele kamulaştırma kararı!

Bilecik ili, Bozüyük ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi.

Bilecik Bozüyük'te 8.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C. Ankara 21. İcra Dairesi, Bilecik ili, Bozüyük ilçesi, Yeni Mahalle, 355 ada 52 parselde yer alan gayrimenkulleri 8 milyon 345 bin 500 TL'ye satıyor...

TOKİ Bilecik Bozüyük kura sonuçları 17.07.2020 kazananlar listesi!

TOKİ Bilecik Bozüyük kura sonuçları 17.07.2020 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bilecik Bozüyük kura sonuçları 17.07.2020 kazananlar listesi ve TOKİ Bozüyük kura sonucu listesi...

TOKİ Bilecik Bozüyük kuraları bugün çekiliyor!

TOKİ'nin Bilecik Bozüyük 2020 projesinde yer alan 332 adet konutun kura çekimi bugün yapılacak.

Bilecik Bozüyük Belediye Meclisi'nde imar konuşuldu!

Bilecik Bozüyük Belediye Meclisi’nin Aralık ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti. Toplantının çoğunluğunu imar konuları oluştururken gündem maddeleri oy birliğiyle karara bağlandı.

Bilecik Bozüyük'te tehlike saçan metruk binalar yıkılıyor!

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde uyuşturucu madde, alkol kullanımı gibi suçların odağı haline gelen, doğurduğu sakıncaların yanı sıra görüntü kirliliği ve çevrede yaşayan vatandaşlarda da rahatsızlık oluşturan metruk yapıların yıkımı gerçekleştiriliyor.

Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi tamamlandı!

Bilecik'in Bozüyük İlçesi Yeşilkent Mahallesi’ne yapılacak olan Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi gerçekleşti. İhalesi tamamlanan hastanenin inşaatına en kısa sürede başlanacak.

Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi yapıldı!

Sağlık Bakanlığı tarafından Bilecik'in Bozüyük İlçesi'ne 250 yataklı devlet hastanesi yapılacak. İhalesi yapılan projenin inşaat çalışmalarına yakın bir zamanda başlanacak. 

Bilecik Bozüyük'te 46.9 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Bilecik İli, Bozüyük İlçesi, Yeni Mahalle, Yaftı Mevkii'nde yer alan fabrika ve müştemilatı 46 milyon 906 bin 823 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuru tarihleri 2017!

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuru tarihleri 24 Temmuz-29 Eylül 2017 olarak belirlendi. Projede en düşük taksit bedeli 752,09 TL olarak belirlendi.

Bilecik Bozüyük TOKİ sözleşme tarihleri!

TOKİ Bilecik Bozüyük sözleşme imzalama tarihleri 20 Mart 2017 ve 24 Mart 2017 olarak belirlendi. Projede 10 adet 3 oda 1 salon konut bulunuyor.

TOKİ Bilecik Bozüyük AGG sözleşme tarihleri!

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu sözleşme imzalama tarihleri 20 Mart 2017 ve 24 Mart 2017 olarak belirlendi.

bilecik bozüyük toki başvuru bedeli Haberi

bilecik bozüyük toki başvuru bedeli

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 569 konutluk Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan 251 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. 


Açık satışa sunulan dairelerin tipleri 2 oda salon olarak dizayn edildi. TOKİ Bilecik Bozüyük Konutları 'nda daire fiyatları 72 bin 036 TL ile 91 bin 104 TL arasında değişiyor. 


74,76 metrekare daire alanı sahip olan TOKİ Bilecik Evler 'inde 240,12 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.


Bilecik Bozüyük TOKİ başvuruları ne zaman?

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları 01 Temmuz 2015 tarihinde başlayacak ve 30 Eylül  2015 tarihe kadar devam edecek.


8 bin 644 TL peşinatla ile konut sahibi olunabilen TOKİ Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin yetkili şubeleri aracılığıyla yürütülecek.


TOKİ Bilecik...