Bingöl İnönü Mahallesi toki satış fiyatları

Bingöl İnönü Mahallesi toki satış fiyatları

Toplamda 11 adet konutun açık satış usulüyle satıldığı TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi'nde fiyatlar 227 bin 859 TL'den başlıyor. Peki TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi başvuruları ne zaman 2016?

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi başvuru dönemi!

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi başvuru dönemi 24 Aralık 2015 Perşembe günü başlayacak. Projede satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz şube Kültür Caddesi şubesi aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi taksitleri ne kadar?

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi 1. ve 2. Etap'ta 733,15 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. Kurayla satışa çıkan projede 2 bin TL başvuru bedeli alınıyor. Peki TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi taksitleri ne kadar?

Bingöl İnönü Mahallesi TOKİ satış fiyatları!

Bingöl İnönü Mahallesi TOKİ satış fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Başvuru bedeli olarak 2 bin TL ödenen projede 733,15 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi 1. ve 2. Etap başvuruları ne zaman?

TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi 1. ve 2. Etap'ta 144 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Peki TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi 1. ve 2. Etap başvuruları ne zaman?

Bingöl Kültür Mahallesi Dönüşüm Projesi'nde son durum ne?

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bingöl'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm alanını inceledi.

Bingöl Kültür Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm projesi meclis gündeminde!

Bingöl'ün Kültür Mahallesi'nde 2012 yılında başlayan kentsel dönüşüm projesinin bitiş zamanı ve vatandaşların mağduriyeti meclis gündemine taşındı. MHP'li Erdem konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bingöl Kültür Mahallesi dönüşüm projesinde kira süresi uzatılacak!

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan yaptığı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanımızla görüştük, farklı alternatiflerden oluşan bir yol haritası çizdik. Bu alternatifleri hak sahiplerimizle istişare ederek, projenin sağlıklı bir şekilde başlamasını sağlayacağız” dedi.

Bingöl Kültür Mahallesi'nde kentsel dönüşüm gerginliği!

Bingöl'de Kültür Mahallesi'nde başlayan kentsel dönüşüm projesinin devam etmemesi, hak sahiplerine isyan ettirdi.

Bingöl Kültür Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm çalışmaları TBMM'de!

Bingöl'ün Kültür Mahallesi'nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları meclis gündemine taşındı. MHP'li Kara, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bingöl Kültür Mahallesi kentsel dönüşüm bekliyor!

Bingöl Kültür Mahallesi'nde kentsel dönüşüm projesi 15 Ekim 2018 tarihinde başlatılmıştı. Ancak belediyenin mali yapılanmaya gitmesiyle projeye ara verildi. Belediye projenin yeniden başlatılması için çalışmalara başladı. 

Bingöl Saray Mahallesi kentsel dönüşüm bekliyor!

Bingöl'de Düzağaç İl Özel İdare karşısında bulunan yaklaşık 3 bin ailenin yaşadığı Saray Mahallesi kentsel dönüşüm bekliyor.

Bingöl Kültür Mahallesi'nde kentsel dönüşüm satışları başladı!

Bingöl'ün Kültür Mahallesi’nde uygulanan 2’inci Etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında satışların başladı...

Bingöl'de kaçak yapılara geçit yok!

Bingöl’de İnönü Mahallesi’nde bulunan arsaların üzerine inşa edilen kaçak yapılar Bingöl Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.

Bağcılar İnönü Mahallesi Cami'nin temeli atıldı!

Bağcılar’da inşa edilecek olan İnönü Mahallesi Camii’nin temeli atıldı. Temel atma törenine Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da katıldı.

Bingöl Belediyesi kira yardımlarına başlıyor!

Bingöl Kültür Mahallesi’nde hayata geçirilen Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tapu devri işlemleri tamamlanan hak sahiplerine kira yardımı yapılacak.

Bingöl Kalbin AVM açıldı!

Bingöl Yenişehir Mahallesi Hastane Caddesi Hacılar Camii altında faaliyet gösteren Kalbin alışveriş merkezinde 13 Ağustos Pazar günü elektrikten kaynaklı yangın çıkmıştı. Alışveriş merkezi, yeniden inşa edilip hizmete açıldı.

Bingöl Kültür Mahallesi Kentsel Dönüşüm'de itiraz!

Bingöl Kültür Mahallesi'nde gerçekleşecek kentsel dönüşüm projesinde hak sahibi olan Mehmet Ertuğrul, sözleşmenin kendilerini tatmin etmediğini söyleyerek projeye itiraz etti.

Bingöl İnönü Mahallesi toki satış fiyatları

Bingöl İnönü Mahallesi toki satış fiyatları Bingöl İnönü Mahallesi toki satış fiyatları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Bingöl İnönü mahallesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 11 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor. 


Dairelerin 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi Projesi'nde 22 bin 786 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Projede aylık taksitler 1.186 TL'den başlıyor. 


TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi Konutları ödeme planı doğrultusunda; yüzde 10 peşinatta 108 ay vade, yüzde 15 peşinatta 120 ay vade, yüzde 25 peşinatta ise 144 ay vade uygulanıyor. 


Bingöl İnönü Mahallesi TOKİ Evleri başvuruları 15 Şubat – 31 Mart 2016 tarihlerinde kabul edilecek. Projede satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz şube Bingöl Kültür Caddesi şubesi, başvuru işlemleri ise ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından yürütülecek. 


Satış duyurusu için