Bucada iflas müdürlüğünden 4 3 milyon TLye satılık satış mağazası ve depo

Bucada iflas müdürlüğünden 4 3 milyon TLye satılık satış mağazası ve depo

İzmir İflas Müdürlüğü Buca'da satış mağazası ve depoyu 4 milyon 315 bin TL'ye satışa çıkardı. Satış mağazası ve deponun toplam alanı 3 bin 724 metrekare.

Tire OSB'de 7 milyon TL'ye İflas Müdürlüğünden satılık fabrika binaları!

İzmir İflas Müdürlüğü, Tire Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 1286 ada, 10, 11 ve 12 parsellerde yer alan fabrika binalarını 7 milyon 84 bin 865 TL'ye satıyor...

Alışveriş marketler zinciri GENPA'dan iflas kararı!

FİNANSAL sorun nedeniyle kayyuma devredilen Antalya'nın alışveriş marketler zinciri GENPA (Genyapı Mühendislik Hizmetleri İnşaat Gıda Turizm Ticaret ve Sanayi AŞ) hakkında iflas kararı verildi.

ÇBS Grubu'nun 5 şirketi için iflas kararı verildi!

Türkiye’nin en büyük boya üreticisisiyken mali zorluğa düşen ÇBS Grubu’nun, iflas erteleme talebi ile gittiği mahkemeden karar çıktı. Gruba bağlı 5 şirket için ‘iflas’ kararı verilirken, 6 şirket için ise daha önce verilentedbir talepleri kaldırıldı.

GENPA iflas etti!

Finansal sorunları nedeniyle kayyuma devredilen Antalya’nın alışveriş marketler zinciri GENPA (Genyapı Mühendislik Hizmetleri İnşaat Gıda Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş.) hakkında iflas kararı verildi.

Tez Tour, Türkiye'deki şirketi için iflas erteleme istedi!

RUS turizm devi Tez Tour’un Türkiye’deki şirketi Alkan Grup mali sıkıntıya girdi. Türkiye’ye geçtiğimiz yıl 1 milyonu aşkın turist getiren şirket 322 milyon lira borç ile iflas erteleme istedi. Mahkeme talebi kabul etti; şirkete kayyum atadı.

Buca'da iflas müdürlüğünden 4.3 milyon TL'ye satılık satış mağazası ve depo!

İzmir İflas Müdürlüğü Buca'da satış mağazası ve depoyu 4 milyon 315 bin TL'ye satışa çıkardı. Satış mağazası ve deponun toplam alanı 3 bin 724 metrekare.

Jamie Oliver'ın İstanbul'daki restoranı için iflas erteleme istendi!

Dünyaca ünlü İngiliz şef Jamie Oliver, Zorlu Center İstanbul’ da açılan restoranında umduğunu bulamadı. Jamie Oliver’ın restoran markası Jamie’s Italian için mahkemeden iflas erteleme istendi.

Noa Şirketler Group için mahkeme iflas erteleme verdi!

Sekiz oteli bulunan Noa Şirketler Group mali zorluğu aşamayınca çareyi mahkemede aradı. Mahkeme, yaptığı yargılama sonrası üç şirket için de iflas erteleme kararı verdi.

Tapu müdürlüğünden randevu alma!

Taşınmaz malların alım satım işlemleri bağlı olunan tapu dairesinde yapılıyor. Tapuda yapılacak işlemler öncesinde, tapu müdürlüğünden randevu alınması gerekiyor. Peki, tapu müdürlüğünden randevu alma adımları nelerdir?

ATAÇ İnşaat A.Ş.'nin alacaklıları iflas istedi!

Varlıkları 500 milyon doları aşan, Deniz Baykal'ın damadınında ortağı olduğu ATAÇ İnşaat A.Ş.'nin alacaklıları iflas isterken, şirketi iflastan kurtarmak için yönetime gelen fon şirketinin yönetim kurulu da iflas erteleme istedi.

İki inşaat firması iflas erteleme istedi!

Türkiye'nin ikinci en büyük havalimanı olması beklenen Çukurova Havalimam'nı inşa eden Koçoglu İnşaat ve varlıkları 500 milyon doları aşan Ataç İnşaat iflas erteleme istedi...

İflas tasfiyesi nedir?

Resmi tasfiye, hem mirasçıların istemi ile hem de mirasbırakanın alacaklılarının istemi ile yapılabiliyor. Terekedeki taşınmazlar, açık artırma veya bütün mirasçıların kabulü hâlinde pazarlık yoluyla satılıyor. Peki, iflas tasfiyesi nedir?

Ataç İnşaat A.Ş. iflas erteleme istedi!

Bir dönem Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan ve varlıkları 500 milyon doları aşan ATAÇ İnşaat A.Ş.’nin alacaklıları iflas isterken, şirketi iflastan kurtarmak için yönetime gelen fon şirketinin yönetim kurulu da iflas erteleme istedi.

Bucada iflas müdürlüğünden 4 3 milyon TLye satılık satış mağazası ve depo

Bucada iflas müdürlüğünden 4 3 milyon TLye satılık satış mağazası ve depo Bucada iflas müdürlüğünden 4 3 milyon TLye satılık satış mağazası ve depo

Buca'da bulunan satış mağazası ve depo İzmir İflas Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı. Toplam alanı 3 bin 724 metrekare olan mağaza ve deponun bedeli ise 4 milyon 315 bin TL.


İhalesi, 27 Şubat 2015 günü saat 15.50 ile 16.00 arası İzmir Adliyesi D3 Blok zemin katta 9 nolu odada açık artırma suretiyle yapılacak.


İhale ilanı:


T.C. 

İZMİR İFLAS MÜDÜRLÜĞÜ 2014/17 İFLAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri: 


1 NO LU TAŞINMAZIN


Özellikleri : İzmir İl, Buca İlçe, 10068 Ada No, 16 Parsel No, İNÖNÜ MAHALLESİ, Mahalle/Mevkii, Taşınmaz üzerindeki ana yapı B.Arme prefabrik kolon ve kirişli, biriket duvarlı , çatısı demir konstrüksüyon üzeri oluklu saç kaplı olarak inşa edilmiştir. Satış mağazası ve depo tarzında inşa edilmiş olan yapının 4 bölüm...