Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde inşa edeceği 157 konutun ihalesi yapıldı.

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları kura!

Toplam 160 dairenin yer aldığı Çanakkale Ayvacık TOKİ projesinde başvurular 29 Temmuz'a kadar devam edecek. Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları kura...

Çanakkale Ayvacık TOKİ başvuruları ne zaman?

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları'nda toplam 1 adet konut açık satışa sunuluyor. Projede daire tipi 2+1 olarak dizayn edildi. Peki Çanakkale Ayvacık TOKİ başvuruları ne zaman?

Çanakkale Ayvacık'ta acele kamulaştırma kararı!

Çanakkale ili Ayvacık ilçesi, Kırca mahallesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.  

Çanakkale Ayvacık TOKİ 2020 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesindeki 3 konut bugün itibariyle satışa çıktı.

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları!

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konutlara yer veriliyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuruları 2 Mart'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesi 2 Mart tarihinde satışa çıkıyor.

Ayvacık'ta 6.6 milyon TL'ye icradan satılık tarım arazisi!

Ayvacık İcra Dairesi Müdürlüğü, Çanakkale ili, Ayvacık ilçesi, Mehramkale Köyü, 371 ada, 8 parselde yer alan 30 bin metrekarelik tarım arazisini 6 milyon 601 bin 5 TL'ye icradan satıyor...

Ayvacık Küçükkuyu'da imar tartışması!

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde Küçükkuyu beldesinde, yeni imar planı dijital ortama taşınırken, rant iddiaları da alevlendi.

Çanakkale Ayvacık Tüneli 2023'te tamamlanacak!

Çanakkale'yi İzmir ve Balıkesir'e bağlayan kara yolunun Ayvacık-Küçükkuyu kesiminde bulunan ve 45 dakikada geçilebilen 24 kilometrelik Kazdağları rampaları, yapımı devam eden iki tünelin 2023'te tamamlanıp hizmete açılmasıyla 5 dakika gibi kısa bir sürede geçilebilecek...

Çanakkale Ayvacık Tüneli ile 40 dakikalık mesafe 5 dakikada aşılacak!

Çanakkale'yi İzmir ve Balıkesir'e bağlayan karayolunda bulunan, yaklaşık 40 dakikada katedilebilen Kazdağları rampaları, inşaat çalışmaları süren 2 tünelin tamamlanmasının ardından 5 dakikada geçilebilecek...

TOKİ Ayvacık'ta 40 konut için kuralar çekildi!

2017 yılında Ayvacık'ta meydana gelen depremde evleri hasar gören vatandaşlar, TOKİ tarafından inşa edilen yeni evlerine kavuştu. AFAD tarafından Yukarıköy, Çamkalabak ve Kızılkeçili'deki 40 adet afet konutun hak sahipleri belirlendi.

Ayvacık TOKİ son başvuru tarihi!

Ayvacık TOKİ son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 103 adet 2 oda 1 salon konut bulunuyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019!

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 103 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

İlyas Terzi'den Ayvacık'ta kaçak yapı inşaatı!

Çanakkale Bağımsız Belediye Başkan Adayı İlyas Terzi'nin Ayvacık'ta devasa bir kaçak yapı yaptırdığı iddia edildi.Terzi "Yapı imar affından faydalandım ve ruhsatlı" sözleriyle kendini savundu.

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları Haberi

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları

TOKİ tarafından Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde hayata geçirilecek 157 konutun ihalesi gerçekleşti. Dün gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca cami, büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işi de bulunuyor. Yükseklikleri zemin+3 olan konutlar 2 oda 1 salon planında inşa edilecek.

Yöreye özgün olarak hayata geçirilecek projede, modern ve yöresel mimarinin izleri buluşturuldu. Bina cephelerinde zemin kat seviyesinde taş kaplama, ahşap görünümlü cephe kaplamaları, söveler, kat silmeleri, dekoratif pencereler ve ferforje korkuluklar kullanıldı. Yerleşim alanı, nitelikli sosyal çevre imkânı sunan, kente değer katacak yeni bir yaşam merkezine dönüşecek.