29 / 06 / 2022

çatalca\'da arsa ihaleleri

çatalca\'da arsa ihaleleri

İstanbul Defterdarlığı Çatalca'daki 49 bin metrekarelik sosyal tesis imarlı arazisine ön izin belgesi verecek. İhale 13 Temmuz'da

Trabzon Büyükşehir Belediyesi arsa satıyor! Yatırımcılara Ortahisar'da arsa fırsatı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Trabzon Ortahisar'da yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte söz konusu ihale ile ilgili detaylar...

Gölcük Belediyesi, Çayırova'da arsa satıyor!

Kocaeli İli Gölcük Belediye Başkanlığı, Çayırova'da yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte detaylar...

Çatalca'da 30.9 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Çatalca Belediye Başkanlığı, Çatalca İzzettin'de yer alan arsayı 30 milyon 900 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ordu'da arsa satışları hareketlendi!

Konut satışlarının son günlerde düşüşe geçtiği Ordu'da arsa satışları artışa geçti. 

Ajda Pekkan Kaz Dağları'nda arsa arayışında!

Bir süredir Bodrum'da arsa almak için piyasayı yoklayan Süperstar Ajda Pekkan fiyatlar nedeniyle rotasını değiştirdi. Pekkan şimdi de Kaz Dağlar'da arsa satın almak için arayışa girdi.

Antalya'da arsa avcılarından akılalmaz tuzak! 

Antalya'da sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren iş insanı Tuncay Küçükyılmaz,  arsa avcıları tarafından tam dört kez dolandırıldı. Antalya’da bulunan piyasa değeri 50 ile 30 milyon TL'yi almak isteyen iş insanı dolandırıcılardan bir türlü kurtulamadı. 

Ankara'da arsa dolandırıcılığı operasyonunda 106 gözaltı!

Ankara'da 2 yıldır devam eden arsa kamu arazilerinin satışını yapma vaadiyle dolandırıcılık yapan suç örgütüne karşı yapılan operasyonda 106 kişi gözaltına alındı.

Çatalca'da 8 kaçak yapı yıkıldı!

Çatalca'da Hazine arazisi üzerinde ve imara aykırı olarak yapılan 8 kaçak yapı yıkıldı. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, "Çatalca'da hiçbir şekilde kaçak yapı yaptırmayacağız" dedi.

Ay'da 25 dolara arsa satışı yapılıyor!

Lunarembassy isimli bir şirket Ay'da arsa satışı yapmaya başladı. Şirket Ay'da satışa çıkardığı arsalar için 25 dolar istiyor.

Çatalca'da 22.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Çatalca Satış Memurluğu, Çatalca Kaleiçi Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 22 milyon 228 bin 862 TL olarak belirlendi. 

Çatalca'da 7.3 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İstanbul İli Çatalca Belediye Başkanlığı, Çatalca'da yer alan gayrimenkulü, 7 milyon 284 bin 480 TL bedelle satışa çıkardı.

İstanbul'da 21.4 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat yapım işi ihalesi!

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İstanbul Maltepe, Ataşehir, Pendik ve Tuzla'da arsa karşılığı inşaat yapım işi ihale ediyor.

Antalya’da arsa sahibi ve müteahhit anlaşmazlığı mağdur etti!

Antalya’da ev sahibi olmak isteyen 20’ye yakın vatandaş, arsa sahibi ve müteahhidin aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle mağdur oldu.

çatalca\'da arsa ihaleleri Haberi

çatalca\'da arsa ihaleleri

İstanbul Defterdarlığı Çatalca'daki 49 bin metrekarelik sosyal tesis imarlı arazisine ön izin belgesi verecek. İhale 13 Temmuz'da. Tahmini yatırım bedeli 7 bin YTL olan ihaleye katılacak girişimcilerden 1 yıl içerisinde gerekli izinleri alarak inşaata başlaması isteniyor.