Cengiz Arslan denizli

Cengiz Arslan denizli

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan kimdir? Cengiz Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Cengiz Arslan, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Cengiz Arslan..

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 5 milyon TL sermaye bedeli ile Cengiz Arslan tarafından kuruldu.

Hakan Arslan: Eğitimli emlakçılarla alan da mutlu satan da!

Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan, sektörde ‘Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi’ uygulamasının hizmet kalitesini yükselttiğini açıkladı. Eğitime büyük önem verdiklerinden bahseden Arslan “Bu sayede sektörümüzün başarısı ve güvenilirliği her geçen gün artıyor' şeklinde konuştu.

Setup İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Setup İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Arife Alakuş ve Mehmet Cengiz Arslan ortaklığında kuruldu.

Denizli Çameli için yeni imar planları hazırlandı!

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli’nin adım adım geleceğe hazırlandığını dile getirdi. Arslan, 2 yıllık bir çalışma dönemi sonrası hazırlanan yeni imar planıyla Çameli’nin geleceğinin planlanmış olduğunu ifade etti. 

Denizli'de konut fiyatların düşmesi bekleniyor!

Denizli'de konut satışları temkinli ilerliyor. Bölgedeki vatandaşlar konut fiyatlarındaki artışın düşmesini bekliyor. Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Denizli Salihağa'daki tren istasyonu TBMM'de konu oldu!

Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Salihağa Mahallesi'nde bulunan tren istasyonuna ilişkin soru önergesi hazırlandı. Soruları Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yanıtlayacak..

Denizli Sökmen Köyü'nün yol sorunu mecliste!

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Denizli İli Çivril ilçesine bağlı Sökmen Köyü'nün yol sorununa ilişkin soru önergesi hazırladı. Basmacı sorularını Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a iletti.

Ahmet Arslan'dan Ege'ye iki yeni otoyol müjdesi!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Afyonkarahisar'daki AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, Aydın-Denizli ve Menemen- Aliağa-Çandırlı otoyollarının ihalesinin bu yıl yapılacağı müjdesini verdi.

Denizli Çameli'ne kapalı pazar yeri geliyor!

Çameli'de yapılan yeni pazar yerinde bulunan tezgahların ihalesi yapıldı. Belediye Başkanı Cengiz Arslan 30 Mart seçimleri öncesinde Çameli halkına söz verdiği 157 Projesinde yer alan pazar yerini hizmete açtıklarını belirterek ilçeye ve esnafa hayırlı olsun dedi.

Denizli Gündoğdu Mahallesi’ndeki enkaza ilişkin soru önergesi hazırlandı!

Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli'deki bir mahallenin yıkılmasından sonra ortaya çıkan enkaza ilişkin soru önergesi hazırladı. Arslan sorularını Çevre Ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'ya sordu..

Denizli Tavas'ta kurulacak termik santral TBMM'de!

Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli'nin Tavas ilçesine kurulması planlanan termik santrale ilişkin soru önergesi hazırladı. Arslan sorularının Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak tarafından yanıtlandırılmasını istedi..

Denizli Acıpayam'daki 2B arazileri mecliste!

Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli'nin Acıpayam ilçesinde orman vasfını yitirmiş arazilere ilişkin soru önergesi hazırladı. Arslan sorularını Orman Ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu'na sordu.

Denizli Tavas'a atıksu arıtma tesisi yapılacak mı?

Denizli'nin Tavas ilçesinin atıksu arıtma tesisi ihtiyacı meclis gündemine taşındı. Denizli Milletvekili Kazım Arslan, konu ile ilgili soru önergesi hazırladı..

Cengiz Arslan denizli Haberi

Cengiz Arslan denizli

Cengiz Arslan kimdir?

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan özgeçmişini şu şekilde anlatıyor; "1972 yılında Çameli ilçesi Kızılkaya köyünde dünyaya geldim. İlk okulu Kızılkaya İlköğretim okulu, ortaokulu Çameli Ortaokulu'nda okudum. 


1990 yılında, Denizli Endüstri Meslek Lisesi, elektrik bölümünden mezun olup hemen iş hayatına atıldım. 


İlk olarak Küçüker tekstil serbest piyasada çalıştıktan sonra, 1991 yılında T.E.K da teknisyen olarak göreve başladım. 1992 yılında ilçe işletme sorumlusu olarak idarecilik hayatıma başladım. 


1994 yılında T.E.K nun bölünmesiyle TEDAŞ elektrik dağıtım A.Ş de aynı ünvan ile çalışmaya devam ettim.1995 yılında 18 aylık vatani görevimi tamamladıktan sonra 6 ay Baklan ilçesinde görev yaptım daha sonrasında tekrar ilçem Çameli'de görevime devam ettim. 


2005 yılında Menderes EDAŞ, 2008 yılında Aydın, Denizli ve Muğla illerinin de özel sektöre devri ile Aydem EDAŞ...