Cevdet Türkyolu kimdir

Cevdet Türkyolu kimdir

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya’daki Altın Nesil Chestnut Kampı İnziva Merkezi, ‘Uzun Cevdet’ lakaplı gayrimenkul zengini Cevdet Türkyolu finanse ediyor. Türkyolu’nun Pensilvanya ve Florida Eyaletlerinde 7 evi bulunuyor.

Cevdet Türkyolu ve akrabalarının mal varlıklarına el konuldu!

Sakarya'da, FETÖ'nün FETÖ'nün ikinci adamı olarak belirtilen ve illegal alanlarının sorumlusu olduğu iddia edilen Cevdet Türkyolu ve akrabalarının tüm mal varlıklarına el konuldu.

Faruk Türköz kimdir?

Kayaoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin değerli danışmanlarından Faruk Türköz kimdir? Faruk Türköz daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Faruk Türköz'ün biyografisi...

Arslan Adnan Türkoğlu kimdir?

Mimar Arslan Adnan Türkoğlu kimdir? Arslan Adnan Türkoğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Türkoğlu'nun biyografisi...

Dursun Baştürk kimdir? 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığında açık bulunan başkan yardımcılığı görevine getirilen Dursun Baştürk kimdir? Dursun Baştürk hangi işlerde görev aldı?

Dursun Baştürk kimdir?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk kimdir? Dursun Baştürk daha önde nerelerde çalıştı, hangi görevleri yürüttü;

Tülün İnal kimdir?

Tülün İnal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Boğaziçi İmar Müdürü oldu. Peki Tülün İnal kimdir? Tülün İnal hangi işlerde görev aldı?

Gayrimenkul zengini FETÖ'cü Cevdet Türkyolu'nun mal varlığı!

FETÖ yapılanmasının elebaşı olab Fethullah Gülen'in sekreteri ve en yakını Cevdet Türkyolu, örgütün gayrimenkul zengini olarak biliniyor. İşte Türkyolu'nun mal varlığı...

Mevlüt Öztekin kimdir?

AKP Kağıthane İlçe Başkanı Mühendis Mevlüt Öztekin'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Kağıthane İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. Peki, Mevlüt Öztekin kimdir?

Menderes Türel kimdir?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin yeniden belediye başkan adayı oldu. Peki, Menderes Türel kimdir? Menderes Türel, bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan kimdir?

Mehmet Cahit Turhan, yeni dönemde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı oldu. Peki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan kimdir?

FETÖ'nün kampını emlak zengini Cevdet Türkyolu finanse ediyor!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya’daki Altın Nesil Chestnut Kampı İnziva Merkezi, ‘Uzun Cevdet’ lakaplı gayrimenkul zengini Cevdet Türkyolu finanse ediyor. Türkyolu’nun Pensilvanya ve Florida Eyaletlerinde 7 evi bulunuyor.

Tülin Gazi kimdir?

TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi Başkanı olarak seçilen Tülin Gazi kimdir? Tülin Gazi, hangi işlere imza attı?

FETÖ mensupları emlak zengini çıktı!

ABD'de yaşayan üst düzey FETÖ mensupları lüks evlerde yaşıyor. FETÖ lideri Fetullah Gülen'in yeğeni Cevdet Türkyolu'nun Pensilvanya ve Florida'da ikişer eve sahip olduğu ve bu evlerin toplam değerinin yaklaşık 900 bin dolar olduğu öğrenildi.

Cevdet Bayram'dan Dolmabahçe-Levazım-Baltalimanı-Ayazağa Tüneli'ne itiraz!

Dolmabahçe-Levazım-Baltalimanı-Ayazağa Tünel projesinin, bir çıkışı da kentsel park Ortaköy Vadisi’ne yapılıyor. CHP’li Meclis üyesi Cevdet Bayram, çalışmaların durdurulması istemiyle Koruma Kurulu’na itiraz etti.

Cevdet Türkyolu kimdir Haberi

Cevdet Türkyolu kimdir

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya’daki Altın Nesil Chestnut Kampı İnziva Merkezi'nin finansmanını ‘Uzun Cevdet’ lakaplı gayrimenkul zengini Cevdet Türkyolu gerçekleştiriyor. Türkyolu'nun Pensilvanya ve Florida'da yüz binlerce dolar değerinde 7 evi, Türkiye'de ise 39 gayrimenkulü bulunuyor.

Saylorsburg beldesinde bulunan Altın Nesil Chestnut Kampı İnziva Merkezi'nin etrefı tamamıula ağaçlarla çevrili Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı merkez Cevdet Türkyolu'na bağlı görev yapıyor. Gülen’in “Mebruke” isimli yeğeniyle evli olan Türkyolu, örgütün elebaşı ism

Yeni Şafak Gazetesi'nde yer alan habere göre, Türkyolu’nun, eşi, kızı ve oğlunun üzerine kayıtlı Saylorsburg’ta 6 evi var. Evler,  FETÖ kampının hemen yakınında bulunuyor. Uzun Cevdet'in 150 bin dolar değerindeki Orlando’daki evi ise hala kendi üstüne...