Çimentaş İzmir Çimento projeleri

Çimentaş İzmir Çimento projeleri

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre olağan dışı fiyat ve miktar hareketi hakkında bildirim yayınladı.

Çimentaş İzmir Çimento fiyat ve miktar hareketlerini yayınladı!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimentaş İzmir Çimento fiyat ve miktar hareketlerini yayınladı.

Çimentaş İzmir Çimento sorumluluk beyanını yayınladı!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimentaş İzmir Çimento sorumluluk beyanını yayınladı. İşte Çimentaş İzmir Çimento sorumluluk beyanı...

Çimentaş İzmir Çimento Akiş Bağımsız Denetim Kuruluşu ile anlaştı!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimentaş İzmir Çimento Akiş Bağımsız Denetim Kuruluşu ile anlaştı...

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği'nden sivil inisiyatif çağrısı!

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB), İzmir depreminden sonra binaların güçlendirilmesinde, yenilenmesinde, kontrol ve denetiminde rol sahibi olan tüm sivil toplum kuruluşları, sektör oyuncuları ve meslek odalarını bu alandaki çalışmaları desteklemek üzere bir araya gelmeye çağırdı. 

Elazığ'daki çimento fabrikası taşınacak!

Elazığ Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda, Çimentaş yetkililerine teklif sunulduğu ve çimento fabrikasının yerinde taşınacağı belirtildi.

Narova 2. Etap Mart'ta teslim edilecek!

Narova'nın 2. etabı martta sahipleriyle buluşacak İzmir'in köklü çimento firmalarından Çimentaş'ın grup şirketleri arasında olan Yapıtek İnşaat'ın yürütücülüğünü üstlendiği Narova 2. Etap projesi, Mart 2017'de sahiplerini bulacak.

Çimento fiyatları 10 inşaat firmasına soruşturma kararı getirdi!

İzmir'de inşaat firmaları, müteahhitler ve hazır beton firmaları arasında uzun süre sorun olan çimento fiyatları tartışmalarının ardından Ocak ayında gelen cezaların ardından 10 firma için soruşturma kararı alındı.

İzmir'deki Karbeyaz Çimento fabrikasının ÇED başvurusuna ret!

İzmir Bergama'da bir çimento fabrikasıyla 11 ayrı taş ocağı kurmak isteyen Karbeyaz Çimento'nun ÇED başvurusu Çevre ve Şehircilik Bakanlığından geri döndü. Proje alanının Uluslararası sözleşmeler açısından da değerlendirilmesi istendi.

Çimentaş İzmir 3 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Çimentaş İzmir Çimento tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan yazılı açıklamaya göre Çimentaş İzmir 3 aylık faaliyet raporunu yayınladı.

Çimento zammıyla kentsel dönüşümün geleceği boğazlanıyor!

Rekabet Kurumu'nun İzmir'de 6 çimento fabrikasına ceza kesmesi, sektörde tartışmaları da beraberinde getirdi. Cezaların yeterli olmadığını savunan inşaatçılar, fiyat artışlarının geri alınmasını istiyor. İşte ayrıntılar...

İzmir'e 3. çimento fabrikası kurulacak!

Milliyet Ege Gazetesi köşe yazarı olan Hamdi Türkmen bugünkü yazısında İzmir'e kurulacak olan çimento fabrikasını anlattı. İşte o yazı...

Çimentaş İzmir Çimento 9 aylık finansal tablolarını açıkladı!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T. A.Ş., 1 Ocak 2015 - 30 Eylül 2015 dönemine ait finansal tablolarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'naa bildirdi. İşte finansal tablolar...

Çimentaş İzmir Çimento 9 aylık faaliyet raporunu açıkladı!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası A.Ş., 1 Ocak 2015 - 30 Eylül 2015 dönemine ait faaliyet raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketin faaliyet raporu...

İzmir Zeytindağ'da çimento fabrikası ve taş ocağı tartışması!

İzmir’in Bergama İlçesi’ne bağlı Zeytindağ Mahallesi’nde çimento fabrikası ve bu tesise ham madde sağlamak için 11 adet taş ocağı açılmak isteniyor.

Batıçim Batı Anadolu Çimento Aliağa'da arsa aldı!

Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş., liman işletmesinin karasal alanda geri hizmet sahası olarak değerlendirilmesi amacıyla İzmir Aliağa'da 64 dönümlük arsa alındığını KAP'a bildirdi.

Çimentaş İzmir Çimento'dan mahkeme açıklaması!

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş., örtülü kazanç aktarımı iddiası ile ilgili açılan davada yürütmeyi durdurma kararı verildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte açıklama...

Çimentaş İzmir Çimento projeleri Haberi

Çimentaş İzmir Çimento projeleri

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş. tarafından yapılan açıklama;


Borsa İstanbul A.Ş.'nin 11.03.2015 tarihli ve 2324 sayılı yazısı ile kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı sorulmakta ve bu konuda cevap verilmesi istenmektedir.


Şirketimiz Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası Türk A.Ş. tarafından açıklanmamış özel bir durum...