28 / 06 / 2022

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat adres 

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat adres 

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Özge Çolakoğlu tarafından kuruldu.

Ersel Desıgn Yapı İnşaat Dekorasyon Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ersel Desıgn Yapı İnşaat Dekorasyon Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de Eren Cüro tarafından kuruldu.

U2 Desıgn Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

U2 Desıgn Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi Maltepe'de Burak Cengi ve EMre Erbaş ortaklığında kuruldu.

Ss Studıo Desıgn Tasarım Ve Dekorasyon Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Ss Studıo Desıgn Tasarım Ve Dekorasyon Hizmetleri Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde Azız Sohrabı ve Saeıd Veısy ortaklığında kuruldu.

4a Desıgn İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

4a Desıgn İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de Ali Can Selek tarafından kuruldu.

Bera Desıgn Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bera Desıgn Mimarlık Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te Ahmet Hakan KAragül ve Enes Ak ortaklığında kuruldu.

Asba Desıgn Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Asba Desıgn Mimarlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ashkan Khazaeean, Bılal Mahmoud Oantıgas ve Salım Pantıgas ortaklığında kuruldu.

Daka Desıgn Studıo Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Daka Desıgn Studıo Mimarlık Limited Şirketi Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Nur Karaaslan ve Liora Danon ortaklığında kuruldu.

Artlıne Desıgn Mimarlık İnşaat Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Artlıne Desıgn Mimarlık İnşaat Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda Albayrak tarafından kuruldu.

Ydk Desıgn Mimarlık Proje Danışmanlık İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ydk Desıgn Mimarlık Proje Danışmanlık İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Tuba Koşan tarafından kuruldu.

Yoltaş Desıgn Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Yoltaş Desıgn Mimarlık Limited Şirketi Kağırhane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Murat Germen tarafından kuruldu.

Over Desıgn Studıo Mimarlık Ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Over Desıgn Studıo Mimarlık Ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Halil Karagün tarafından kuruldu.

Çolakoğlu Yazıcı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çolakoğlu Yazıcı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 4 milyon TL sermaye bedeli ile Fatih Yazıcı ve Muhammet Emin Çolak ortaklığında kuruldu.

Arcology Desıgn Studıo Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arcology Desıgn Studıo Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Akıllıoğlu Akyol tarafından kuruldu.

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat adres  Haberi

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat adres 

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Özge Çolakoğlu tarafından kuruldu.

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat Tasarım Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-İNŞAAT -Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. -Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. -Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık...