25 / 06 / 2022

Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Mükremin DAl ve Mehmet Emin Dal imzasıyla kuruldu.

Altaş Zemin Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altaş Zemin Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de İbrahim Altaş tarafından kuruldu.

Bayzemin İnşaat Makina Endüstriyel Zemin Çözümleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayzemin İnşaat Makina Endüstriyel Zemin Çözümleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde Oktay Özbay tarafından kuruldu.

Msc Zemin Altyapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Msc Zemin Altyapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt'ta Ramazan Atakur tarafından kuruldu.

Jabo İnşaat Yapı Malzemeleri Zemin Kaplama Karot Alım Demir Çelik Limited Şirketi kuruldu!

Jabo İnşaat Yapı Malzemeleri Zemin Kaplama Karot Alım Demir Çelik Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde Buse Çetiner tarafından kuruldu.

Şirin Zemin İnşaat Makine Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şirin Zemin İnşaat Makine Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal'da Adem Şirin ve Mehmet Şirin ortaklığında kuruldu.

Geomak Zemin İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Geomak Zemin İnşaat Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdal Kut tarafından kuruldu.

Kalan Zemin Mühendisliği İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalan Zemin Mühendisliği İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Çetin ve Serhat İldan ortaklığında kuruldu.

Ahde Zemin Sports İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahde Zemin Sports İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahter Vurcan Balkaş ve Erkan Devrez ortaklığında kuruldu.

Sertkaya Zemin İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sertkaya Zemin İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile  Harun    Konca, İdris Daşcı, Mehmet Sıddık Karayel, Süleyman Bakış ve Şener Kumral tarafından kuruldu.

Kaf Zemin Mühendislik İnşaat Sondaj Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Kaf Zemin Mühendislik İnşaat Sondaj Ve İthalat İhracat Limited Şirketi  Küçükçekmece’de 50 bin TL sermaye bedeli ile  Kasım Öztürk tarafından kuruldu.

Jeon Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jeon Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi Kadıköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Arkın Karasoy tarafından kuruldu.

Çizgi Zemin Proje Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çizgi Zemin Proje Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Aykut Yakut tarafından kuruldu.

Pasifik Zemin İnşaat  Limited Şirketi kuruldu!

Pasifik Zemin İnşaat  Limited Şirketi Başakşehir’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Bünyamin  Öz Remzi   Dilek, Turgut Ayçiçek tarafından kuruldu.

Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Haberi

Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi


Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Mükremin DAl ve Mehmet Emin Dal imzasıyla kuruldu.


Dal Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. ZEMİN KAPLAMA 1.1.Her türlü baskı beton, beton onarımı, zemin onarımı, beton perdahı, beton tamiri, bina güçlendirmesi, çatlak tamiri, daire şapları, dekoratif zemin, renkli şap, derz dolgusu, derz kesimi, endüstriyel zemin uygulamaları, endüstriyel zeminler, epoksi, epoksi zemin, helikopterli şap, helikopterli beton, renkli yüzey, kat şapları,dış cephe, kaygan zemin, korund, kuvars, otopark betonu, özel şap uygulaması, parlak zemin, parlak beton, pompalı şap, taahhüt, renkli beton, renkli zemin, saha betonu, fırçalı şap, saha betonları, perdahlama, yol betonları, şap betonu, şap uygulaması, şap uygulamaları, self leveling, tadilat, yüzey onarımı, yüzey sertleştirici,...