27 / 06 / 2022

DAP hafta sonuna özel barbekü

DAP hafta sonuna özel barbekü

DAP Yapı, 3 farklı satış ofisinde hafta sonuna özel etkinlikler yapıyor.  Hafta sonu etkinlikleri 4-5 Kasım tarihlerinde Validebağ Konakları’nda devam edecek.

17 Ocak 2022 altın fiyatları!

Geçtiğimiz hafta altın fiyatları dalgalı bir seyir izlerken, gram altın fiyatı da 800 liranın altına düştü. Ons altın ise hafta sonuna artışla başladı. Bu sabah ise ons altın 1. 820 dolar seviyelerinde işlem görürken altının gramı 790 lira sınırına yaklaştı.

SSK ve Bağ-kur aylık ödemeleri için flaş karar! Mağduriyet gideriliyor!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, SSK ve Bağ-Kur aylık ödemelerinin, resmi tatil ya da hafta sonuna denk gelse bile gününde ödeneceğinin bilgisi paylaşıldı.

Kripto paralar çakıldı!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasaları hafta sonuna sert düşüşle girdi. 

2020 emlak vergisi ödemeleri uzatılacak mı?

Emlak Vergisi ödemeleri Mart ayı itibariyle başlamış ve 1. taksidin son ödeme günü, 30 Mayıs’ın hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle 1 Haziran 2020 olarak belirlenmişti Peki emlak vergisi ödemeleri uzatılacak mı?

Orhangazi Kız Meslek Lisesi'nin yıkımı başladı!

Bursa Orhangazi’de deprem kontrollerinin ardından yıkım kararı verilen 3 okuldan birisi olan Kız Meslek Lisesi binasının yıkımına başlandı. Yıkım işlemlerinin hafta sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Emlak vergisi beyannamesinde son 2 hafta!

2018'de gayrimenkul satın alan kimselerin emlak vergisi sorumluluğu 2019'da başlarken, yıl sonuna kadar emlak vergisi beyannamesi verilmesi gerekiyor. Buna göre, emlak vergisi beyannamesinde son 2 hafta kaldı..

Mesa Koz’da avantajlı ödeme fırsatı!

Mesa Koz projesine lansman sonrasında cazip ödeme fırsatları sunuluyor. Projede hafta sonuna özel 18 Mart Pazar günü 13.00 -17.00 saatleri arasında satış ofisinde gerçekleştirildi. 

La Marin Kartal 2+1 fiyatları!

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat imzası ile yükselen La Marin Kartal'da kalan son 2+1 daire bu hafta sonuna özel indirimlerle alıcısını bekliyor..

DAP Yapı satış ofislerinde hafta sonuna özel barbekü etkinliği!

DAP Yapı, 3 farklı satış ofisinde hafta sonuna özel etkinlikler yapıyor.  Hafta sonu etkinlikleri 4-5 Kasım tarihlerinde Validebağ Konakları’nda devam edecek.

Dap Yapı çadırında yüzde 25 indirim!

Dap Yapı, Validebağ projesinden sonra yine çadırda indirimli satış günlerine başlıyor. 321 ünite 2 hafta boyunca Meydan AVM’deki çadırda yüzde 25 indirimle satılacak.

Onur Park Life İstanbul'un ilk etabı 2018'de teslim!

Onur Park Life İstanbul, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere hafta sonuna özel bir kampanya düzenledi…

İzmir'e yangın havuzları inşa ediliyor!

Yaz aylarında artan orman yangınlarıyla mücadele etmek için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, ormanların derinliklerine yangın havuzları inşa ediyor. Yaklaşık 4 bin hektarlık ormanlık alana can simidi olacak Alaniçi Yangın Havuzu önümüzdeki hafta sonuna kadar hizmete girecek.

Adres Sancaktepe Dumankaya ev fiyatları!

Adres Sancaktepe Dumankaya projesinde 2+1 daireler hafta sonuna özel 359 bin 322 TL'ye satılıyor. Dumankaya Adres Sancaktepe projesinde teslimler Nisan 2017 tarihinde yapılıyor...

DAP hafta sonuna özel barbekü Haberi

DAP hafta sonuna özel barbekü

DAP Yapı 3 projesine ait satış ofislerinde hafta sonuna özel etkinlikler düzenliyor. DAP İzmir, Validebağ Konakları ve İstMarina projelerinde 4-5 Kasım tarihlerinde etkinlikler yapılacak. 

DAP İzmir satış ofisinde 15.00 – 17.00 saatleri arasında Direncan Mansuroğlu ve Show Band sahneye çıkacak. Lansman öncesi fiyatlardan yararlanılan projede barbekü ve müzik keyfi konukları bekliyor.

“Dünyanın En iyi Yapı Geliştirme” projesi seçilen İstMarina’nın satış ofisinde de aynı etkinlik düzenleniyor.

Validebağ Korusu’nun yanı başında yükselen Validebağ Konakları, sükûnet ve huzur dolu doğanın güzelliğinin yanı sıra özel kokteyl ile ziyaretçilerini davet ediyor.