delta holding dubai tower teslim

delta holding dubai tower teslim

1+0'dan 2+1'e kadar konut seçenekleri sunulan Delta Dubai Tower projesi Delta İnşaat imzasıyla İstanbul Esenyurt'ta inşa ediliyor. Projede fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor...

Delta Dubai Entegre projesi geliyor!

Delta Gayrimenkul Delta Dubai Entegre projesi için düğmeye bastı. Proje 296 milyon 825 bin 389 TL yatırım bedeliyle yükselecek.

Dünyanın en büyük dönme dolabı Ain Dubai 2020'de açılacak!

Dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai, Meraas Holding tarafından hayata geçiliyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Ain Dubai 2020 yılında açılacak.

Dubai’deki marinalara Doğuş imzası!

Meraas ve Dubai Holding, Dubai’deki marinaların yönetimi için D-Marin’le iş anlaşma yapacak. İmzalanan sözleşmeyle GSMH’nin gelişimine katkıda bulunması planlanıyor.

Armada Holding, Elazığ'da 1 milyar dolarlık hastane yapacak!

Dubai merkezli Armada Holding, Elazığ'da dünya standartlarında gelişmiş büyük bir üniversite ve üniversite hastanesi kurmak istiyor.

Esenyurt Delta Dubai fiyat listesi!

1+0'dan 2+1'e kadar konut seçenekleri sunulan Delta Dubai Tower projesi Delta İnşaat imzasıyla İstanbul Esenyurt'ta inşa ediliyor. Projede fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor...

Esenyurt Delta Dubai Towers daire fiyatları ne kadar?

Delta İnşaat imzası taşıyan Esenyurt Dubai Tower projesi 1.153 adet konut, 38 dükkan ve 11 villadan oluşuyor. Peki Esenyurt Delta Dubai Towers daire fiyatları ne kadar?

Delta Dubai Tower 2017 güncel fiyatları!

Delta İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen Delta Dubai Tower projesinde 1+0'dan 2+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Projede fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor...

MNG Holding'den Dubai’ye 5 yıldızlı otel!

2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi’nin ilk fazını 2013’te kazanan MNG Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazif Günal, şimdi de projenin önemli bir aşamasını daha üstleniyor. Dubai’deki Business Area’da inşa edilecek turizm tesisini MNG Holding yapacak.

Öztürk Holding'ten Maldivler'e 5 bin konut!

Merkezi Dubai'de yer alan Öztürk Holding, Maldivler'de 800 milyon dolara yeniden inşa edilecek İbrahim Nasr Havalimanı ile 5 bin konutluk bir projeye başladıklarını ifade ediyor.

Doğuş Holding, Rüya Türk Restoranı'nı Dubai'de açıyor!

Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, 41'inci markası Rüya'yı Dubai'de açıyor. Küresel anlamda standart oluşturacak Anadolu mutfağına sahip ilk Türk restoranı olmayı hedefl eyen Rüya'nın ikinci şubesi ise Londra olacak.

Delta İnşaat Dubai Tower ev fiyatları!

Delta İnşaat Dubai Tower ev fiyatları 240 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Dubai Tower Esenyurt projesinde banka kredisi kullanarak ödemeler yapılıyor...

Dubai Tower Delta İnşaat fiyatlar!

Dubai Tower Delta İnşaat fiyatlar 240 bin liradan başlıyor. İstanbul Esenyurt'ta yükselen Delta Dubai Tower projesinde konut ve ticaret alanları bulunuyor...

Dubai Towers Esenyurt satış fiyatları!

Dubai Towers Esenyurt satış fiyatları 240 bin TL'den başlayarak değişiyor. Delta İnşaat'ın Dubai Towers projesi 24 ayda teslim edilecek...

delta holding dubai tower teslim Haberi

delta holding dubai tower teslim

Delta İnşaat imzası taşıyan Esenyurt Dubai Tower projesi 20 bin 510 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje toplam 1.153 adet konut, 38 dükkan ve 11 villadan oluşuyor.  


İstanbul Esenyurt'ta yer alan Delta Dubai Tower projesinde 1+0, 1+1, 2+1 konut seçenekleri sunuluyor. Projede sosyal olanaklar da bulunuyor. 


Esenyurt Delta Dubai fiyat listesi!

Esenyurt Delta Dubai fiyat listesi 179 bin TL'den başlıyor ve 650 bin TL arasında değişiyor. Esenyurt Dubai Tower projesinde yüzme havuzu, sauna, fitness spor salonu, çocuk oyun alanları gibi olanaklar bulunuyor. 


Esenyurt Delta Dubai Towers projesinde, 300 metre, Esenyurt Şehitler Parkı'na 500 metre, E5 Karayolu'na ise 1 kilometrelik mesafede yükseliyor.  


Tel: 444 41 34  

Web: http://www.deltada.com

Gizem...