Demir La Vida sevgililer günü kampanyası 2016

Demir La Vida sevgililer günü kampanyası 2016

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir La Vida fiyatları 2017 listesi!

Demir La Vida Evleri İstanbul Hadımköy'de Demir İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede 60 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor...

Demir La Vida’da yaşam başladı!

Demir İnşaat’ın, İstanbul’un sahil kasabası Büyükçekmece’de yükselen projesi Demir La Vida’da yaşam başladı.

Demir La Vida, Termo Teknik dekoratif radyatör serisini tercih etti!

Büyükçekmece’de hayata geçen görkemli Demir La Vida Konut Projesi’nde Termo Teknik dekoratif radyatör serisi kullanıldı.

Demir La Vida Hadımköy ödeme planı!

Demir La Vida Hadımköy ödeme planı kapsamında faiz oranları 0,31'den başlıyor. Demir La Vida projesinde teslimler başlıyor...

Demir Romance ve Demir La Vida'da sonbahar kampanyası!

Demir İnşaat, Demir Romance ile Demir La Vida projelerine özel sonbahar kampanyası başlattı.Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde yer alan Demir Romance ve Büyükçekmece'de bulunan Demir La Vida projelerinde sonbahara özel fırsatlar sunuyor.

Demir La Vida Evleri vaziyet planı!

Demir La Vida Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan konut seçenekleri bulunuyor. 42 bin 406 metrekare alanda inşa edilen projede 1+1'lerin tamamı satıldı.

Demir La Vida'da 1 ayda konutların yarısı satıldı!

Demir İnşaat tarafından Büyükçekmece koyu ve göl manzarasına hakim şekilde hayata geçirilen Demir La Vida'mn yüzde 76'sı yeşil alandan oluşuyor.Demir La Vida'nın yüzde 50'si lansmana çıktığı ilk bir ayda satıldı.

Büyükçekmece Demir La Vida Evleri teslim tarihi!

Büyükçekmece Demir La Vida Evleri projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 400 TL seviyesinde. Projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor...

Demir La Vida kazandırmaya devam ediyor!

Demir La Vida projesi, Nisan 2014’ten bu yana yüzde 60 prim yaptı. Göl ve deniz manzarasıyla öne çıkan projenin, yüzde 120 oranında prim yapması hedeflenirken, 2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Demir La Vida Evleri daire fiyatları!

Demir La Vida Evleri daire fiyatları 2+1'lerde 550 bin TL'den başlayarak değişiyor. İstanbul Büyükçekmece'de yükselen Demir La Vida Evleri bu yıl Ağustos'ta teslim ediliyor...

Demir La Vida projesi yatırımcılardan tam not aldı!

Demir İnşaat’ın Hadımköy’de hayata geçirdiği Demir La Vida projesi yoğun ilgi görüyor. Projeden ev almak isteyenler, villalarını satıp La Vida’lı olmayı tercih ediyor

Demir La Vida adres bilgileri!

Demir La Vida Evleri Demir İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Demir La Vida adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de yükseliyor.

Demir İnşaat Demir La Vida projesinde otel hayata geçirecek!

Demir İnşaat, turizm sektörüne ilk adımını attı. İstanbul'un artan turizm potansiyeline hizmet vermek üzere Demir La Vida projesi kapsamında otel hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Demir La Vida sevgililer günü kampanyası 2016 Haberi

Demir La Vida sevgililer günü kampanyası 2016

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.


İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan ve akıllı ev sistemleri ile öne çıkan Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden 6-14 şubat tarihleri arasında ev alanlara Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenledi. Demir İnşaat, kampanya kapsamında Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor.


Projelerini aşkla tasarlayıp hayata geçirdiklerine dikkat çeken Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alacak olan sevgililere ve çiftlere...