Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı.

Eksto Proje Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Eksto Proje Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Çağatay Feyyaz Ünal ve Mesih Atlas Özalpman ortaklığında kuruldu.

E Yıldız Yapı Proje Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

E Yıldız Yapı Proje Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Emre Yıldız tarafından kuruldu!

Key Mühendislik Proje Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Key Mühendislik Proje Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 5 milyon TL sermaye bedeli ile Erdem Key tarafından kuruldu.

Agra Dönüşüm Proje Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Agra Dönüşüm Proje Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nihat Şen tarafından kuruldu.

Şenerler Mimarlık İnşaat Proje Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Şenerler Mimarlık İnşaat Mobilya Dekorasyon Proje Taahhüt Uygulama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Alican Şener tarafından kuruldu. 

Tima Proje Taahhüt İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!    

Tima Proje Taahhüt İnşaat Turizm Limited Şirketi Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Mahmut Tiryaki tarafından kuruldu.

Kare Plan Proje Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kare Plan Proje Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tamer Vidinli tarafından kuruldu.

SK Group Yapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SK Group Yapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Koç tarafından kuruldu.

Durmaz Proje Taahhüt İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Durmaz Proje Taahhüt İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Durmaz tarafından kuruldu.

İdealtek Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İdealtek Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Meltem Millligüven tarafından kuruldu.

ARD Proje Taahhüt İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

ARD Proje Taahhüt İnşaat Limited Şirketi Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Meltem Ardıç tarafından kuruldu. 

Axxa Design Proje Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Axxa Design Proje Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Taner Tekcan tarafından kuruldu.

Gen Mimari Tasarım Plan Proje Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gen Mimari Tasarım Plan Proje Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Aygen Taşkıran Özdemir tarafından kuruldu...

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı. 


Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi adresi: Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi...