06 / 07 / 2022

deniz gyo

deniz gyo

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2020 yılı için DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin genel kurulun onayına sunulmasına oy birliği ile karar verildi...

Deniz GYO'nun 145 milyon TL finansman bonosu ihracı tamam!

Deniz GYO'nun Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracılığı ile nitelikli yatırımcılara satışa sunulan 145 milyon TL nominal değerli finansman bonosu ihracı tamamlandı...

Deniz GYO 2019 yılı için Güney Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin 2019 yılı için bağımsız denetçisi olması yönünde karar verdi...

Deniz GYO, Göksu AVM'den gayrimenkul aldı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Etimesgut'ta yer alan Göksu AVM'de bulunan 123 nolu bağımsız bölüm yatırım ve kira geliri elde etmek amacıyla satın aldı...

Deniz GYO, Metrokent Çarşı'da icradan dükkan satın aldı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Metrokent Çarşı'da bulunan 32 nolu bağımsız bölümü, yatırım ve kira geliri elde etmek amacıyla icradan satın aldı...

Rahmi Özyar, Deniz GYO'dan ayrıldı!

Deniz GYO'nun Mülk Yönetimi Kiralama Satış'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rahmi Özyar görevinden ayrıldı...

Deniz GYO'nun bağımsız denetim şirket seçimi tescillendi!

Deniz GYO 2018 yılı için Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ile anlaştı...

Deniz GYO, Güney Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Deniz GYO, Güney Bağımsız Denetim 2018 yılı için Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ile anlaştı...

Deniz GYO esas sözleşme tadiline ilişkin SPK'ya başvurdu!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda esas sözleşme tadiline ilişkin SPK'ya başvurduğunu açıkladı..

Deniz GYO kayıtlı sermaye tavanı işlemlerini bildirdi!

Deniz GYO kayıtlı sermaye tavanı işlemlerine ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklama yaptı..

Deniz GYO, Güney Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Deniz GYO 2017 yılı hesap dönemindeki finansal tablolar ve raporlarının denetlenmesi için Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. ile anlaştı.

Deniz GYO, Göksu Alışveriş Merkezi davası!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Göksu Alışveriş Merkezi'nin davasına ilişkin bildiriyi Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Deniz GYO'dan tasarrufun iptali davasında yeni gelişme!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Tasarrufun İptali davasıyla ilgili yeni gelişmeyi Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıkladı.

Deniz GYO sorumluluk beyanını yayınladı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 6 aylık sorumluluk beyanını yayınladı.

Deniz GYO'dan ortaklık aleyhine dava açıklaması!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ortaklık aleyhine dava açılması ile ilişkin bilgilerini yayınladı.

Deniz GYO 2021'de ne kadar hasılat elde etti?

Deniz GYO tarafından 31 Aralık 2021 dönemine ilişkin sorumluluk beyanı, faaliyet raporu ve finansal raporunu yayınlandı. Peki 2021'de Deniz GYO'nun hasılatı ne oldu? İşte detaylar...

Deniz GYO'nun kira gelirleri azaldı mı?

Deniz GYO gayrimenkullerinden 2021'de ne kadar kira geliri elde etti? Deniz GYO'nun kira gelirleri azaldı mı? İşte ayrıntılar...

Deniz GYO 2021'de 22.7 milyon TL'lik kiralama işlemi gerçekleştirdi!

Deniz GYO, 2021 yılı içerisinde yıllık kira bedeli toplamı yaklaşık 22.7 milyon TL + KDV olan kiralama işlemi gerçekleştirdi.

Deniz GYO Ankara Etimesgut'taki 26 dükkanı 20.1 milyon TL'ye sattı!

Deniz GYO Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi'ndeki 26 adet dükkanı 20 milyon 60 bin TL bedelle sattı.

Deniz GYO Karaköy binasının değeri belli oldu!

Deniz GYO Karaköy binasının KDV hariç kira değeri 254 bin TL olarak belirlenirken, KDV hariç toplam değeri 75 milyon TL oldu. Gayrimenkulün toplam değeri KDV dahil 88 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Deniz GYO Bahçeşehir Çarşı'nın değeri belli oldu!

Deniz GYO'nun Hoşdere'de yer alan gayrimenkullerinin KDV hariç pazar değeri 74 milyon 630 bin TL olarak belirlenirken, KDV dahil pazar değeri 88 milyon 63 bin 400 TL oldu. 

Deniz GYO'nun Etimesgut'taki 26 adet dükkanın değeri belli oldu!

Deniz GYO'nun Ankara Etimesgut'taki 26 adet dükkanın nihai değeri 16 milyon 900 bin TL oldu. Söz konusu taşınmazın KDV dahil nihai değeri 19 milyon 942 bin TL oldu. 

Deniz GYO'nun Göksu AVM'deki 46 dükkanının değeri belli oldu!

Deniz GYO'nun Göksu AVM'deki 46 dükkanının KDV hariç piyasa değeri 48 milyon 695 bin TL olurken, KDV dahil piyasa değeri 57 milyon 460 bin 100 TL oldu. 

Deniz GYO, Başakşehir Hoşdere'deki 1 bağımsız bölümü 967.6 milyon TL'ye sattı!

Deniz GYO, İstanbul ili, Başakşehir ilçesi, Hoşdere Mahallesi, 268 ada 1 parselde konumlanan, G Blok içerisinde yer alan 34 no.'lu 1 adet bağımsız bölümü 2 Aralık 2021 tarihinde KDV dahil 967 bin 600 TL bedel ile sattı.

Deniz GYO, Başakşehir'deki 13 bağımsız bölümü 15.3 milyon TL'ye sattı!

Deniz GYO portföyünde yer alan İstanbul Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde yer alan 13 adet bağımsız bölüm 15 milyon 340 bin TL'ye satıldı.

Deniz GYO ilk 9 ayda 16.8 milyon TL kira geliri elde etti!

Deniz GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre; şirketin 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla hasılatı 288 milyon 624 bin 927 TL, elde ettiği kira geliri 16 milyon 853 bin 17 TL oldu.

Deniz GYO çıkarılmış sermayesini 800 milyon TL'ye yükseltmek için SPK'ya başvurdu!

Deniz GYO'nun 1 milyar TL TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 400 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin yüzde 100 oranında tamamı nakit karşılığı olmak üzere 400 milyon TL artırılarak 800 milyon TL'ye yükseltilmesine ilişkin SPK'ya başvuru yapıldı.

Deniz GYO çıkarılmış sermayesini 800 milyon TL'ye yükseltecek!

Deniz GYO'nun yönetim kurulu toplantısında, şirketin 1 milar TL kayırtlı sermaye tavanında 400 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin yüzde 100 artırılarak 800 milyon TL'ye çıkarılmasına karar verildi. 

deniz gyo Haberi

deniz gyo

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2020 hesap yılı bağımsız denetim şirketi seçimine ilişkin yönetim kurulu kararı hakkında açıklama yaptı.

2020 yılıhesap dönemindeki düzenlenecek mali tablolarının bağımsız denetimi için DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. ile bağımsız denetim sözleşmesi imzalanmasına ve bu kararın genel kurulun onayına sunulmasına oy birliği ile karar verildi.

Deniz GYO'nun KAP açıklaması: 
Yönetim Kurulumuzun 14.02.2020 tarihli toplantısında; 

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.‘nin 2020 yılı hesap dönemindeki düzenlenecek mali tablolarının bağımsız denetimi için DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.  (Deloitte Touche Tohmatsu üye şirketi) denetim firması ile Bağımsız Denetim sözleşmesi imzalanmasına, söz konusu kararın yapılacak olan Genel  Kurul Toplantısı'nda  Genel Kurul‘un onayına sunulmasına oybirliği ile karar...