dizilerin çekildiği yerler 2021

dizilerin çekildiği yerler 2021

Reyting rekortmeni dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen o dizilerin nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Peki reyting rekortmeni diziler nerede çekiliyor? İşte gündemden düşmeyen o dizilerin çekildiği mekanlar...

Reyting rekortmeni diziler nerede çekiliyor?

Reyting rekortmeni dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen o dizilerin nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Peki reyting rekortmeni diziler nerede çekiliyor? İşte gündemden düşmeyen o dizilerin çekildiği mekanlar...

Kağıt Ev dizisi nerede çekiliyor? 

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun  yer aldığı Kağıt Ev dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki, Kağıt Ev nerede çekiliyor. İşte detaylar...

Okmeydanı kentsel dönüşüm çalışmalarında gerginlik!

Okmeydanı'nda kentsel dönüşüm projesinde evlerini tahliye etmek isteyen vatandaşlara silah çekildiği iddia edildi

Camdaki Kız nerede çekiliyor?

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin çekildiği yalı izleyenlerin ilgisini çekti. Peki Camdaki Kız nerede çekiliyor? İşte detaylar...

The Godfather'ın çekildiği Hearst Estate malikanesi satışa sunuldu!

Sinema dünyasının kült filmlerinden biri olan The Godfather (Baba) filminin çekildiği malikane 89 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Özcan Deniz'in yeni dizisi hangi yalıda çekiliyor? 

Özcan Deniz'in yeni dizisi 'Seni Çok Bekledim'in çekildiği yalı herkes tarafından merak ediliyor. Hürriyet Gazetesi köşe yazarlarından Mehmet Üstündağ bugünkü köşe yazısında dizideki yalıyı kaleme aldı. 

Türkiye'nin en ünlü dairesi satılık!

Hemen herkesin aşina olduğu Bizimkiler dizisinin çekildiği apartman hareketlendi. ‘Almancıların’ yaşadığı daire satılıyor. Sabri Bey’e komşu aranıyor. Fakat binanın yaşı sebebiyle henüz alıcı çıkmadı .

Elazığ'daki deprem konutları için kuralar çekildi!

Elazığ'da, 24 Ocak tarihinde yaşanan depremde evleri yıkılan vatandaşlar için Akçakiraz Beldesi'nde inşa ettirilen 111 konut için kura çekildi.

Elazığ deprem konutları için kura çekildi!

Elazığ'da 24 Ocak tarihinde meydana gelen depremde yıkılan Dilek ve Petek sitesindeki 179 konut için kuralar çekildi.

Büyükçekmece'de 19.3 milyon TL'ye icradan satılık villa!

Büyükçekmece 2. Sulh Hukuk Mahkemesi, Kemerburgaz'da bulunan bir dönem Yeşilçam filmlerinin de çekildiği 6 bin 265 metrekare arsa içesisinde villayı 19 milyon 322 bin 50 TL'ye satıyor.

Altın Kızlar dizisinin çekildiği ev satıldı!

Golden Girls (Altın Kızlar) adlı dizisinin çekildiği ev satıldı. ABD'nin Los Angeles kentinin gözde bölgeleri arasında yer alan Brentwood'daki evin yeni sahibi 4 milyon 620 bin dolar veren kişi oldu.

Esenyurt'ta konut inşası için derenin yatağı değiştirildi!

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’ta bir kişinin yaşamını yitirdiği olay için “Konut olsun diye dere yatağı yönünün değiştirildiği yerler var. Esenyurt’ta çarpık kentleşme nirvanaya ulaşmış'' diye konuştu.

Haziran ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri öne çekildi!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, haziran ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemelerinin öne çekildiğini aktardı ve 29 Haziran Pazartesi'den itibaren hesaplara yatırılacağını bildirdi.

dizilerin çekildiği yerler 2021 Haberi

dizilerin çekildiği yerler 2021

Reyting rekortmeni dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen o dizilerin nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Gündemden düşmeyen o diziler bakın nerelerde çekiliyor?

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Perşembe akşamları yayınlanan reytinglerde birinciliğe oynayan Camdaki Kız, kısa zamanda ilgi toplayan dizilerden oldu. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer gibi ünlü isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin nerede çekildiği de merak ediliyor. 

Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız nerede çekiliyor?

Gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız dizisi Esra Umur Yalısı'nda çekiliyor. Dizinin ilk tanıtım çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde yapıldı. 

Nalan karakterinin yaşadığı yalı, deniz manzarasıyla dikkat çekiyor. O yalı, İstanbul Beykoz Kanlıca’da yer alıyor. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken yalının manzarasında Fatih Sultan Mehmet...