02 / 07 / 2022

Doğan Ayaz

Doğan Ayaz

Air Sell Turizm ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, Doğan Ayaz, Atilla Güngör tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 20 Kasım'da Beyoğlu, Piyalepaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Marshall Boya doğanın tüm renklerini içeriyor!

Marshall Boya Renkleri, doğanın tüm renklerini içermektedir. Boya denilince akla gelen ilk marka olan Marşal boya, eşsiz tonlardaki renkleri ile evleri ve yapıları başarıyla güzelleştiriyor.

1976 yılında Aydın Doğan Ticaret'ten 5.400 liraya arsalar!

Reşat Altın'ın bin liraya satıldığı 1976 yılında, Aydın Doğan Ticaret'ten tamamı 5 bin 400 liraya arsa satın almak mümkünmüş. Ayrıca eski Ankara Asfaltı'na cepheli arsaların metrekaresi ise 40 liradan satılıyormuş.

Aydın Doğan'dan satılık arsalar!

Aydın Doğan Ticaret, 1974 yılında Pendik'e 8 dakika mesafede yer alan arsaları 3 bin 900 liradan satışa çıkarmış... İşte Emlakkulisi.com tarih araştırmacısı Abdullah Kutalmış Mızrak'ın o özel haberi...

1974 yılında Aydın Doğan Ticaret'ten 3.900 liraya arsa!

Reşat Altın'ın 894 liraya satıldığı 1974 yılında Aydın Doğan Ticaret, evim yok diye düşünenlere 3 bin 900 liraya arsa satıyormuş. Pendik'e 8 dakika mesafede olan arsaları 3 bin 900 liraya satın alınabilirmiş.

Doğan Enerji ve Aytemiz ortak oluyor!

Doğan Holding bağlı ortaklığı Doğan Enerji Yatırımları ile Aytemiz Akaryakıt Dağıtım arasında, Aytemiz Akaryakıt paylarının alımına yönelik ortaklık görüşmelerine başlandığını duyurdu..

Doğan Dağ kimdir?

Bolu Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ kimdir? Doğan Dağ, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Doğan Dağ, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Doğan Dağ..

Doğançay'da imar adımı!

Bayraklı Belediyesi, Doğançay Mahallesi'nin 30 yıldır beklediği imar planı uygulaması için ilk adımı attı. 1/1000 ölçekli imar planı uygulaması, yaklaşık 3 bin nüfusa sahip 580 dönümlük mahallenin tamamını ilgilendiriyor.

Doğançay imarla yeni Şirince olacak!

İzmir'in merkezinde yeni bir Şirince daha doğacak Doğançay'ın 30 yıldır beklediği imar planı uygulaması için ilk adım atıldı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Burada cesur bir karar aldık. Bu bölgenin tapu sorunun çözüyoruz, ilk adımı attık." ded

Murat Doğan ve Süleyman Özcan İş GYO genel kurul üyesi oldu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Murat Doğan ve Süleyman Özcan İş GYO genel kurul üyesi oldu.

Vuslat Doğan Sabancı: Gayrimenkul sektörü reklamın lideri!

14. Gayrimenkul Zirvesi’nde, ‘İş Dünyası Gayrimenkul Platformu’ oturumuna Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ve Türkmedya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak konuşmacı olarak katıldı.

SD Doğan İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SD Doğan İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Serdar Doğan, Kemal Doğan tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 3 Aralık'ta Sancaktepe, İnönü Mahallesi'nde kuruldu.

Kenan Doğan: Çevre yaşam kalitesini arttırır!

Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Adana Şube Başkanı Kenan Doğan, kentsel dönüşümün çevresel etkilerinin gözardı edilmeden hayata geçirilmesini istedi, Doğan böylece yaşam kalitesinin yükseleceğini de vurguladı.

Kanlıca Şehit Furkan Doğan Parkı hizmete açıldı!

Kanlıca Şehit Furkan Doğan Parkı hizmete açıldı. Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 6 bin metrekare büyüklüğündeki Kanlıca Şehit Furkan Doğan Parkı düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Doğan Ayaz Haberi

Doğan Ayaz

Air Sell Turizm ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, Doğan Ayaz, Atilla Güngör tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 20 Kasım'da kuruldu. 


Air Sell Turizm ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi iş konusu; A.TURİZM a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli  ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek.  b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak.  c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak.  d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak.  e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir.  f.  Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek.  g. Her...