26 / 03 / 2023

dore life sancaktepe ne zaman teslim

dore life sancaktepe ne zaman teslim

AC Yapı tarafından inşa edilen Dore Life , İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe ilçesinde hayata geçiriliyor. AC Yapı Dore Life daire fiyatları 181 bin 500 TL'den başlıyor...

Life 58 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Life 58 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Memet Rifat Çabuker ve Mustafa Dolu ortaklığında kuruldu.

AC Yapı'nın geçici mühlet süresi 2 ay uzatıldı! 

Moment İstanbul, Kent Life, Dore Life gibi markalı konut projelerine imza atan AC Yapı, sektörde yaşadığı mali sıkıntıyı atlatamayınca konkordato talebinde bulunmuştu. AC Yapı'nın geçici mühlet süresi 2 ay uzatıldı..

AC Yapı resmen konkordato istedi!

Ali coşkun tarafından Ocak 2008'de kurulan AC Yapı resmen konkordato istedi. Şirket bugüne kadar Moment İstanbul, Kent Life, Dore Life gibi markalı konut projelerine imza attı...

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Canlı tarafından kuruldu. 

Sinpaş Samandıra Metro Life ile 554 konut yolda!

554 konut ile 64 ticarili olarak planlanan Samandıra Metro Life Projesi, Sancaktepe'de inşa ediliyor. Projede daireler Şubat 2020'de teslim edilecek..

Metro Life Sancaktepe Evleri fiyatları!

Toplam 544 daire ve 10 bin metrekare ticaret alanından oluşan Sinpaş Metro Life projesi metro durağının hemen yanında inşa ediliyor. Metro Life Sancaktepe Evleri fiyatları 350 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş Metro Life Sancaktepe fiyat 2017!

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Metrolife projesi 544 daire ve 10 bin metrekare ticaret alanından meydana geliyor. İşte Sinpaş Metro Life Sancaktepe fiyat 2017...

Celestia Life Sancaktepe fiyat listesi 2017!

Celestia Life projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de dört blok olarak yükseliyor. Celestia Life Evleri'nde güncel fiyatlar 540 bin TL'den başlıyor...

Sinpaş Metro Life adres!

Sinpaş Metro Life adres ve satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Sinpaş Metrolife Sancaktepe'de 544 konut, 10 bin metrekare çarşı alanı olacak...

Reimco Celestia Life Sancaktepe fiyat!

Reimco Celestia Life Sancaktepe projesinde teslimler 18 ay sonra gerçekleştiriliyor...

Celestia Life Evleri Sancaktepe satılık!

Celestia Life Evleri Sancaktepe satılık 2+1'lerin fiyatları 513 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Sancaktepe Celestia Life teslim tarihi!

Sancaktepe Celestia Life Evleri projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 513 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

Celestia Life Sancaktepe'de yükseliyor!

Hafriyat çalışmalarının başladığı Celestia Life'ta 2+1 daireler bulunuyor. Fiyatların 513 bin TL'den başladığı projenin teslimleri 18 ay sonra gerçekleşecek.

dore life sancaktepe ne zaman teslim Haberi

dore life sancaktepe ne zaman teslim
AC Yapı Dore Life daire fiyatları 1+1 daireler 181 bin 500 TL'den başlıyor. AC Yapı Dore Life fiyat bilgisini prjenin satış ofisiyle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Dore Life 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor. Projede yer alan 1+1 daireler 68 metrekare, 2+1 daireler 115 - 125 metrekare, 2+1 daireler 155 metrekare ile 168 metrekare, 4+1 daireler 208 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Dore Life Sancaktepe ne zaman teslim?
Sancaktepe Dore Life ne zaman teslim sorusu Kasım 2013 şeklinde cevaplanıyor.

17 bin metrekare arsa alanına yayılan projede daire alanları 68 metrekare ile 218 metrekare arasında değişiyor.

AC Yapı Dore Life daire fiyatları!

AC Yapı Dore Life daire...