30 / 06 / 2022

Dorsa İstanbul adres

Dorsa İstanbul adres

Dorsa İstanbul İnşaat İlaç Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli ile Hamit Tan,  Serkan Tan ve  Vahid Muhammedoğlu tarafından kuruldu.

Dorsa İstanbul İnşaat İlaç Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dorsa İstanbul İnşaat İlaç Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli ile Hamit Tan,  Serkan Tan ve  Vahid Muhammedoğlu tarafından kuruldu.

Norm İstanbul adres!

Norm İstanbul adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların teslimleri hemen yapılıyor.

Motto İstanbul adres!

Motto İstanbul adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Basın Ekspres'te hayata geçirilen projede 80 metrekare home ofisler yer alıyor. 

Celaloğlu Motto İstanbul adres bilgileri!

Toplam 128 daire ve 12 dükkandan meydana gelen Motto İstanbul projesinde fiyatlar 1+1'ler 298 bin 13 TL'den başlıyor. İşte Celaloğlu Motto İstanbul adres bilgileri...

Başakşehir 3. İstanbul adres!

116 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Başakşehir 3. İstanbul projesinde 1.252 konut, 107 cadde mağazası ve 102 çarşı dükkanı bulunuyor. Başakşehir 3. İstanbul adres bilgisi haberimizde yer alıyor.

Kayabaşı Adım İstanbul adres!

Kayabaşı Adım İstanbul adres bilgilerine göre proje, Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Banka kredisiyle vade fırsatı sağlayan projede 615 tane daire ve 120 tane ticari ünite yer alıyor.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul adres!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul adres bilgilerine göre proje, İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı üzerinde yükseliyor. 800 milyon dolar yatırım bedeline sahip projede 36 ay vade imkanı sağlanıyor.

Esenyurt Nlogo İstanbul adres bilgisi!

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul İstanbul Esenyurt'ta 7 blok halinde yükseliyor. İşte Esenyurt Nlogo İstanbul adres bilgileri...

Kayaşehir Adım İstanbul adres!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığıyla yükselen projede daireler 2+1 'den 5+1 'e kadar değişiyor. Kayaşehir Adım İstanbul adres bilgileri kapsamında Evvel İstanbul'a yakın konumda bulunuyor.

Zekeriyaköy 0255 İstanbul adres!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Zekeriyaköy 0255 İstanbul adres bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri!

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri kapsamında proje Kadıköy, Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri sunuluyor.

Cuento İstanbul adres bilgileri!

3 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılan proje YDK Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Cuento İstanbul adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye 'de yükseliyor.

Tuzla Evora İstanbul adres bilgileri!

Toplam 4 bin 979 dairenin yer aldığı proje Teknik Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Tuzla Evora İstanbul adres bilgileri kapsamında proje İstanbul'un Tuzla ilçesinde inşa ediliyor.

Dorsa İstanbul adres Haberi

Dorsa İstanbul adres

Dorsa İstanbul İnşaat İlaç Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli ile Hamit Tan, Serkan Tan ve  Vahid Muhammedoğlu tarafından kuruldu.

Dorsa İstanbul İnşaat İlaç Sanayi Dış Ticaret Anonim konusu:
İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve...