28 / 03 / 2023

Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi

Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi

Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Aktaş tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 17 Aralık'ta Beykoz, Kavacık Mahallesi, Teğmen Ali Yılmaz Sokak'ta kuruldu.

Hanbil İnşaat Kimya Ve Temizlik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hanbil İnşaat Kimya Ve Temizlik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Bilir tarafından kuruldu.

Aris İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aris İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de Kaan Yılmaz tarafından kuruldu.

Güneşim Metal Plastik İnşaat Kimya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güneşim Metal Plastik İnşaat Kimya Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da Selver Güneş tarafından kuruldu.

Sarıvadi İnşaat Kimya Metal Elektrik Orman Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Sarıvadi İnşaat Kimya Metal Elektrik Orman Ürünleri Limited Şirketi Sancaktepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Birol Unut tarafından kuruldu.

Lumi Reklam İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lumi Reklam İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal’da  500  bin TL sermaye bedeli ile Recep Arduç tarafından kuruldu.

Desmet Elektrik Elektronik Metal İnşaat Kimya Ve Plastik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Desmet Elektrik Elektronik Metal İnşaat Kimya Ve Plastik Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli’nde  500 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Sezerer tarafından kuruldu.

Şahene İnşaat Kimya Reklam Tekstil Kozmetik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şahene İnşaat Kimya Reklam Tekstil Kozmetik Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe’de  650 bin TL sermaye bedeli ile  Kübranur Özberk tarafından kuruldu.

Böyür Metal İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Böyür Metal İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Turizm Limited Şirketi Eyüpsultan’da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Mesut Böyür tarafından kuruldu.

Eha Mimarlık İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eha Mimarlık İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  3 milyon TL sermaye bedeli İle Ali Atılgan,  Ekrem Atılgan ve  Halim Atılgan tarafından kuruldu.

Nerro İnşaat Kimya Orman Ürünleri Otomotiv Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nerro İnşaat Kimya Orman Ürünleri Otomotiv Lojistik Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Kartal’da  400 bin  TL sermaye bedeli ile Mehmet Esat Sever tarafından kuruldu.

Btk Grup Tekstil İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Btk Grup Tekstil İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı. Btk Grup Tekstil İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli Sancaktepe’de yapıldı. 

Çar 2021 İnşaat Kimya Lojistik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çar 2021 İnşaat Kimya Lojistik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Seyfi Aslan tarafından kuruldu.

Biems Reklam Otomotiv İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Biems Reklam Otomotiv İnşaat Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 175 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Kaya tarafından kuruldu.

Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi


Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Aktaş tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 17 Aralık'ta kuruldu. 


Dorsel İnşaat Kimya Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık...