26 / 06 / 2022

Döşemealtı Hipodromu son durum

Döşemealtı Hipodromu son durum

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Antalya'nın Döşemelatı ilçesinde hayata geçirilen Döşemealtı Hipodromu'nun ihalesi gerçekleşti. Hipodrumun inşaat ruhsatlarını Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç imzaladı.

Demir fiyatlarını düşüren dalga! Son 15 ayın en dip noktasını gördü

Demir fiyatları son 15 ayın en dip seviyesini gördü. Dalian'da demir cevheri Çin'den talebe ilişkin gelen kötümser görünümle, üst üste beşinci gün de düşerek iki haftanın en düşük seviyesini geçti.

Döviz kuru son dakika rakamlar: Euro bugün ne kadar? 15 Haziran 2022 euro kaç TL?

Haftanın üçüncü işlem gününde döviz kuru son dakika rakamlar yatırımcılar tarafından takip ediliyor. Bugün euro kaç TL? Euro bugün ne kadar oldu? soruları en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. İşte 15 Haziran 2022 euro/TL...

Benzin, motorin ve LPG fiyatları düşecek mi? Son dakika! Opet, PO, Total, Shell ve BP 14 Haziran 2022 fiyat listesi

Sürücüler, yukarı ve aşağı yönlü olarak dalgalanan akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmelerini yakından izliyor. Peki benzin, motorin ve LPG fiyatları düşecek mi? İşte Opet, PO, Total, Shell ve BP 14 Haziran 2022 güncel fiyat listesi...

Ev alıp satacaklar dikkat! Tapu Genel Müdürlüğünden son dakika açıklaması geldi: Hiçbir geçerliliği yok!

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Zeki Adlı'dan ev alıp satacak herkesi ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Adlı yaptığı açıklamada noterdeki sözleşmelerin geçerliliğinin olmadığını, satışların tapu müdürlüklerinde olması gerektiğini dile getirdi.

Döşemealtı Belediyesi, Antalya'da turizm imarlı arsa satıyor: 95 milyon TL'ye!

Antalya İli Döşemealtı Belediye Başkanlığı, Antalya Döşemealtı'nda yer alan turizm alanı imarlı arsayı satışa çıkardı. İşte detaylar...

Antalya Döşemealtı'nda satılık 101 bin 323 metrekare arsa! 95 milyon TL'ye!

Döşemealtı Belediyesi, Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Yağca Mahallesi 8735 ada 5 parselde yer alan 101 bin 323 metrekarelik arsayı satıyor...

Döşemealtı Belediyesi Antalya'da 2 arsa satıyor: 81.5 milyon TL'ye!

Antalya İli Döşemealtı Belediye Başkanlığı, Antalya Döşemealtı ilçesi Yağca ve Düzlerçamı Mahallelerinde yer alan 2 adet arsayı toplam 81 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya Döşemealtı'nda 90 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Antalya Döşemealtı Belediyesi, Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Yağca Mahallesi'nde yer alan 2 adet arsayı 90 milyon TL'ye satıyor... 

Antalya Döşemealtı'nda 10.7 milyon TL'ye satılık arsa!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Antalya Döşemealtı'nda yer alan arsayı 10 milyon 712 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya Döşemealtı'nda 10 milyon TL'ye icradan satılık bina ve arsa!

Antalya Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Antalya Döşemealtı'nda yer alan bina ve arsayı 10 milyon 33 bin 330 TL bedelle satışa çıkardı.

Ev hayalleri kabusa döndü! Son durum ne?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), “Evim” ismiyle bilinen faizsiz tasarruf sisteminde faaliyette bulunan 21 şirketi sistem dışı bıraktı. Sisteme üye olan vatandaşların ev hayalleri kabusa döndü. Peki son durum ne?

Antalya Döşemealtı'nda 9.8 milyon TL'ye satılık arsa!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Antalya Döşemealtı'nda yer alan arsayı 9 milyon 882 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya Döşemealtı'nda 45 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya Belediye Başkanlığı, Döşemealtı'nda yer alan arsayı 45 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Döşemealtı Hipodromu son durum Haberi

Döşemealtı Hipodromu son durum

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ihalesi gerçekleştirilen Döşemealtı Hipodromu'nun inşaat ruhsatları Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından imzalandı.


Yağca Mahallesi'nde toplam 81 bin 762 metrekare alan arazi üzerinde hayata geçirilen projenin istihdama önemli derece katkı sağlaması bekleniyor. 


Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç proje ile ilgili açıklamalarda bulundu. Genç, Öncelikle böylesine güzel projenin başlamasına vesile olduğum için çok mutluyum. Döşemealtı sınırları itibariyle Antalya'nın en büyük merkez ilçesi ve böyle büyük projelerin yapılabileceği tek adres diyebilirim. İmarlı alanlarımızın yüzde 90'a yakın bölümü yatırıma açık. Yeni Antalya Otogarı'nın da ilçemize yapılabilmesi için 100 dönümlük bir alanı otogar yapmak şartıyla Büyükşehir Belediyemize devrettik. Otogarın da Döşemealtı'na gelmesiyle hem kent içi trafiği rahatlayacak hem de bölgemizin sosyal, ekonomik ve istihdam olanağı artacaktır" şeklinde konuştu.


Türkiye'nin 10'ncu...