28 / 06 / 2022

EBRD proje yatırımı

EBRD proje yatırımı

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından 2018 yılında Türkiye'de toplam 34 projeye 1 milyar Euro yatırım yapıldığı ve Türk lirasıyla sağlanan finansman desteklerinin miktarının artırıldığı açıklandı. 

Rast Proje Geliştirme Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rast Proje Geliştirme Yatırım Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da Şefik Bülent Acar tarafından kuruldu.

Birer Emlak Yatırım Danışmanlığı Ve Proje Pazarlama İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Birer Emlak Yatırım Danışmanlığı Ve Proje Pazarlama İnşaat Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da Abdul Jalıl Sayed Ghafoor ve M. Nnad M.M.Y.M. ortaklığında kuruldu.

Optıon One Property Proje Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Optıon One Property Proje Yatırım Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de Muhammad Alı Akram ve Samer Hammamı ortaklığında kuruldu.

Rempaş Yapı Yatırım Proje Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Rempaş Yapı Yatırım Proje Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Köm ve Emre Kesgin ortaklığında kuruldu.

EBRD'den Türkiye'ye 2021 yılında 2 milyar avroluk rekor yatırım!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) yaptığı açıklamada Türkiye'deki yatırımının 2021 yılında 2 milyar avro ile rekor seviyeye çıktığını belirtti.

Ssm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Danışmanlık Ve Proje Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ssm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Danışmanlık Ve Proje Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Kemal Kösoğlu tarafından kuruldu.

Dr Sb Yapı Proje Yatırım Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Dr Sb Yapı Proje Yatırım Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Esenler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Recep Sarıkaya tarafından kuruldu.

Ber Proje Yatırım İnşaat Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ber Proje Yatırım İnşaat Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy’de  50 bin TL sermaye bedeli ile Şevket Songültekin tarafından kuruldu.

Giza Proje Yatırım Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Giza Proje Yatırım Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 16 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Tütüncü tarafından kuruldu.

Rayan Grup Proje İnşaat Ve Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Rayan Grup Proje İnşaat Ve Yatırım Limited Şirketi Beşiktaş’ta  100bin TL sermaye bedeli  ile Jasser Kheır tarafından kuruldu.

Artal İnşaat Yatırım Ve Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Artal İnşaat Yatırım Ve Proje Geliştirme Anonim Şirketi Maltepe’de  100 bin TL sermaye bedeli  ile Ahmet  Candaş tarafından kuruldu.

Hataş Proje İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Hataş Proje İnşaat Yatırım Anonim Şirketi Pendik'te 5 milyon TL sermaye bedeli ile Faruk Hacıhaliloğlu tarafından kuruldu.

Demirli Proje Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demirli Proje Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Demirli tarafından kuruldu.

EBRD proje yatırımı Haberi

EBRD proje yatırımı

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), 7 milyar Euro'luk portföyüyle yatırım yaptığı 38 ekonomi arasında Türkiye'nin de ilk sırada bulunduğunu açıkladı. 

BloombergHT'de yer alan habere göre, EBRD tarafından yapılan açıklamada, 2018 yılında Türkiye'de toplam 34 projeye 1 milyar Euro yatırım yapıldı. EBRD, 2018 yılında Türk lirasıyla sağladığı finansmanın ülkedeki toplam yatırımlarının 3'te 1'ine yükseltti.

EBRD'nin 2017 yılında Türkiye'de 228,8 milyon Euro'luk Türk lirası işlemi yaptığı ifade edilen açıklamada, 2018 yılında önemli seviyede artırılarak 331 milyon Euro düzeyine çıkarıldığı kaydedildi. 

Açıklamada, jeopolitik gerilimler, yatırımcıların azalan duyarlılığı, sıkı para politikaları, güçlü dolar ve Türk lirasının dolar karşısında değer kaybının 2018 yılında ülkedeki özel sektörü hassas bir konumda bıraktığı...