Edirne Süloğlu toki kura sonuçları

Edirne Süloğlu toki kura sonuçları

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi henüz açıklanmadı. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 80 bin 624 TL'den başlıyor.

TOKİ Edirne Süloğlu 2+1 konut kura sonucu!

Toplamda 78 adet konutun yer aldığı TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi dün Süloğlu Barajı Site Parkı'nda yapıldı. İşte TOKİ Edirne Süloğlu 2+1 konut kura sonucu...

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonucu 2015!

TOKİ Edirne Süloğlu'nda 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan konutlar satışa sunuldu. Projenin kura çekimi dün saat 10:00'da gerçekleşti. İşte TOKİ Edirne Süloğlu kura sonucu 2015 detayları...

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gül tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi açıldı! 

Esenyurt Belediyesi tarafından Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edilen Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi hizmete açıldı. 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD merkezli yapı marketi kuruyor! 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD'de 4 depoya ve 12 dağıtım merkezine sahip yapı marketi kuruyor...

Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın açılıyor!

Sultanbeyli'de yer alan Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılıyor.

Sıla Sapanca'dan ev aldı!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Sapanca'da yazlık bir siteden ev aldı. Yeni aldığı ev ile Sıla, daha önceden kavgalı olduğu Davut Güloğlu ile komşu oldu. 

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO'dan ayrıldı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Süleymanoğlu, görevinden istifa ettiğini Halk GYO Yönetim Kurulu'na bildirdi...

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Kadir Mısıroğlu'nun restoranı İBB'yi karıştırdı!

Kadir Mısıroğlu'na ait olduğu iddia edilen Üsküdar'daki Yakamoz Restoran'ın tespit edilen kaçak bölümleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne önerge verildi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Davut Güloğlu kazandığını inşaata yatırıyor!

Capacity’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’un yeni konuğu Davut Güloğlu oldu. Davut Güloğlu programda ''cebimde beş kuruş param yok ama dairelerim var'' dedi. 

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Edif Süleymanoğlu tarafından kuruldu. 

Rıdvan Fadıloğlu'ndan imar barışı uyarısı!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Belkıs ile Burak Mahallesi’ni ziyaret etti ve kahvehanelerde bir araya gelen vatandaşlara imar barışı konusunda açıklamalar yaptı. 

Şehitkamil ticaret merkezinde inşaat sürüyor!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Çamlıtepe Mahallesi’ne yapımı süren Şehitkamil ticaret merkezini yerinde inceledi. 

Edirne Süloğlu toki kura sonuçları Haberi

Edirne Süloğlu toki kura sonuçları

TOKİ Edirne Süloğlu'nda 75,17 metrekarelik 2+1 ve 106,35 metrekarelik 3+1 konut seçeneklerine yer veriliyor. Projede 120 veya 180 ay vade uygulanıyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi henüz yayınlanmadı. Bugün saat 10.00 itibariyle başlayacak olan kura satışları kapsamında 38 konut için hak sahipleri belirlenecek. 


Edirne Süloğlu TOKİ Evleri fiyatları 80 bin 624 TL ile 147 bin 502 TL arasında değişiyor. Projede 9 bin 675 TL peşniatla daire sahibi olunabiliyor. 


Aylık 394 TL taksitle ödeme yapılabilen TOKİ Edirne Süloğlu'nda satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Süloğlu Şubesi aracılığıyla yürütülüyor. 


Satış duyurusu için