Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi emlak sektörünü etkiledi mi

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi emlak sektörünü etkiledi mi

KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’ hakkında değerlendirmelerde bulundu. Altan Elmas, "Sektörlerin geneli için çok yerinde ve nefes aldıracak düzenlemeler yapılmıştır” dedi…

Berat Albayrak'tan inşaat güven endeksi açıklaması!

Berat Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı ile verdiğimiz destekler, sektörel güven endekslerimize de yansıdı. Veriler, bu zor süreçten güçlenerek çıkacağımıza olan inancımızı destekliyor" dedi.

Berat Albayrak'tan FİKKO açıklaması!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) toplantısında, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında normalleşme sürecinde gelinen noktayı ve küresel gelişmeleri istişare ettiklerini aktardı.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'nde çimento ve hazır beton sektörü de olmalı!

TÇMB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, çimento ve hazır beton sektörünün de Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamına alınması gerektiğini söyledi...

Berat Albayrak'tan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi değerlendirmesi!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yeni tip koronavirüs salgını sonrası dönemde de güçlü Türkiye'nin güçlü ekonomisini 2023 hedeflerine ulaştırmak için durmaksızın çalışacaklarını aktardı.

HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

HalkBank ekonomk istikrar kalkanı kapsamında destek krediler ve kredi ertelemelerine hızla devam ediyor. HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

Halkbank'ın destek paketi esnafın yüzünü güldürüyor!

Halkbank'ın Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnaf ve sanatkarlar için sunduğu "Esnaf Destek Paketi", "İşletme Kredisi" ve "Paraf Esnaf Kart" paketleri, işletmecilerin yüzünü güldürüyor.

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında atılan adımların tutarı 200 milyar liraya ulaştı!

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında atılan adımların toplam tutarının 200 milyar liraya ulaştığını bildirdi.

2020 konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Koronavirüs tedbirleri sebebiyle açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında kredi ödemeleri 3 ay süre ile ertelendi. Konut kredisi erteleme işlemleri de başladı. konut kredisi erteleme işlemleri nasıl yapılır? İşte konut kredisi erteleme ile ilgili merak edilenler...

Hanelere 1000'er lira desteğin başvuru detayları belli oldu!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında hane başına 1000'er lira desteği içeren 3. faz sosyal destek programı için başvuruları e-Devlet üzerinden almaya başladı.

Halkbank Kovid-19'a karşı esnafa 'kalkan' oluyor!

Kovid-19'un ekonomiye olumsuz etkilerinin bertaraf edilmesinin amaçlandığı Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında Halkbank tarafından hayata geçirilen destek paketleri, esnafın üretimde kalmasını sağlıyor.

Özel bankalara icra tepkisi!

Ekonomik İstikrar Paketi’ne destek vereceklerini açıklayan özel bankaların tam aksi uygulamalarına da adeta tepki yağdı. Kredi tutarının 10 katı teminat istenirken, zora koşulan yapılandırmaya da fahiş faizler dayatılıyor

Konut kredi ertelemesi nasıl yapılır 2020?

Konut ve ihtiyaç kredi ertelemesi nasıl yapılır? Koronavirüs tedbirleri kapsamında açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı ile kredi ödemeleri 3 ay süre ile ertelendi. Peki konut kredi ertelemesi nasıl yapılır? İşte konut kredisi erteleme...

Emlak Katılım Bankası'ndan koronavirüse karşı katılım desteği!

Emlak Katılım, ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı’ önlemleri kapsamında taksit, kâr payı ve anapara ödemelerinde erteleme olanağı sağlıyor.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi emlak sektörünü etkiledi mi

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi emlak sektörünü etkiledi mi Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi emlak sektörünü etkiledi mi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi"ni çok isabetli bulduklarına vurgu yapan KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, paketin inşaat ve konut sektöründeki önemi üzerinde değerlendirmelerde bulundu.

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre; Altan Elmas, "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi" hakkında açıklamalarda bulundu. Elmas, "Sektörlerin geneli için çok yerinde ve nefes aldıracak düzenlemeler yapılmıştır. Ancak bazı sektörlere sağlanacak muhtasar, KDV ve SGK primlerinin Nisan, Mayıs ve Haziran ödemelerinin 6'şar ay ertelenmesi kapsamına inşaat ve konut sektörünün de önemle alınması gerektiğini düşünüyoruz." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen "Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada, "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi" ile ilgili KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas da görüşlerini aktardı.

SEKTÖRLERİN...