Emlak Konut avcılar satış

Emlak Konut avcılar satış

2021'nin son çeyreğinde 12 projede 15 bin konut satışı yapacak olan Emlak Konut, önümüzdeki günlerde Çekmeköy ve Avcılar projesini satışa sunacak.

Emlak Konut Çekmeköy ve Avcılar projeleri satış için gün sayıyor!

2021'nin son çeyreğinde 12 projede 15 bin konut satışı yapacak olan Emlak Konut, önümüzdeki günlerde Çekmeköy ve Avcılar projesini satışa sunacak.

Emlak Konut GYO Avcılar projesi fiyat!

Emlak Konut GYO Avcılar projesi fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Emlak Konut GYO Avcılar projesi fiyat bilgisi ve proje detayları...

Emlak Konut GYO Avcılar projesi nerede?

Emlak Konut GYO Avcılar projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Emlak Konut GYO Avcılar projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Emlak Konut GYO Çekmeköy ve Avcılar projeleri ön talep topluyor!

Yeni konut yatırımları için düğmeye basan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Çekmeköy ve Avcılar projeleri için ön talep topluyor.

Avcılar Hazret-i Ebubekir Cami açıldı!

TOKİ-Emlak Konut GYO öncülüğünde EŞBAH Yapı - Akyapı İş Ortaklığı ile inşa edilen Avcılar Hazret-i Ebubekir Cami ibadete açıldı...

Emlak Konut GYO hisseleri yabancıların en çok satış yaptığı 2'nci hisse oldu!

Yabancı yatırımcıların son 1 ay içindeki takas değişimleri değerlendirildiğinde; en fazla satışın Garanti Bankası hisselerinde yapıldığı kaydedildi. En çok ikinci satış ise Emlak Konut hisselerinde yaşandı.

Emlak Konut GYO Firuzköy parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Firuzköy Mahallesinde yer alan 67 adet parsel için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO'nun 2 dev arsasına rekor teklif!

Emlak Konut GYO, Avcılar'da ve Çankaya'da bulunan 2 dev arsasını satışa çıkarmıştı. E-ihale usulüyle gerçekleşen satış sonucu arsalara 149 milyon 900 bin TL teklif geldi.

Emlak Konut GYO'dan Avcılar Firuzköy'e yeni proje!

Emlak Konut GYO, TOKİ mülkiyetinde yer alan Avcılar Firuzköy'deki 1 milyon 971 bin 786 metrekarelik arsayı 1 milyar 420 milyon TL'ye satın aldı. TOKİ ve Emlak Konut GYO arasında protokol imzalandı. 

Emlak Konut GYO Firuzköy değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Avcılar'ın Firuzköy Mahallesinde bulunan 4 adet parsele dair değerleme raporunu yayınlandı.  

Emlak Avcıları Türkiye programı geliyor!

TLC’nin ilgi gören programlarının başında gelen Emlak Avcıları programı Türkiye'ye geliyor...

Emlak Konut Avcılar parsel 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Avcılar Parseli ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Göl Panorama Kesin Kabul Tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden İstanbul Avcılar Kapadık Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı (Göl Panorama) İşi'nin kesin kabulü yapıldı...

Emlak Konut avcılar satış Haberi

Emlak Konut avcılar satış

Konut arzının azaldığı bu günlerde yeni projeler için düğmeye basan Emlak Konut Çekmeköy ve Avcılar projelerindeki konutları satışa sunmaya hazırlanıyor. Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre; istanbul'un değerli, merkezi lokasyonlarında beklenti ve ihtiyaçlara çözüm olacak yeni projeler geliştirmeye devam ettiklerini söyleyen Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli, "Başakşehir'deki Vadi Evleri 2. Etap ve Küçükçekmece'deki Bizim Mahalle 4. Etap projelerimizin satışları başladı. Bu projelere ilgi yoğun. Vadi Evleri 3. 4. Etaplarına ve Bizim Mahalle projelerimizin de 5. 6. ve 7. etaplarının proje çalışmalarına da başladık" dedi. Çekmeköy ve Avcılar projelerini de önümüzdeki günlerde satışa sunacaklarını açıklayan Gedikli, "Çekmeköy'de yaklaşık 3 bin, Avcılar'da da yaklaşık 6 bin bağımsız bölüm yer alacak. Her iki proje de yatay mimari anlayışla yapılacak" şeklinde konuştu.