Emlak Konut Ayazma Konutları fiyat

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyat

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükselen projede 120 aya varan ödeme imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi sonuçları bugün saat 14.00 itibariyle belli oluyor.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün!

Fiyatların 2+1 dairelerin 445 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükseliyor. Projede 11 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün yapılacak.

Ayazma Emlak Konutları başvuru süresi ne zaman bitiyor?

Emlak Konut GYO imzası ile hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları'nda daire fiyatları 396 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Ayazma Emlak Konutları başvuru süresi ne zaman bitiyor?

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatlar!

Ayazma Emlak Konutları'nda başvurular 30 Ocak'a kadar devam edecek. Projede toplam 1.239 tane daire yer alıyor ve daireler 2+1, 3+1, 4+1 olarak dizayn edildi. İşte Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatlar...

Emlak Konut Ayazma Konutları satılık!

İstanbul İkitelli'de inşa edilen Emlak Konut Ayazma Konutları satılık daire fiyatları 396 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede daire teslimlerinin 36 ay sonra yapılması planlanıyor.

Emlak Konut Ayazma Konutları ödemeleri!

Daire fiyatları 396 bin TL'den başlangıç gösteren Ayazma Emlak Konutları İstanbul Başakşehir'de yer alan İkitelli bölgesinde hayata geçiriliyor. İşte Emlak Konut Ayazma Konutları ödemeleri...

Emlak Konut Ayazma Konutları nerede?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları 'nda kuralı satış başvuruları için son gün 30 Ocak. Peki Emlak Konut Ayazma Konutları nerede?

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatları ne kadar?

Daire seçenekleri arasında 2+1, 3+1 ve 4+1'lerin yer aldığı Ayazma Emlak Konutları 'nda 300-350 tane dairenin satışı kura ile gerçekleşecek. Peki Emlak Konut Ayazma Konutları fiyatları ne kadar?

Ayazma Emlak Konutları kura başvuru şartları!

Ayazma Emlak Konutları 'nda kura başvuru süreci 30 Ocak 2015 tarihinde sona erecek. Projede yaklaşık 300-350 tane konutun satışı kura ile gerçekleşecek. İşte Ayazma Emlak Konutları kura başvuru şartları...

Emlak Konut Ayazma Konutları satış fiyatları!

Emlak Konut Ayazma Konutları'nda 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Projede toplam 1.239 tane daire bulunuyor. İşte Emlak Konut Ayazma Konutları satış fiyatları...

Emlak Konut GYO Ayazma 1. Etap 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesi 6 Adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı...

Emlak Konut 4 projedeki 30 daireyi satışa çıkardı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Burgazkent, Esenler Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları ve Spradon Quartz projelerindeki toplam 30 adet daireyi satışa çıkardı...

Emlak Konut'un 3 camisini Ilgın İnşaat yapacak! 

Emlak Konut GYO, Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı - Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi' nin sözleşmesini Ilgın İnşaat'la imzaladı.

Emlak Konut'tan İstanbul'a 3 cami geliyor!

Emlak Konut GYO Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı, Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi 11 Haziran'da davet usulü ile yapılacak...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları 1. Etap Konut ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi için hazırlatılan kira değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut'tan 3 dev ihale!

2016 yılı kar hedefini 1,5 milyar TL olarak açıklayan Emlak Konut GYO bu ay 3 dev ihaleye hazırlanıyor. Esenyurt Hoşdere ile Avcılar Ispartakule'de arsa ihalesi yapacak firma ayrıca Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın inşaat ihalesini de gerçekleştirecek.

Emlak Konut GYO, İstanbul Ayazma 2.Etap ihalesinin tarihini açıkladı!

Emlak Konut GYO, 'İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 2. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi' ihalesinin tarihini KAP'a bildirdi.

Emlak Konut GYO Bulvar İstanbul değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul, Başakşehir, Ayazma 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi için hazırlanan revize değerleme raporunu KAP'a bildirdi.

Emlak Konut'un 3 projesinin kura çekilişleri bugün!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Evleri 2.etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri'nde kalan daireleri satışa çıkaracağını ancak bunu kura ile yapacağını duyurmuştu.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi!

Toplam 11 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 120 aya varan vade imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura sonuçları 2015 tam listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut GYO'nun hangi projelerinde kuralar çekildi?

Emlak Konut kura çekilişi Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği Başakşehir Evleri 2. Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri için kuralar çekildi.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi sonuçları!

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükselen projede 120 aya varan ödeme imkanı sunuluyor. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi sonuçları bugün saat 14.00 itibariyle belli oluyor.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün!

Fiyatların 2+1 dairelerin 445 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yükseliyor. Projede 11 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ayazma Konutları kura çekilişi bugün yapılacak.

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyat Haberi

Emlak Konut Ayazma Konutları fiyat

Toplam 11 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede daire seçenekleri 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks, 4+1 ve 4+1 dubleks şeklinde dizayn edildi.  Projede 2+1 daireler 445 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


İstanbul'un Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen projede ödeme planına göre 120 aya varan ödeme imkanı sunuluyor. Projede toplam 11 adet daire satışa sunuldu.


Ayazma Emlak Konutları ödeme tablosu!

- 2+1 daireler için 50 bin TL peşinat ödenmesi halinde taksitler konut teslimden itibaren başlayacak şekilde 120 ay TÜFE’li vade yapılacak. Konut tesliminde daire bedelinin yüzde 20’si kadar ara ödeme olacak. 

- 3+1 ve 3+1 dubleks daireler için 60 bin  TL peşinat ödenmesi halinde taksitler konut teslimden itibaren başlayacak şekilde 120 ay TÜFE’li vade yapılacak. Konut tesliminde daire bedelinin %20’si kadar ara ödeme olacak. 

- 4+1 ve 4+1...