Emlak Konut Esenler Evleri

Emlak Konut Esenler Evleri

Emlak Konut Esenler Emlak Konutları'nın 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınladı.

Esenler Emlak Konut Evleri ödeme koşulları!

Toki kuruluşu Emlak Konut G.Y.O Esenler Emlak Konut daireleri, hem bulunduğu mevkii hem de ödeme avantajları ile talep görüyor. Esenler Emlak Konut toplam 57.000 m2 ‘lik alan üzerine planlanmış olup,2373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor.

Emlak Konut Esenler Evleri'nde 281 bin TL'ye! 10 bin TL peşinatla!

Emlak Konut Esenler Evleri kapsamında 281 bin liradan başlangıç gösteriyor. Emlak Konut Esenler Evleri'nde yer alan daireler için 10 bin TL peşinat ve faizsiz vadelendirme seçeneği uygulanıyor.

Emlak Konut GYO İstanbul'da 5 konut ve 3 ticari üniteyi satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO, Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde yer alan 3 konut ve 1 ticari üniteyi, Esenler Emlak Konutları'nda yer alan 2 konut ve 2 ticari üniteyi e-ihale ile satışa çıkardı.

Emlak Konut GYO Esenler Emlak Konutları değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Esenler Emlak Konutları projesinde yer alan 1 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut 4 projedeki 30 daireyi satışa çıkardı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Burgazkent, Esenler Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları ve Spradon Quartz projelerindeki toplam 30 adet daireyi satışa çıkardı...

Emlak Konut, Esenler Emlak Konutları kira değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Esenler Emlak Konutları projesi için rayiç kira ekspertiz değerleri ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı.

Esenler Emlak Konutları'nın kira değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Emlak Konut Esenler Emlak Konutları projesinin kira değerleme raporu yayınlandı.

Esenler Emlak Konutları 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut Esenler Emlak Konutları'nın 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınladı.

Esenler Emlak Konut Evleri fiyatları!

Esenler Emlak Konut Evleri fiyatları 554 bin TL'den başlayarak değişiyor. Esenler Emlak Konutları'nda 240 aya kadar vadeli ödemeler yapılıyor...

Esenler Emlak Konut ödeme seçenekleri 2017!

Toplam 970 daire ve 23 ticari birimden meydana gelen Esenler Emlak Konut projesi Emlak Konut kampanyasına katıldı. İşte Esenler Emlak Konut ödeme seçenekleri 2017...

Esenler Emlak Konut fiyat listesi 2017!

Esenler Emlak Konut fiyat listesi 2+1'lerde 554 bin TL'den başlıyor. Esenler Emlak Konutları'nda teslimlerin bu yıl Mayıs ayında yapılması planlanıyor...

Emlak Konut Esenler ev fiyatları!

Emlak Konut Esenler ev fiyatları 2+1'lerde 554 bin TL'den başlayarak değişiyor. Esenler Emlak Konutları'nda 0,79 faizle 240 ay ödeme fırsatı sunuluyor...

Esenler Emlak Konut Evleri'nde daire sahibi olmak çok kolay!

Toki kuruluşu Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler projesi hem bulunduğu mevkii hem de ödeme avantajları ile satış rekorları kırıyor.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi 2. Etap değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşinin değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Esenler Kentsel Dönüşüm Evleri kurası!

31 Mart'ta toplam 733 konut ve 32 işyerinin hak sahibinin belirlendiği proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Emlak Konut Esenler Kentsel Dönüşüm Evleri kurası yapıldı.

Emlak Konut Esenler Evleri Haberi

Emlak Konut Esenler Evleri

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Esenler Emlak Konutları yıl sonu değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.


Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında hayata geçirilen Esenler Emlak Konutları'nın 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı.


Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması: 
İstanbul Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (Esenler Emlak Konutları) Projesi için hazırlatılan 2017 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.


Değerleme raporu için tıklayın